Startliste for ENA-cupen 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Gren 1, 50m Frisim Flickor C-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 29.95 | |
2 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 30.16 | |
3 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 30.86 | |
4 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 30.99 | |
5 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 31.08 | |
6 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 31.91 | |
7 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 32.43 | |
8 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 32.78 | |
9 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 32.94 | |
10 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 33.80 | |
11 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 33.83 | |
12 | 108 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 33.93 | |
13 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 34.88 | |
14 | 118 | Brattström Majja | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 35.06 | |
15 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 35.37 | |
16 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 35.87 | |
17 | 14 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 36.71 | |
18 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 37.12 | |
19 | 155 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 50 m | 37.61 | |
20 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 37.79 | |
21 | 92 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 38.14 | |
22 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 38.24 | |
23 | 168 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 38.80 | |
24 | 93 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | 38.89 | |
25 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 39.40 | |
26 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 39.93 | |
27 | 106 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 40.05 | |
28 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 40.52 | |
29 | 107 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 40.71 | |
30 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 40.90 | |
31 | 105 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 50 m | 41.30 | |
32 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 41.50 | |
33 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | 41.90 | |
34 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 42.92 | |
35 | 128 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 43.73 | |
36 | 109 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | AQ8205 | 25 m | 44.95 | |
37 | 114 | Persson Amanda | 2004 | ÖSTERBY SS | BJ1804 | 25 m | 45.35 | |
38 | 91 | Auvinen Johanna | 2002 | KÖPINGS SS | AT2202 | 25 m | 48.64 | |
39 | 122 | Hellberg Nilsson Amanda | 2002 | HK SIM | BS4602 | 25 m | 51.09 | |
40 | 117 | Wästberg Naimi | 2004 | ÖSTERBY SS | BK4804 | 25 m | 51.18 | |
41 | 119 | Cedermark Adela | 2004 | HK SIM | BA1404 | 25 m | 55.03 | |
42 | 20 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | 55.85 | |
43 | 19 | Budden Olivia | 2007 | SK ENA | AA3207 | 25 m | 58.28 | |
44 | 16 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | ||
45 | 26 | Lagumdzija Aida | 2005 | SK ENA | 25 m | |||
46 | 95 | Larsson Jenny | 2003 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
47 | 116 | Wästberg Miriam | 2006 | ÖSTERBY SS | AM6606 | 25 m | ||
48 | 123 | Håkansson Matilda | 2006 | HK SIM | AG4806 | 25 m | ||
49 | 130 | Rye Emily | 2006 | HK SIM | AG6806 | 25 m | ||
50 | 165 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | ||
51 | 167 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | ||
52 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 2, 50m Frisim Pojkar C-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 29.23 | |
2 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 29.48 | |
3 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 33.10 | |
4 | 94 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 33.34 | |
5 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 33.62 | |
6 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 34.22 | |
7 | 3 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 34.29 | |
8 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 35.01 | |
9 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 35.24 | |
10 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 35.50 | |
11 | 103 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 36.26 | |
12 | 120 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 37.23 | |
13 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 37.30 | |
14 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 38.52 | |
15 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 39.12 | |
16 | 6 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 41.11 | |
17 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 41.55 | |
18 | 97 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 42.50 | |
19 | 99 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 46.74 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 3, 50m Frisim Damer A-B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 26.57 | |
2 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 27.11 | |
3 | 175 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 28.22 | |
4 | 111 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 28.98 | |
5 | 115 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 29.17 | |
6 | 35 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 29.49 | |
7 | 68 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 30.15 | |
8 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 30.16 | |
9 | 179 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B09 | 25 m | 30.21 | |
10 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 30.48 | |
11 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 30.54 | |
12 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | 30.72 | |
13 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 30.95 | |
14 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 31.07 | |
15 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 31.47 | |
16 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 31.73 | |
17 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 50 m | 32.04 | |
18 | 52 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 32.21 | |
19 | 47 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 32.22 | |
20 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 32.40 | |
21 | 67 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 32.49 | |
22 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 32.67 | |
23 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 32.70 | |
24 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 33.68 | |
25 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 34.39 | |
26 | 133 | Sundberg Isabel | 1992 | HK SIM | CD3692 | 25 m | 34.56 | |
27 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 36.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 4, 50m Frisim Herrar A-B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 112 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 25.33 | |
2 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 25.52 | |
3 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 26.54 | |
4 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 27.17 | |
5 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 27.99 | |
6 | 43 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 28.76 | |
7 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 28.85 | |
8 | 75 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 50 m | 28.94 | |
