Program för UGP 3 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 31/5 Klockan 15.00 (Insim kl 14.00)
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Sponsor: UGP |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 269 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 57.58 | |
2 | 272 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 58.14 | |
3 | 268 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 59.39 | |
4 | 128 | Eklund-Ramböl Elvira | 1997 | KARLSTAD | AV5497 | 25 m | 1:01.22 | |
5 | 49 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 25 m | 1:01.33 | |
6 | 172 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 1:01.53 | |
7 | 183 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:01.69 | |
8 | 129 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 1:02.25 | |
9 | 151 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:02.25 | |
10 | 160 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:02.44 | |
11 | 302 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:02.55 | EFT |
12 | 96 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 1:02.75 | |
13 | 200 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:02.85 | |
14 | 100 | Molin Richtnér Amie | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:03.26 | |
15 | 301 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:03.40 | EFT |
16 | 114 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:03.53 | |
17 | 77 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:04.12 | |
18 | 270 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 25 m | 1:04.25 | |
19 | 39 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:04.26 | |
20 | 53 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 25 m | 1:04.31 | |
21 | 300 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:04.39 | EFT |
22 | 303 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:04.46 | EFT |
23 | 206 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:04.49 | |
24 | 64 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:04.71 | |
25 | 178 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:04.78 | |
26 | 307 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:05.13 | EFT |
27 | 29 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:05.20 | |
28 | 276 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:05.29 | |
29 | 35 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 1:05.34 | |
30 | 136 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:05.47 | |
31 | 150 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 25 m | 1:05.84 | |
32 | 146 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:06.14 | |
33 | 57 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:06.30 | |
34 | 298 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:06.72 | EFT |
35 | 173 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:06.79 | |
36 | 306 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:07.07 | EFT |
37 | 174 | Andersson Caroline | 2001 | SÄFFLE SS | AV4601 | 25 m | 1:07.25 | |
38 | 141 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:07.34 | |
39 | 266 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:08.02 | |
40 | 111 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 1:08.08 | |
41 | 104 | Carlsson Elina | 2001 | HARNÄS SKU | AS5801 | 25 m | 1:08.10 | |
42 | 278 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:08.32 | |
43 | 132 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 25 m | 1:08.37 | |
44 | 274 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:08.46 | |
45 | 293 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 50 m | 1:08.63 | EFT |
46 | 226 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:08.65 | |
47 | 115 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 1:08.76 | |
48 | 63 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:08.81 | |
49 | 253 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | ÖSA | AO6603 | 25 m | 1:08.87 | |
50 | 275 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 50 m | 1:08.91 | |
51 | 282 | Fundberg Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AB6202 | 25 m | 1:09.11 | EFT |
52 | 137 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 25 m | 1:09.16 | |
53 | 182 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:09.19 | |
54 | 22 | Söderholm Marina Feria | 1998 | BÅLSTA SK | AG8298 | 25 m | 1:09.30 | |
55 | 149 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:09.32 | |
56 | 32 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 1:09.54 | |
57 | 94 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:09.59 | |
58 | 248 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:09.59 | |
59 | 296 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 1:09.74 | EFT |
60 | 223 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:09.93 | |
61 | 6 | Nilsson Madelene | 1999 | BORLÄNGE | AV0699 | 25 m | 1:10.01 | |
62 | 18 | Magnusson Tova | 2002 | BÅLSTA SK | AC5802 | 25 m | 1:10.09 | |
63 | 159 | van Zonneveld Marit | 1999 | SS MORA | BI9899 | 25 m | 1:10.11 | |
64 | 138 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:10.32 | |
65 | 5 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 1:10.37 | |
66 | 45 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 50 m | 1:10.39 | |
67 | 112 | Granlund Linn | 2001 | KARLSKO SF | AM3801 | 25 m | 1:10.73 | |
68 | 155 | Karlsson Hanna | 2000 | SS MORA | AI1200 | 25 m | 1:10.73 | |
69 | 260 | Rydén Evelina | 2000 | ÖSA | BM2400 | 25 m | 1:10.87 | |
70 | 17 | Jonsson Walda | 2001 | BÅLSTA SK | AC2601 | 25 m | 1:10.88 | |
71 | 251 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:11.00 | |
72 | 277 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:11.41 | |
73 | 79 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:11.47 | |
