Program för Citadellsim 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 379 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 25 m | 54.03 | |
2 | 123 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 56.19 | |
3 | 198 | Zeidler Jacob | 1994 | SK LÖDDE | AB5394 | 25 m | 57.06 | |
4 | 139 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 58.48 | |
5 | 272 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 59.11 | |
6 | 149 | Norén Johan | 1986 | LANDSKRONA | AF9186 | 25 m | 59.47 | |
7 | 385 | Andersson Niklas | 1992 | HS | AL3992 | 50 m | 59.66 | |
8 | 278 | Kindberg Marcus | 1993 | SK RAN | AI6993 | 25 m | 59.94 | |
9 | 345 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 1:00.20 | |
10 | 117 | Wede Jonatan | 1988 | SS IDEN | AB7388 | 25 m | 1:00.23 | |
11 | 247 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | AA0197 | 25 m | 1:00.24 | |
12 | 134 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:01.39 | |
13 | 271 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 25 m | 1:02.22 | |
14 | 248 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 25 m | 1:02.24 | |
15 | 195 | Strömberg Oskar | 1994 | SK LÖDDE | AM5194 | 25 m | 1:02.44 | |
16 | 124 | Christensson Filip | 1991 | LANDSKRONA | AG5791 | 25 m | 1:02.83 | |
17 | 96 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 1:04.14 | |
18 | 314 | Lu Jimmy | 1997 | SK SYDSIM | AO7997 | 25 m | 1:04.26 | |
19 | 371 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:04.44 | |
20 | 284 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:04.79 | |
21 | 360 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:04.86 | |
22 | 378 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:04.87 | |
23 | 228 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:04.89 | |
24 | 297 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 1:04.95 | |
25 | 328 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 1:05.28 | |
26 | 266 | Pettersson Simon | 1998 | POSEIDON | AH7198 | 25 m | 1:05.42 | |
27 | 357 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:05.64 | |
28 | 122 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:05.76 | |
29 | 36 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 1:06.38 | |
30 | 84 | Said Mohammad Al | 1998 | HS | AY8198 | 25 m | 1:06.54 | |
31 | 74 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | 1:07.00 | |
32 | 288 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 25 m | 1:07.01 | |
33 | 365 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:07.80 | |
34 | 206 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:07.88 | |
35 | 10 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:08.12 | |
36 | 15 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 1:08.24 | |
37 | 70 | Olsson Hampus | 2000 | HS | AH7700 | 25 m | 1:08.36 | |
38 | 370 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:08.53 | |
39 | 17 | Bonnevier Simon | 2001 | HS | AH7301 | 25 m | 1:08.96 | |
40 | 2 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 1:09.25 | |
41 | 304 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:09.51 | |
42 | 152 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | AB9799 | 25 m | 1:10.06 | |
43 | 3 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:10.39 | |
44 | 192 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:10.53 | |
45 | 180 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:11.17 | |
46 | 6 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 1:11.60 | |
47 | 221 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:11.76 | |
48 | 233 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:12.55 | |
49 | 28 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:12.60 | |
50 | 209 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:12.63 | |
51 | 335 | Persson Johan | 1998 | VELLINGE-N | AG8598 | 25 m | 1:13.13 | |
52 | 254 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:14.17 | |
53 | 197 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 1:14.30 | |
54 | 179 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 1:14.61 | |
55 | 186 | Mårtensson Elias | 1997 | SK LÖDDE | AV6997 | 25 m | 1:14.64 | |
56 | 296 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:15.40 | |
57 | 183 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:15.69 | |
58 | 348 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:16.01 | |
59 | 391 | Lindkvist Daniel | 2000 | TRELLEBORG | AO2900 | 50 m | 1:16.79 | |
60 | 230 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:17.11 | |
61 | 125 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 1:17.52 | |
62 | 280 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 25 m | 1:19.46 | |
63 | 141 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 50 m | 1:21.00 | |
64 | 321 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 1:25.25 | |
65 | 320 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 1:27.62 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 21 maj 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 22:49 |