9 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 29.19 | |
10 | 50 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 50 m | 30.20 | |
11 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 30.48 | |
12 | 174 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 31.28 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 5, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 2:06.75 | |
2 | 115 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:19.65 | |
3 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:20.63 | |
4 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 2:21.52 | |
5 | 68 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 2:22.23 | |
6 | 66 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:23.91 | |
7 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:24.13 | |
8 | 176 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:24.18 | |
9 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 2:27.06 | |
10 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 2:28.24 | |
11 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:29.05 | |
12 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:32.29 | |
13 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 2:33.50 | |
14 | 49 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:34.71 | |
15 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 2:35.52 | |
16 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 2:35.68 | |
17 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:36.55 | |
18 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 50 m | 2:36.64 | |
19 | 67 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:37.91 | |
20 | 47 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 2:38.67 | |
21 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 2:40.60 | |
22 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 2:40.62 | |
23 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 2:40.95 | |
24 | 74 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:43.03 | |
25 | 80 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 2:44.56 | |
26 | 53 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:46.14 | |
27 | 58 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 2:46.60 | |
28 | 52 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 2:47.52 | |
29 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 2:47.79 | |
30 | 42 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 50 m | 2:51.15 | |
31 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 2:54.94 | |
32 | 46 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 2:55.43 | |
33 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 2:56.58 | |
34 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 2:58.67 | |
35 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 3:00.44 | |
36 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 50 m | 3:01.18 | |
37 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 50 m | 3:09.00 | |
38 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 50 m | 3:09.08 | |
39 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 3:11.85 | |
40 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 50 m | 3:15.15 | |
41 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 50 m | 3:15.79 | |
42 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 3:15.83 | |
43 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 3:18.79 | |
44 | 73 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 3:21.24 | |
45 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 50 m | 3:23.71 | |
46 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 3:25.30 | |
47 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 3:29.69 | |
48 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | ||
49 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | ||
50 | 93 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | ||
51 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 6, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:07.29 | |
2 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 2:12.05 | |
3 | 43 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:18.75 | |
4 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 2:20.23 | |
5 | 81 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:21.81 | |
6 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 2:22.37 | |
7 | 50 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:34.60 | |
8 | 174 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 2:36.34 | |
9 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 2:39.09 | |
10 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:40.58 | |
11 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 2:40.96 | |
12 | 94 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 2:43.15 | |
13 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 2:45.85 | |
14 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 2:50.80 | |
15 | 70 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 50 m | 2:53.26 | |
16 | 3 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 50 m | 2:53.75 | |
17 | 56 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 50 m | 2:55.68 | |
18 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:56.97 | |
19 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 3:02.72 | |
20 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 3:03.57 | |
21 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 3:12.92 | |
22 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 3:13.92 | |
23 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 50 m | 3:19.76 | |
24 | 78 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 3:22.59 | |
25 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 3:29.31 | |
26 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 3:32.34 | |
27 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 7, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 30.90 | |
2 | 175 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 31.99 | |
3 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 32.76 | |
4 | 111 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 50 m | 32.82 | |
5 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 33.64 | |
6 | 35 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 34.20 | |
7 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 34.65 | |
8 | 179 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B09 | 25 m | 34.88 | |
9 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | 35.05 | |
10 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 35.48 | |
11 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 35.65 | |
12 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 35.74 | |
13 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 50 m | 36.06 | |
14 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 36.18 | |
15 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 36.56 | |
16 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 36.60 | |
17 | 66 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 36.81 | |
18 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 36.82 | |
19 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 36.90 | |
20 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 37.04 | |
21 | 49 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 37.20 | |
22 | 80 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 37.37 | |
23 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 37.83 | |
24 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 38.45 | |
25 | 74 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 38.46 | |
26 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 38.76 | |
27 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 38.80 | |
