2020-06-04   19:06:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM 2015 - Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 6/6

4_S
Gren 4, 50m Frisim Damer Senior 
 
Distriktrekord Seniorer: Therese Alshammar 23.88 2009-08-02 
Distriktrekord Juniorer: Sarah Sjöström 24.45 2013-08-04 
SR: Therese Alshammar (1977) 23.88 2009-08-02 
SR Juniorer: Sarah Sjöström (1993) 24.63 2012-04-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1523  Eriksson Jessica  1995  SK NEPTUN  AH0895  50 m  26.59   
1783  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  50 m  26.72   
1593  Nilsson Frida  1992  SPÅRVÄGEN  BL6292  50 m  27.09   
1651  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  50 m  27.21   
1573  Pavlu Lewin Marlene  1997  SKURU IK  AH9497  50 m  27.25   
1773  Hedman Felicia  1995  VÄSBY SS  BR6895  50 m  27.37   
1650  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  50 m  27.44   
1676  Johansson Lina  1994  SÖDERTÖRN  AF0694  50 m  27.66   
1711  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  50 m  27.71   
10  1679  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  50 m  27.74   
11  1602  Åhlin Anna  1991  SPÅRVÄGEN  AO7491  50 m  27.76   
12  1490  Eriksen Josefin  1995  JÄRFÄLLA S  AS2495  50 m  28.03   
13  1541  Salih Milana  1997  SK NEPTUN  AX4697  50 m  28.09   
14  1537  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  50 m  28.14   
15  1549  Åkerström Emelie  1995  SK NEPTUN  AM6295  50 m  28.59   
16  1501  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  50 m  28.63   
17  1489  Eriksen Ida  1997  JÄRFÄLLA S  AD4497  50 m  28.65   
18  1706  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  50 m  28.79   
19  1580  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  28.80   
20  1729  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  50 m  28.86   
21  1680  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  29.04   
22  1809  Hargsten Hanna  1999  SS04  AH8899  50 m  29.05   
23  1836  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  50 m  29.06   
24  1777  Nordling Vanessa  1998  VÄSBY SS  AI1498  50 m  29.11   
25  1749  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  50 m  29.20   
26  1693  Unnermark Vilma  1997  SÖDERTÖRN  AI9697  25 m  27.87   
27  1638  Christensen Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  28.00   
28  1567  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  28.19   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  04 juni 2015 
Licensierad till: Stockholms Simförbund  Utskriftstid  14:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner