Startliste for Copenhagen Alm. Brand Bank Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 25, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 4:39.04 | |
2 | 174 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:43.26 | |
3 | 115 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 4:50.91 | |
4 | 88 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 4:53.60 | |
5 | 26 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:54.46 | |
6 | 24 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 4:56.11 | |
7 | 76 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 4:57.35 | |
8 | 255 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 4:58.67 | |
9 | 172 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 4:59.46 | |
10 | 157 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 5:07.94 | |
11 | 92 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:12.98 | |
12 | 15 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 5:13.27 | |
13 | 45 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:13.74 | |
14 | 250 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 5:13.79 | |
15 | 154 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 5:14.34 | |
16 | 167 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 5:20.30 | |
17 | 47 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:21.68 | |
18 | 213 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 50 m | 5:25.70 | |
19 | 211 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 5:26.71 | |
20 | 108 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 5:26.80 | |
21 | 202 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 5:27.39 | |
22 | 4 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 5:29.07 | |
23 | 236 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 5:32.40 | |
24 | 29 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 5:32.69 | |
25 | 238 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 5:36.13 | |
26 | 194 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 5:36.69 | |
27 | 99 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 5:37.36 | |
28 | 176 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 5:37.46 | |
29 | 188 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 5:37.47 | |
30 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 5:38.71 | |
31 | 256 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 5:39.11 | |
32 | 67 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 5:41.84 | |
33 | 100 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 5:42.56 | |
34 | 214 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 5:45.06 | |
35 | 128 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:57.73 | |
36 | 28 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 6:02.41 | |
37 | 203 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 6:02.65 | |
38 | 153 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 6:05.14 | |
39 | 33 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 6:07.27 | |
40 | 39 | Koch Rosemarie | 2004 | HOVEDSTAD | 0416AF | 50 m | 6:10.23 | |
41 | 102 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 50 m | 6:11.65 | |
42 | 64 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 6:18.18 | |
43 | 132 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 6:26.25 | |
44 | 126 | Jonas Asta Rygaard | 2003 | ALLERØD | 0378AV | 50 m | 6:29.20 | |
45 | 109 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 6:37.99 | |
46 | 98 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 6:43.39 | |
47 | 121 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 6:43.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.23.05 | Udskriftsdato | 02 maj 2015 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:04 |