28 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 39.06 | |
29 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 39.07 | |
30 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 39.46 | |
31 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 39.85 | |
32 | 108 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 40.27 | |
33 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 40.95 | |
34 | 118 | Brattström Majja | 2004 | HK SIM | AR8804 | 50 m | 41.18 | |
35 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 42.44 | |
36 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 42.93 | |
37 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 43.12 | |
38 | 155 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 47.20 | |
39 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | 47.21 | |
40 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 47.58 | |
41 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 48.03 | |
42 | 106 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 48.07 | |
43 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 48.36 | |
44 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 48.56 | |
45 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 49.35 | |
46 | 114 | Persson Amanda | 2004 | ÖSTERBY SS | BJ1804 | 25 m | 49.64 | |
47 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 49.71 | |
48 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 50.06 | |
49 | 107 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 51.96 | |
50 | 119 | Cedermark Adela | 2004 | HK SIM | BA1404 | 25 m | 58.01 | |
51 | 122 | Hellberg Nilsson Amanda | 2002 | HK SIM | BS4602 | 25 m | 1:01.09 | |
52 | 20 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | ||
53 | 26 | Lagumdzija Aida | 2005 | SK ENA | 25 m | |||
54 | 95 | Larsson Jenny | 2003 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
55 | 123 | Håkansson Matilda | 2006 | HK SIM | AG4806 | 25 m | ||
56 | 130 | Rye Emily | 2006 | HK SIM | AG6806 | 25 m | ||
57 | 165 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | ||
58 | 167 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | ||
59 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 8, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 28.92 | |
2 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 29.10 | |
3 | 112 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 30.52 | |
4 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 34.73 | |
5 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 35.25 | |
6 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 36.03 | |
7 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 36.09 | |
8 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 38.41 | |
9 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 39.59 | |
10 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 41.07 | |
11 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 42.72 | |
12 | 3 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 42.73 | |
13 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 43.08 | |
14 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 43.69 | |
15 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 43.96 | |
16 | 120 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 44.57 | |
17 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 45.97 | |
18 | 103 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | 48.82 | |
19 | 97 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 50.09 | |
20 | 6 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 50.86 | |
21 | 99 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 53.58 | |
22 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 53.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 9, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 1:16.34 | |
2 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 1:16.51 | |
3 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:18.62 | |
4 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:24.69 | |
5 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:25.17 | |
6 | 176 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:26.50 | |
7 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 1:27.80 | |
8 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:28.08 | |
9 | 47 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:28.98 | |
10 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:31.60 | |
11 | 58 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:31.65 | |
12 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:31.82 | |
13 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:34.38 | |
14 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:34.43 | |
15 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:34.49 | |
16 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 1:35.66 | |
17 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:38.11 | |
18 | 93 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | 1:38.39 | |
19 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:39.80 | |
20 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:40.60 | |
21 | 14 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 50 m | 1:41.14 | |
22 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:42.20 | |
23 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:43.17 | |
24 | 168 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:43.93 | |
25 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:45.41 | |
26 | 105 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 50 m | 1:45.58 | |
27 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:47.54 | |
28 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:47.58 | |
29 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:47.70 | |
30 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 1:48.15 | |
31 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:50.00 | |
32 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:54.16 | |
33 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:56.87 | |
34 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 1:57.19 | |
35 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:59.56 | |
36 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 2:00.91 | |
37 | 109 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | AQ8205 | 50 m | 2:01.76 | |
38 | 128 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 2:04.66 | |
39 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 2:07.76 | |
40 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 2:11.71 | |
41 | 16 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | ||
42 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | ||
43 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | ||
44 | 92 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | ||
45 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | ||
46 | 107 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | ||
47 | 119 | Cedermark Adela | 2004 | HK SIM | BA1404 | 25 m | ||
48 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:11.45 | |
2 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:15.35 | |
3 | 75 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:16.92 | |
4 | 81 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:20.12 | |
5 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:20.22 | |
6 | 70 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 50 m | 1:26.81 | |
7 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 1:26.91 | |
8 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:28.37 | |
9 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:32.60 | |
10 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 1:33.37 | |
11 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:33.50 | |
