Program för UGP 3 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 31/5 Klockan 09.00 (Insim kl 08.00)
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 272 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 2:45.88 | |
2 | 143 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:45.90 | |
3 | 300 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:47.92 | EFT |
4 | 172 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:48.11 | |
5 | 129 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 2:48.19 | |
6 | 29 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:50.31 | |
7 | 296 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:51.10 | EFT |
8 | 100 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 2:53.34 | |
9 | 137 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 2:53.63 | |
10 | 246 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 2:53.90 | |
11 | 53 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 2:57.89 | |
12 | 276 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 2:58.61 | |
13 | 149 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 2:59.33 | |
14 | 303 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 3:01.08 | EFT |
15 | 122 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 3:02.53 | |
16 | 111 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 3:03.78 | |
17 | 159 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 3:04.23 | |
18 | 216 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 3:05.11 | |
19 | 59 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 3:05.35 | |
20 | 79 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 3:05.74 | |
21 | 50 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 3:06.17 | |
22 | 62 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 3:11.46 | |
23 | 155 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 3:14.99 | |
24 | 185 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 3:16.08 | |
25 | 213 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 3:17.12 | |
26 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 3:17.15 | |
27 | 54 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 50 m | 3:17.21 | |
28 | 123 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 3:17.80 | |
29 | 226 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 50 m | 3:18.44 | |
30 | 64 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 3:19.01 | |
31 | 3 | Hoppstadius Anna | 2001 | BORLÄNGE | BT3401 | 25 m | 3:19.58 | |
32 | 205 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 3:20.85 | |
33 | 22 | Söderholm Marina Feria | 1998 | BÅLSTA SK | AG8298 | 25 m | 3:20.87 | |
34 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:23.63 | |
35 | 270 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 50 m | 3:27.16 | |
36 | 136 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 3:28.60 | |
37 | 124 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 3:28.97 | |
38 | 63 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 3:29.53 | |
39 | 177 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 3:31.03 | |
40 | 274 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 3:31.84 | |
41 | 60 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 3:37.21 | |
42 | 33 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 3:38.02 | |
43 | 55 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:39.94 | |
44 | 219 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 3:42.05 | |
45 | 131 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 3:47.36 | |
46 | 110 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 3:51.30 | |
47 | 20 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 4:00.07 | |
48 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 50 m | ||
49 | 81 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 50 m | ||
50 | 84 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 50 m | ||
51 | 87 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 50 m | ||
52 | 95 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | ||
53 | 120 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 50 m | ||
54 | 182 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 50 m | ||
55 | 188 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 50 m | ||
56 | 201 | Jovic Lela | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
57 | 204 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 50 m | ||
58 | 209 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 50 m | ||
59 | 215 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 50 m | ||
60 | 271 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 50 m | ||
61 | 277 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 08:53 |