Program for DM/JDM 2015 - Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 11, 400m Medley Damer Senior |
Distriktrekord Seniorer: Stina Gardell 4:38.46 2012-05-21 |
Distriktrekord Juniorer: Stina Gardell 4:42.71 2009-08-02 |
SR: Stina Gardell (1990) 4:38.46 2012-05-21 |
SR Juniorer: Stina Gardell (1989) 4:42.71 2009-08-02 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1774 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 4:53.52 | |
2 | 1521 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 50 m | 5:04.01 | |
3 | 1678 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 50 m | 5:09.08 | |
4 | 1650 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 50 m | 5:12.55 | |
5 | 1493 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 5:14.91 | |
6 | 1675 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 5:16.73 | |
7 | 1756 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 50 m | 5:17.07 | |
8 | 1488 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 5:17.65 | |
9 | 1654 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 50 m | 5:18.94 | |
10 | 1825 | Burt Ayleen | 1997 | SPIF SF | BB5497 | 50 m | 5:18.95 | |
11 | 1501 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 50 m | 5:21.29 | |
12 | 1754 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 50 m | 5:22.98 | |
13 | 1772 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 50 m | 5:24.02 | |
14 | 1739 | Karell Emma | 1994 | TÄBY SIM | AZ0694 | 50 m | 5:24.18 | |
15 | 1785 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 50 m | 5:24.44 | |
16 | 1614 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 50 m | 5:24.67 | |
17 | 1518 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 5:26.01 | |
18 | 1789 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 50 m | 5:26.65 | |
19 | 1520 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 5:26.87 | |
20 | 1822 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 5:27.37 | |
21 | 1546 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 50 m | 5:29.71 | |
22 | 1572 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 50 m | 5:31.42 | |
23 | 1505 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 5:32.88 | |
24 | 1548 | Zibell Enya | 2000 | SK NEPTUN | BP2400 | 50 m | 5:38.49 | |
25 | 1669 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 5:42.94 | |
26 | 1496 | Larsson Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 5:43.11 | |
27 | 1522 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 5:24.13 | |
28 | 1831 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 5:30.59 | |
29 | 1745 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 5:32.00 | |
30 | 1732 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 5:32.16 | |
31 | 1702 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 5:32.45 | |
32 | 1579 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 5:34.42 | |
33 | 1743 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 5:34.94 | |
34 | 1813 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 5:38.40 | |
35 | 1479 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 5:38.41 | |
36 | 1781 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 5:42.63 | |
37 | 1753 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 5:43.30 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 04 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:04 |