12 | 174 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 1:33.85 | |
13 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:34.26 | |
14 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:34.66 | |
15 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:35.13 | |
16 | 56 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:36.76 | |
17 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:39.08 | |
18 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:40.44 | |
19 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 1:42.13 | |
20 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:42.98 | |
21 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:49.14 | |
22 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:52.46 | |
23 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 50 m | 1:52.76 | |
24 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 2:03.96 | |
25 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 2:10.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 50 m | 27.69 | |
2 | 175 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 30.60 | |
3 | 179 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B09 | 25 m | 30.82 | |
4 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 31.95 | |
5 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 32.19 | |
6 | 35 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 32.21 | |
7 | 115 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 33.47 | |
8 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 50 m | 33.48 | |
9 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 33.63 | |
10 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 33.80 | |
11 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 34.10 | |
12 | 42 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 34.11 | |
13 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 34.46 | |
14 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 34.48 | |
15 | 52 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 34.80 | |
16 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 34.87 | |
17 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 35.09 | |
18 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 35.36 | |
19 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 35.40 | |
20 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 35.40 | |
21 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 35.80 | |
22 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 35.94 | |
23 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 36.24 | |
24 | 53 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 36.35 | |
25 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 36.73 | |
26 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 36.76 | |
27 | 118 | Brattström Majja | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 37.36 | |
28 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 37.98 | |
29 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 38.02 | |
30 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 38.13 | |
31 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 38.15 | |
32 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 39.18 | |
33 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 40.20 | |
34 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 40.22 | |
35 | 46 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 40.26 | |
36 | 108 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 40.36 | |
37 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 40.37 | |
38 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 40.44 | |
39 | 14 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 50 m | 41.27 | |
40 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 43.40 | |
41 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 44.18 | |
42 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 44.42 | |
43 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 44.53 | |
44 | 155 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 47.59 | |
45 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 48.32 | |
46 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 48.62 | |
47 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 49.94 | |
48 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 52.77 | |
49 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 53.05 | |
50 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 54.45 | |
51 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | ||
52 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | ||
53 | 165 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | ||
54 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
55 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 28.47 | |
2 | 112 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 28.64 | |
3 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 28.74 | |
4 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 30.10 | |
5 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 31.82 | |
6 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 32.42 | |
7 | 43 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 33.02 | |
8 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 33.73 | |
9 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 34.67 | |
10 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 36.71 | |
11 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 36.89 | |
12 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 37.99 | |
13 | 94 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 38.92 | |
14 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 39.18 | |
15 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 39.46 | |
16 | 78 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 39.85 | |
17 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 39.97 | |
18 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 40.34 | |
19 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 41.84 | |
20 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 47.91 | |
21 | 97 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 50.14 | |
22 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 50.63 | |
23 | 99 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 56.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 1:08.00 | |
2 | 111 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:10.79 | |
3 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:10.89 | |
4 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:12.20 | |
5 | 176 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:13.59 | |
6 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:15.22 | |
7 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:15.61 | |
8 | 66 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:17.06 | |
9 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | 1:17.79 | |
10 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:19.21 | |
11 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:19.52 | |
12 | 68 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 1:19.68 | |
13 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:20.45 | |
14 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:20.70 | |
15 | 49 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:21.19 | |
16 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:21.79 | |
17 | 80 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 1:22.32 | |
18 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:22.91 | |
19 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:23.65 | |
20 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:23.85 | |
21 | 74 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:24.12 | |