74 | 50 | Hammar Frida | 2002 | ESKILSTUNA | AM0601 | 25 m | 1:11.53 | |
75 | 152 | Hill Lisen | 2002 | SS MORA | AB4802 | 25 m | 1:11.53 | |
76 | 283 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 1:11.58 | EFT |
77 | 43 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:11.85 | |
78 | 185 | Flyman Victoria | 2003 | SÖDERHAMN | AE9203 | 25 m | 1:12.24 | |
79 | 59 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:12.36 | |
80 | 124 | Åhling Wilma | 2002 | KARLSKO SF | AU6802 | 25 m | 1:12.37 | |
81 | 284 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:12.42 | EFT |
82 | 279 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:12.48 | |
83 | 92 | Söderkvist Maja | 2000 | FALUN | AX0200 | 25 m | 1:12.65 | |
84 | 109 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | 1:12.87 | |
85 | 3 | Hoppstadius Anna | 2001 | BORLÄNGE | BT3401 | 25 m | 1:13.50 | |
86 | 10 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:13.76 | |
87 | 2 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:13.83 | |
88 | 186 | Jernberg Lovis | 2002 | SÖDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:14.34 | |
89 | 184 | Bergh Clara | 2004 | SÖDERHAMN | AD0404 | 25 m | 1:14.55 | |
90 | 27 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:14.64 | |
91 | 131 | Hellgren Ingrid | 2003 | KARLSTAD | AW1203 | 25 m | 1:14.65 | |
92 | 164 | Fernqvist Josefine | 2000 | OXELÖSUND | BK3200 | 25 m | 1:14.69 | |
93 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:14.75 | |
94 | 213 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:15.28 | |
95 | 26 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:15.35 | |
96 | 193 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:15.36 | |
97 | 75 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:15.52 | |
98 | 84 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:15.80 | |
99 | 236 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:16.12 | |
100 | 11 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:16.49 | |
101 | 187 | Nilsson Cecelina | 2000 | SÖDERHAMN | AZ7200 | 25 m | 1:16.84 | |
102 | 121 | Thyrman Filippa | 2001 | KARLSKO SF | BU0601 | 50 m | 1:16.89 | |
103 | 287 | Saikkonen Thelin Ida | 2002 | ESKILSTUNA | AZ2402 | 25 m | 1:16.99 | EFT |
104 | 54 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:17.11 | |
105 | 281 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 1:17.42 | EFT |
106 | 219 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:17.52 | |
107 | 105 | Eriksson Molly | 2001 | HARNÄS SKU | AZ0801 | 25 m | 1:17.75 | |
108 | 19 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | 1:17.82 | |
109 | 95 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:18.37 | |
110 | 130 | Gustavson Clara | 2003 | KARLSTAD | BA4403 | 25 m | 1:18.41 | |
111 | 68 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:18.49 | |
112 | 271 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:18.66 | |
113 | 258 | König Tyra | 2002 | ÖSA | AL2402 | 25 m | 1:18.72 | |
114 | 250 | Engström Terese | 1999 | ÖSA | BF1899 | 25 m | 1:20.42 | |
115 | 188 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 1:20.45 | |
116 | 209 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:20.48 | |
117 | 60 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:20.67 | |
118 | 204 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:20.92 | |
119 | 280 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:21.75 | EFT |
120 | 205 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 1:22.08 | |
121 | 168 | Mandrela Weronika | 2000 | OXELÖSUND | BK2200 | 25 m | 1:22.20 | |
122 | 254 | Hammarland Maja | 2001 | ÖSA | BU9801 | 25 m | 1:22.24 | |
123 | 87 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 1:22.80 | |
124 | 256 | Kjell Ellen | 2001 | ÖSA | BU4801 | 25 m | 1:23.02 | |
125 | 48 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:23.50 | |
126 | 20 | Persson Tea | 2004 | BÅLSTA SK | AC1404 | 25 m | 1:23.64 | |
127 | 58 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:24.09 | |
128 | 21 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:24.57 | |
129 | 154 | Jonsson Liv | 2004 | SS MORA | AN8404 | 25 m | 1:25.00 | |
130 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:26.76 | |
131 | 13 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:30.06 | |
132 | 255 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:30.72 | |
133 | 288 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:30.74 | EFT |
134 | 215 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:31.54 | |
135 | 207 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:31.56 | |
136 | 55 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:31.98 | |
137 | 85 | Lindow Amanda | 2002 | FALUN | AS5802 | 25 m | 1:32.20 | |
138 | 252 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:32.52 | |
139 | 81 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:34.08 | |
140 | 31 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:35.85 | |
141 | 191 | Berg Moa | 2006 | SÖDERTÄLJE | AC7206 | 25 m | 1:43.34 | |
142 | 210 | Premat Josephine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT8203 | 25 m | 1:44.65 | |
143 | 225 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:45.65 | |
144 | 195 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:49.15 | |
145 | 170 | Wallin Tezla | 2004 | OXELÖSUND | AQ2404 | 50 m | ||
146 | 189 | Berg Cordelia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AX7205 | 50 m | ||
147 | 201 | Jovic Lela | 2002 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
148 | 202 | Jovic Maja | 2004 | SÖDERTÄLJE | 50 m | |||
149 | 220 | Zander Angelina | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS7405 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 30 maj 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 08:53 |