Ohjelma Holbæk Youth Festival 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Holbæk Youth Festival |
|
Udskriftsdato |
09 maj 2015 |
|
|
Stævne by |
Holbæk |
|
Udskriftstidspunkt |
16:07 |
|
|
Arrangør |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 maj 2015 |
|
|
|
|
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Heat 1 (5) (Årg. 2006-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
Mathias Eli Gravad |
2007 |
|
KØGE |
|
25m |
1:26.65 |
150 |
3 |
Emil Schmidt |
2006 |
0695AA |
A6 |
|
25m |
57.20 |
115 |
4 |
Mathias Lykke Sandison |
2007 |
|
NYBORG |
|
25m |
1:04.02 |
109 |
5 |
Oskar Mühring |
2006 |
|
NYBORG |
|
25m |
1:29.94 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (5) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
55.89 |
8 |
2 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
54.00 |
15 |
3 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
50.02 |
20 |
4 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
52.56 |
142 |
5 |
Tobias Lindhardt |
2005 |
0567AA |
A6 |
|
25m |
54.16 |
152 |
6 |
Julius Svarrer |
2005 |
|
A6 |
|
25m |
1:04.76 |
|
|
Heat 3 (5) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
|
A6 |
|
25m |
1:03.57 |
88 |
2 |
Sander Møller Jürgensen |
2004 |
0461AB |
ODDER |
|
25m |
48.43 |
114 |
3 |
Jonas Lykke Sandison |
2004 |
0415AF |
NYBORG |
|
25m |
46.54 |
151 |
4 |
Aleksander Grøn Skovgaard |
2004 |
0477AC |
A6 |
|
25m |
48.16 |
135 |
5 |
Anders Kousgard Kortegaar |
2004 |
0471AB |
A6 |
|
25m |
49.54 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Oscar F. Christiansen |
2003 |
0339AH |
GLADSAXE |
|
25m |
48.38 |
40 |
2 |
Magnus Eg Fogh |
2003 |
0349AD |
GLADSAXE |
|
25m |
46.60 |
81 |
3 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
KORSØR |
|
25m |
39.40 |
211 |
4 |
Lauritz Tanderup Hansen |
2003 |
0325AA |
SLAGELSE |
|
25m |
43.02 |
216 |
5 |
Daniel Mir |
2003 |
0349AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
46.72 |
156 |
6 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
A6 |
|
25m |
49.46 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Nicolai Tetsche |
2002 |
0209AN |
HOLBÆK |
|
25m |
53.31 |
207 |
2 |
Gorm Tholle |
2001 |
0151AD |
HOLBÆK |
|
25m |
40.91 |
105 |
3 |
Carl M Gadegaard |
2001 |
0191AG |
NYBORG |
|
25m |
38.33 |
112 |
4 |
Mingus Okkerholm |
2002 |
0201AQ |
NYBORG |
|
25m |
39.04 |
188 |
5 |
Jacob Ellekær |
2002 |
0215AN |
HOLBÆK |
|
25m |
48.65 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
09 maj 2015 |
Licens til Holbæk Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
16:07 |
|