22 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 1:24.75 | |
23 | 67 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 1:26.29 | |
24 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:26.62 | |
25 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:28.95 | |
26 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 1:29.08 | |
27 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 50 m | 1:31.30 | |
28 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:31.51 | |
29 | 58 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:34.03 | |
30 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:34.25 | |
31 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:34.29 | |
32 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:34.42 | |
33 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 50 m | 1:36.05 | |
34 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:37.41 | |
35 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:37.85 | |
36 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:38.56 | |
37 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 50 m | 1:38.67 | |
38 | 73 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:38.90 | |
39 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:40.77 | |
40 | 46 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 1:47.48 | |
41 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:47.66 | |
42 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 1:48.03 | |
43 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:48.20 | |
44 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 1:51.37 | |
45 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:57.68 | |
46 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:01.12 | |
2 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 1:02.52 | |
3 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 1:13.84 | |
4 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:15.02 | |
5 | 50 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 50 m | 1:17.69 | |
6 | 81 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:18.19 | |
7 | 75 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:18.62 | |
8 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:19.01 | |
9 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:19.56 | |
10 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:23.02 | |
11 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:24.78 | |
12 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 1:25.38 | |
13 | 56 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:26.98 | |
14 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:28.39 | |
15 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 50 m | 1:28.39 | |
16 | 70 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:29.84 | |
17 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:30.00 | |
18 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:31.57 | |
19 | 3 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 25 m | 1:31.72 | |
20 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:35.32 | |
21 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:36.61 | |
22 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:36.97 | |
23 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 1:40.44 | |
24 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:41.90 | |
25 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:58.71 | |
26 | 103 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 15, 4X50m Frisim Damer Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 156 | Strängnäs Damer | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:55.23 | ||
2 | 181 | IF Åland Dam | 2002 | IFÅ | 25 m | 2:00.62 | ||
3 | 82 | Eskilstuna Flickor Lag 1 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:04.73 | ||
4 | 83 | Eskilstuna Flickor Lag 2 | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:11.21 | ||
5 | 84 | Eskilstuna Flickor Lag 3 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:12.68 | ||
6 | 164 | Hedemora Damer | 2000 | HEDEMORA | 25 m | 2:15.01 | ||
7 | 36 | SK Ena Damer | 2000 | SK ENA | 25 m | |||
8 | 37 | SK Ena Damer 2 | 2004 | SK ENA | 25 m | |||
9 | 100 | Köpings SS Damer | 2002 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
10 | 110 | Lindesberg Damer | 2003 | LINDESBERG | 25 m | |||
11 | 136 | Hk Sim Damer 1 | 2002 | HK SIM | 25 m | |||
12 | 137 | Hk Sim Damer 2 | 2003 | HK SIM | 25 m | |||
13 | 138 | Hk Sim Damer 3 | 2003 | HK SIM | 25 m | |||
14 | 172 | Strängnäs Dam Extra | 2000 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 16, 4X50m Frisim Herrar Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Eskilstuna Pojkar Lag 1 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:56.28 | ||
2 | 88 | Eskilstuna Pojkar Lag 2 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:14.65 | ||
3 | 157 | Strängnäs Herrar | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:20.48 | ||
4 | 12 | Bålsta SK Herrar | 2002 | BÅLSTA SK | 25 m | |||
5 | 38 | SK Ena Herrar | 1997 | SK ENA | 25 m | |||
6 | 101 | Köpings SS Herrar | 2002 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
7 | 139 | Hk Sim Herrar | 2002 | HK SIM | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 17, 200m Medley Damer A,B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 2:21.61 | |
2 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 2:23.91 | |
3 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:38.17 | |
4 | 176 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 2:40.71 | |
5 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 2:49.10 | |
6 | 115 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 2:49.63 | |
7 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:51.86 | |
8 | 66 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:52.01 | |
9 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 50 m | 2:52.97 | |
10 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 2:53.17 | |
11 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 50 m | 2:56.04 | |
12 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 2:56.20 | |
13 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 2:58.88 | |
14 | 49 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 3:01.72 | |
15 | 80 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 3:02.56 | |
16 | 42 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 3:03.21 | |
17 | 74 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:03.54 | |
18 | 67 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 3:05.26 | |
19 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 3:12.65 | |
20 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 3:12.70 | |
21 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 3:18.38 | |
22 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 25 m | 3:18.53 | |
23 | 46 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 3:26.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 18, 200m Medley Herrar A,B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:17.26 | |
2 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 2:29.85 | |
3 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 2:36.55 | |
4 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 2:38.21 | |
5 | 81 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:39.26 | |
6 | 50 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:50.97 | |
7 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 25 m | 3:11.03 | |
8 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 3:12.68 | |
9 | 56 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 19, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 34.85 | |
2 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 34.91 | |
