Ohjelma Polisen HEAD Summer Cup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
48_S
Gren 48, 100m Frisim Herrar |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
746 |
Kannus Rasmus |
2000 |
BRIIS |
|
50 m |
58.06 |
|
2 |
122 |
Marandfi Markus |
2000 |
KUK |
|
50 m |
58.17 |
|
3 |
124 |
Ääremaa Eero |
2000 |
KUK |
|
50 m |
59.52 |
|
4 |
686 |
Dimitriou Alexander |
2000 |
SPIF SF |
AQ6900 |
25 m |
59.65 |
|
5 |
149 |
Barstad Jonas |
2000 |
TS |
|
50 m |
59.83 |
|
6 |
13 |
Põiklik Edvin |
2000 |
AUD |
|
25 m |
1:00.50 |
|
7 |
95 |
Kooser Bo Aaron |
2000 |
TOP |
|
50 m |
1:00.68 |
|
8 |
163 |
Bentley Aslan |
2001 |
Vestkant |
|
50 m |
1:00.84 |
|
9 |
80 |
Lia Nicholas |
2001 |
Bærum |
|
50 m |
1:00.97 |
|
10 |
98 |
Kozlöik Juri |
2001 |
TOP |
|
50 m |
1:01.43 |
|
11 |
280 |
Nordgren Elias |
2001 |
SALA SS |
AE2101 |
25 m |
1:01.72 |
|
12 |
199 |
Heikinniemi Arvid |
2001 |
ESKILSTUNA |
AL6301 |
25 m |
1:01.83 |
|
13 |
172 |
Throndsen Joakim |
2000 |
Vestkant |
|
50 m |
1:01.89 |
|
14 |
182 |
Waller-Kaustinen Anton |
2000 |
BORLÄNGE |
AJ5500 |
25 m |
1:02.07 |
|
15 |
753 |
Pärismaa Uku |
2001 |
BRIIS |
|
50 m |
1:02.20 |
|
16 |
115 |
Vellemaa Simon |
2000 |
SHARK |
|
50 m |
1:02.30 |
|
17 |
682 |
Buchli Kenzo |
2000 |
SPIF SF |
AL0700 |
50 m |
1:02.68 |
|
18 |
189 |
Bidebo Carl |
2000 |
ESKILSTUNA |
AN9900 |
25 m |
1:02.91 |
|
19 |
596 |
Ljunggren Johan |
2001 |
UPSALA S |
AN6101 |
25 m |
1:03.33 |
|
20 |
724 |
Sidén Erik |
2000 |
SPIF SF |
AN4100 |
25 m |
1:03.44 |
|
21 |
218 |
Syrén Viktor |
2000 |
ESKILSTUNA |
AH5900 |
50 m |
1:03.60 |
|
22 |
96 |
Kampus Alexksander |
2001 |
TOP |
|
50 m |
1:03.75 |
|
23 |
215 |
Shahverdyan Artush |
2000 |
ESKILSTUNA |
AM3100 |
25 m |
1:03.77 |
|
24 |
97 |
Arge Anders |
2001 |
TOP |
|
50 m |
1:03.80 |
|
25 |
241 |
Renström Mathias |
2001 |
FALUN |
AM5101 |
25 m |
1:03.84 |
|
26 |
717 |
Nilsson-Deya Tyrone |
2001 |
SPIF SF |
AS7901 |
25 m |
1:04.23 |
|
27 |
530 |
Steinholtz Niklas |
2000 |
TYRESÖ SS |
AK4100 |
25 m |
1:04.32 |
|
28 |
171 |
Straume Brage |
2001 |
Vestkant |
|
50 m |
1:04.37 |
|
29 |
44 |
Roosimaa Aleksander |
2001 |
AUD |
|
25 m |
1:04.45 |
|
30 |
81 |
Norheim Anders |
2000 |
Bærum |
|
50 m |
1:04.80 |
|
31 |
601 |
Rosvall Philip |
2001 |
UPSALA S |
AP2501 |
50 m |
1:05.06 |
|
32 |
587 |
Douib Jonathan |
2000 |
UPSALA S |
AS8100 |
50 m |
1:05.12 |
|
33 |
162 |
Antun Sander Olai |
2000 |
Vestkant |
|
50 m |
1:05.31 |
|
34 |
221 |
Witt Axel |
2000 |
ESKILSTUNA |
AE5100 |
25 m |
1:05.34 |
|
35 |
427 |
Illanes Guillermo |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
AE8100 |
25 m |
1:05.51 |
|
36 |
538 |
Ahlqvist Erik |
2001 |
TÄBY SIM |
AT7501 |
25 m |
1:05.67 |
|
37 |
442 |
Soume Sebastian |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
AE2901 |
25 m |
1:05.82 |
|
38 |
233 |
Hansson Tim |
2001 |
FALUN |
AM7101 |
25 m |
1:06.72 |
|
39 |
318 |
Sonneborg Oliver |
2000 |
SKURU IK |
AV4300 |
25 m |
1:07.08 |
|
40 |
754 |
Hiiema Teodor Juko |
2001 |
BRIIS |
|
50 m |
1:07.20 |
|
41 |
446 |
Tossavainen Henry |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
AE0901 |
25 m |
1:07.24 |
|
42 |
164 |
Bjæru Glenn Andre Gilberg |
2000 |
Vestkant |
|
50 m |
1:07.51 |
|
43 |
426 |
Hellberg Robert |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
AE7701 |
50 m |
1:07.58 |
|
44 |
495 |
Sehmi Adam |
2001 |
SÖDERTÖRN |
AG3301 |
50 m |
1:08.97 |
|
45 |
422 |
Bystedt Axel |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
AE6701 |
25 m |
1:09.35 |
|
46 |
695 |
Grönqvist Oscar |
2000 |
SPIF SF |
AU9300 |
25 m |
1:09.99 |
|
47 |
464 |
Charlton Markus |
2001 |
SÖDERTÖRN |
AD7701 |
25 m |
1:10.10 |
|
48 |
343 |
Hallbäck Martin |
2001 |
SPÅRVÄGEN |
AP8101 |
25 m |
1:10.21 |
|
49 |
498 |
Srikkanth Nikhil |
2001 |
SÖDERTÖRN |
AW4301 |
25 m |
1:10.32 |
|
50 |
635 |
Bentzer Philip |
2001 |
SS04 |
AH6701 |
25 m |
1:10.59 |
|
51 |
588 |
Fischer Jonatan |
2001 |
UPSALA S |
AM1301 |
25 m |
1:10.61 |
|
52 |
99 |
Kassihin Kevin |
2001 |
TOP |
|
50 m |
1:10.80 |
|
53 |
729 |
Thune Marcus |
2001 |
SPIF SF |
AJ2101 |
25 m |
1:10.87 |
|
54 |
295 |
Sjöqvist Gustav |
2001 |
SALTSJÖB |
AD2701 |
25 m |
1:11.42 |
|
55 |
78 |
Riiser Agmund |
2001 |
Bærum |
|
50 m |
1:11.64 |
|
56 |
524 |
Lundwall Tim |
2001 |
TYRESÖ SS |
AP7301 |
25 m |
1:12.54 |
|
57 |
604 |
Sörby Hugo |
2001 |
UPSALA S |
AF2901 |
25 m |
1:12.90 |
|
58 |
715 |
Mogos Kiflom |
2001 |
SPIF SF |
AQ1901 |
25 m |
1:13.51 |
|
59 |
317 |
Sjölund John |
2001 |
SKURU IK |
AW3901 |
25 m |
1:15.77 |
|
60 |
191 |
Chan Harry |
2001 |
ESKILSTUNA |
AL8301 |
25 m |
1:17.00 |
|
61 |
212 |
Paulson Elias |
2000 |
ESKILSTUNA |
AS0900 |
25 m |
1:17.18 |
|
62 |
455 |
Andersson Pelle |
2001 |
SÖDERTÖRN |
AY2101 |
50 m |
1:17.96 |
|
63 |
261 |
Forsberg Felix |
2001 |
LIDINGÖ SK |
AS6101 |
25 m |
1:21.27 |
|
64 |
71 |
Björlykke Ole |
2001 |
Bærum |
|
50 m |
1:26.90 |
|
65 |
68 |
Sahand |
2001 |
Bærum |
|
50 m |
1:38.41 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
26 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:27 |
|