3 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 36.16 | |
4 | 175 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 38.47 | |
5 | 35 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 38.83 | |
6 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 39.16 | |
7 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 39.39 | |
8 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 39.43 | |
9 | 98 | Thorsén Matilda | 2001 | KÖPINGS SS | BF0801 | 25 m | 40.83 | |
10 | 47 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 40.89 | |
11 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 41.14 | |
12 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 41.52 | |
13 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 50 m | 41.71 | |
14 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 50 m | 41.82 | |
15 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 42.17 | |
16 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 42.38 | |
17 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 43.02 | |
18 | 58 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 43.06 | |
19 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 43.10 | |
20 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 43.33 | |
21 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 43.35 | |
22 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 43.66 | |
23 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 43.70 | |
24 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 50 m | 44.12 | |
25 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 50 m | 44.36 | |
26 | 14 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 44.56 | |
27 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 44.71 | |
28 | 92 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 45.22 | |
29 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 45.39 | |
30 | 93 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | 45.77 | |
31 | 64 | Lam Wendy | 2001 | ESKILSTUNA | BR5601 | 50 m | 46.44 | |
32 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 47.25 | |
33 | 105 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 25 m | 47.56 | |
34 | 168 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 47.85 | |
35 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 48.29 | |
36 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 48.31 | |
37 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 48.76 | |
38 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 48.85 | |
39 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 49.74 | |
40 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 49.89 | |
41 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 50.24 | |
42 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 50.47 | |
43 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | 50.92 | |
44 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 50.97 | |
45 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 51.63 | |
46 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 51.72 | |
47 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 53.50 | |
48 | 109 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | AQ8205 | 25 m | 53.77 | |
49 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 53.95 | |
50 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 54.27 | |
51 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 50 m | 54.33 | |
52 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 54.58 | |
53 | 91 | Auvinen Johanna | 2002 | KÖPINGS SS | AT2202 | 25 m | 54.75 | |
54 | 107 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 55.37 | |
55 | 73 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 55.76 | |
56 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 56.37 | |
57 | 117 | Wästberg Naimi | 2004 | ÖSTERBY SS | BK4804 | 25 m | 56.42 | |
58 | 119 | Cedermark Adela | 2004 | HK SIM | BA1404 | 25 m | 57.74 | |
59 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 59.66 | |
60 | 165 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 59.90 | |
61 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:00.56 | |
62 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:02.25 | |
63 | 122 | Hellberg Nilsson Amanda | 2002 | HK SIM | BS4602 | 25 m | 1:06.58 | |
64 | 20 | Bärgård Tindra | 2006 | SK ENA | AB8606 | 25 m | 1:19.16 | |
65 | 16 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | ||
66 | 19 | Budden Olivia | 2007 | SK ENA | AA3207 | 25 m | ||
67 | 26 | Lagumdzija Aida | 2005 | SK ENA | 25 m | |||
68 | 90 | Auvinen Isabella | 2005 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
69 | 95 | Larsson Jenny | 2003 | KÖPINGS SS | 25 m | |||
70 | 114 | Persson Amanda | 2004 | ÖSTERBY SS | BJ1804 | 25 m | ||
71 | 116 | Wästberg Miriam | 2006 | ÖSTERBY SS | AM6606 | 25 m | ||
72 | 123 | Håkansson Matilda | 2006 | HK SIM | AG4806 | 25 m | ||
73 | 130 | Rye Emily | 2006 | HK SIM | AG6806 | 25 m | ||
74 | 167 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | ||
75 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 33.82 | |
2 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 34.11 | |
3 | 75 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 35.40 | |
4 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 36.34 | |
5 | 70 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 50 m | 39.77 | |
6 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 40.44 | |
7 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 41.24 | |
8 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 41.38 | |
9 | 94 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 41.41 | |
10 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 42.44 | |
11 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 42.93 | |
12 | 174 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 42.96 | |
13 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 43.42 | |
14 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 44.56 | |
15 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 44.79 | |
16 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 45.12 | |
17 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 45.15 | |
18 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 45.21 | |
19 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 46.62 | |
20 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 47.45 | |
21 | 120 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 49.64 | |
22 | 78 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 50.79 | |
23 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 51.12 | |
24 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 52.74 | |
25 | 97 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 54.58 | |
26 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 56.68 | |
27 | 6 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 57.17 | |
28 | 99 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 58.03 | |
29 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:00.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 50 m | 1:03.02 | |
2 | 179 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B09 | 25 m | 1:11.62 | |
3 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:13.23 | |
4 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:13.62 | |
5 | 68 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:14.17 | |
6 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 1:19.27 | |
8 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:19.67 | |
9 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | 1:19.91 | |
10 | 63 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:20.02 | |
11 | 52 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:20.90 | |
12 | 42 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:21.54 | |
13 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:21.99 | |
14 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:23.27 | |
15 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:24.49 | |
16 | 53 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:25.68 | |
17 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 1:26.86 | |
18 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:28.58 | |
19 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:28.92 | |
20 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:31.80 | |
21 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:34.73 | |
22 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 1:34.98 | |
23 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:36.00 | |
24 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:36.91 | |
25 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:38.36 | |
26 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 1:45.45 | |
27 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 1:57.29 | |
28 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:02.80 | |
2 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 1:10.15 | |
3 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 1:11.20 | |
4 | 43 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:13.03 | |
5 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:14.25 | |
6 | 75 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 50 m | 1:15.40 | |
7 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:25.24 | |
8 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:27.06 | |
9 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:30.51 | |
10 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 1:32.49 | |
11 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:32.74 | |
12 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:33.68 | |
13 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:35.10 | |
14 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 2:03.21 | |
15 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 23, 100m Medley Flickor C,D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 124 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:14.82 | |
2 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:15.08 | |
3 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:16.56 | |
4 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:20.83 | |
5 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:21.03 | |
6 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:22.51 | |
7 | 27 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 1:22.52 | |
8 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:23.39 | |
9 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:24.12 | |
10 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:24.46 | |
11 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:26.29 | |
12 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:28.17 | |
13 | 108 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:29.74 | |
14 | 93 | Gyoni Estelle | 2004 | KÖPINGS SS | AS0204 | 25 m | 1:29.87 | |
15 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:30.02 | |
16 | 14 | Johansson Amanda | 2005 | DEJE SS | AI3605 | 25 m | 1:32.05 | |
17 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:33.75 | |
18 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:34.47 | |
19 | 118 | Brattström Majja | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 1:35.14 | |
20 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 1:36.61 | |
21 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:37.37 | |
22 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:37.42 | |
23 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:38.85 | |
24 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:40.15 | |
25 | 89 | Widén Elina | 2003 | GIMO SS | BG0203 | 25 m | 1:40.39 | |
26 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:42.36 | |
27 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:42.93 | |
28 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 25 m | 1:43.42 | |
29 | 167 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | 1:45.24 | |
30 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:45.58 | |
31 | 107 | Nilsson Nea | 2005 | LINDESBERG | AC7805 | 25 m | 1:47.49 | |
32 | 73 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:48.17 | |
33 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:48.53 | |
34 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:49.42 | |
35 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 1:50.60 | |
36 | 128 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:54.13 | |
37 | 15 | Spångberg Emma | 2005 | DEJE SS | AO7205 | 25 m | 2:00.53 | |
38 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | ||
39 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | ||
40 | 92 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | ||
41 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | ||
42 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 24, 100m Medley Pojkar C,D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:19.13 | |
2 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:23.49 | |
3 | 94 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:24.87 | |
4 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:25.13 | |
5 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:27.83 | |
6 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:28.08 | |
7 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:28.74 | |
8 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:30.30 | |
9 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 1:31.56 | |
10 | 78 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:35.56 | |
11 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:36.12 | |
12 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:36.20 | |
13 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:37.13 | |
14 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:39.92 | |
15 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 1:44.19 | |
16 | 97 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | 1:46.60 | |
17 | 99 | Thorsén Olle | 2006 | KÖPINGS SS | AA6706 | 25 m | 1:46.64 | |
18 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:58.95 | |
19 | 6 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | ||
20 | 103 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 25, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 57.58 | |
2 | 147 | Gustafsson Rebecka | 1998 | STRÄNGNÄS | AH4698 | 25 m | 58.14 | |
3 | 177 | Weuro Olivia | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:03.59 | |
4 | 115 | Widen Emma | 1999 | ÖSTERBY SS | AL1499 | 25 m | 1:04.68 | |
5 | 68 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:04.71 | |
6 | 176 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:04.72 | |
7 | 31 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:04.92 | |
8 | 32 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:05.20 | |
9 | 60 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:06.30 | |
10 | 66 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:07.11 | |
11 | 22 | Eklund Clara | 2000 | SK ENA | AV5800 | 25 m | 1:07.29 | |
12 | 11 | Viinapuu Anna | 2000 | BÅLSTA SK | AH8400 | 25 m | 1:07.36 | |
13 | 178 | Donning Stella | 2002 | IFÅ | 02A983 | 25 m | 1:07.38 | |
14 | 132 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:08.24 | |
15 | 149 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:08.46 | |
16 | 67 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:08.81 | |
17 | 151 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 50 m | 1:08.91 | |
18 | 126 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:09.34 | |
19 | 121 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:09.77 | |
20 | 49 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 50 m | 1:10.39 | |
21 | 162 | Hedlund Anna | 2000 | HEDEMORA | AL1600 | 25 m | 1:10.52 | |
22 | 179 | Lindholm Jessica | 2001 | IFÅ | 01B09 | 25 m | 1:10.79 | |
23 | 161 | Hallström Maja | 2000 | HEDEMORA | BM5400 | 25 m | 1:10.99 | |
24 | 154 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:11.41 | |
25 | 30 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 1:11.58 | |
26 | 52 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 1:11.58 | |
27 | 127 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:11.77 | |
28 | 47 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 25 m | 1:11.85 | |
29 | 53 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:12.42 | |
30 | 131 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:12.71 | |
31 | 2 | Ardanius Matilda | 2001 | BÅLSTA SK | AC9401 | 25 m | 1:13.09 | |
32 | 74 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 50 m | 1:13.30 | |
33 | 163 | Vogel Ella | 2001 | HEDEMORA | AY4801 | 25 m | 1:14.69 | |
34 | 29 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:15.33 | |
35 | 80 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:15.52 | |
36 | 135 | Thungren Mikaela | 2000 | HK SIM | BN4400 | 25 m | 1:15.88 | |
37 | 18 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:16.49 | |
38 | 58 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:17.11 | |
39 | 46 | Chan Laura | 2000 | ESKILSTUNA | BC5200 | 25 m | 1:17.42 | |
40 | 41 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 1:17.50 | |
41 | 72 | Persson Isabelle | 2003 | ESKILSTUNA | AQ1203 | 25 m | 1:18.49 | |
42 | 146 | Granlund Tilda | 2001 | STRÄNGNÄS | AF0201 | 25 m | 1:18.66 | |
43 | 143 | Andersson Maja | 2000 | STRÄNGNÄS | AH8600 | 25 m | 1:18.76 | |
44 | 113 | Hermann Ellinor | 2003 | ÖSTERBY SS | AN9403 | 25 m | 1:18.82 | |
45 | 108 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:19.32 | |
46 | 77 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 1:20.83 | |
47 | 118 | Brattström Majja | 2004 | HK SIM | AR8804 | 25 m | 1:21.20 | |
48 | 44 | Björk Emma | 2002 | ESKILSTUNA | AZ0402 | 25 m | 1:21.75 | |
49 | 51 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 25 m | 1:23.50 | |
50 | 61 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:24.09 | |
51 | 10 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | AH2204 | 25 m | 1:24.57 | |
52 | 24 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 50 m | 1:24.85 | |
53 | 17 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:24.89 | |
54 | 59 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 50 m | 1:26.69 | |
55 | 73 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 1:28.22 | |
56 | 171 | Strömberg Agnes | 2003 | STRÄNGNÄS | BR0403 | 25 m | 1:28.60 | |
57 | 167 | Kruus Karolina | 2003 | STRÄNGNÄS | BN6403 | 25 m | 1:29.01 | |
58 | 106 | Nilsson Ebba | 2003 | LINDESBERG | AV8403 | 25 m | 1:29.08 | |
59 | 4 | Ingemansson Sofia | 2004 | BÅLSTA SK | AC9204 | 25 m | 1:30.06 | |
60 | 76 | Shahverdyan Eva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6204 | 50 m | 1:30.22 | |
61 | 160 | Arthursdóttir Ronja | 2002 | HEDEMORA | AM2802 | 25 m | 1:31.29 | |
62 | 129 | Rye Carla | 2004 | HK SIM | BC7604 | 25 m | 1:33.97 | |
63 | 34 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:35.85 | |
64 | 62 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:37.33 | |
65 | 165 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:38.66 | |
66 | 16 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | ||
67 | 79 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | ||
68 | 104 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | ||
69 | 109 | Tuominiemi Lilly | 2005 | LINDESBERG | AQ8205 | 25 m | ||
70 | 170 | Norgren Alma | 2004 | BÅLSTA SK | AR6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 26, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Fellman Jonas | 1999 | IFÅ | 99B052 | 25 m | 56.36 | |
2 | 25 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 58.90 | |
3 | 125 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 59.19 | |
4 | 21 | Ekesten Gustav | 1998 | SK ENA | AJ4398 | 25 m | 1:00.39 | |
5 | 54 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:01.83 | |
6 | 28 | Marin Joel | 1999 | SK ENA | AN2399 | 25 m | 1:02.47 | |
7 | 43 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 1:02.91 | |
8 | 5 | Jakobsson Leo | 2002 | BÅLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:03.32 | |
9 | 134 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:05.30 | |
10 | 81 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:05.34 | |
11 | 50 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 50 m | 1:09.49 | |
12 | 23 | Hansen Olle | 2001 | SK ENA | AE9101 | 25 m | 1:09.69 | |
13 | 174 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 1:10.96 | |
14 | 45 | Chan Harry | 2001 | ESKILSTUNA | AL8301 | 50 m | 1:12.40 | |
15 | 69 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:12.51 | |
16 | 56 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:13.98 | |
17 | 96 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:14.51 | |
18 | 152 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:14.77 | |
19 | 7 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:14.86 | |
20 | 148 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:15.29 | |
21 | 33 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:15.37 | |
22 | 144 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 1:16.13 | |
23 | 70 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 50 m | 1:16.87 | |
24 | 48 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:18.61 | |
25 | 65 | Landstorp August | 2000 | ESKILSTUNA | AL2900 | 25 m | 1:19.92 | |
26 | 3 | Frykman Hampus | 2002 | BÅLSTA SK | AC5502 | 50 m | 1:20.41 | |
27 | 8 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:21.36 | |
28 | 55 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 50 m | 1:24.45 | |
29 | 153 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 1:24.72 | |
30 | 78 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:25.05 | |
31 | 150 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:25.30 | |
32 | 57 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:25.41 | |
33 | 120 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:28.75 | |
34 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BÅLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:30.01 | |
35 | 71 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:33.86 | |
36 | 6 | Jakobsson Lukas | 2005 | BÅLSTA SK | AA1705 | 25 m | 1:36.26 | |
37 | 103 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |
Gren 27, 4X50m Medley Mixed Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 141 | Hk Sim Mix 1 | 0 | HK SIM | 25 m | 2:10.15 | ||
2 | 182 | IF Åland Mix | 1999 | IFÅ | 25 m | 2:10.92 | ||
3 | 158 | Strängnäs Mix | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:24.70 | ||
4 | 13 | Bålsta SK Mix | 0 | BÅLSTA SK | 25 m | 2:27.93 | ||
5 | 159 | Strängnäs Mix 2 | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:29.15 | ||
6 | 142 | Hk Sim Mix 2 | 0 | HK SIM | 25 m | 2:32.41 | ||
7 | 102 | Köpings SS Mix | 0 | KÖPINGS SS | 25 m | 2:41.36 | ||
8 | 85 | Eskilstuna Mix Lag 1 | 0 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:42.62 | ||
9 | 86 | Eskilstuna Mix Lag 2 | 0 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:43.72 | ||
10 | 39 | SK Ena Mix 1 | 0 | SK ENA | 25 m | |||
11 | 40 | SK Ena Mix 2 | 0 | SK ENA | 25 m | |||
12 | 173 | Strängnäs Mix Extra | 2002 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena | Utskriftstid | 21:05 |