Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Head Summer Cup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:08 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
257 |
1 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
50m |
|
611 |
2 |
Rikard Fabel |
2003 |
AE5903 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.56 |
646 |
3 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
1:34.51 |
293 |
4 |
Rasmus Neuman |
2002 |
AI2302 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:33.38 |
373 |
5 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:34.42 |
316 |
6 |
Gustav Sartor |
2003 |
AR8903 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.42 |
72 |
7 |
Simen Birkeland Littorin |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:40.03 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
319 |
0 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.09 |
704 |
1 |
Lukas Kelkay |
2003 |
AH9903 |
SPIF SF |
|
50m |
1:31.73 |
104 |
2 |
Christopher Palvadre |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
1:30.00 |
289 |
3 |
Gustav Dahlberg |
2002 |
AQ4502 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:29.38 |
402 |
4 |
Markus Näsman |
2003 |
AD6103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:29.04 |
211 |
5 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.24 |
362 |
6 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:29.63 |
567 |
7 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.17 |
440 |
8 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:31.98 |
344 |
9 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
731 |
0 |
Victor Trägårdh |
2003 |
AG4903 |
SPIF SF |
|
25m |
1:28.92 |
169 |
1 |
Tobias Moen Olsen |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
1:27.84 |
129 |
2 |
Jass Rootsma |
2002 |
|
USK |
|
50m |
1:25.71 |
393 |
3 |
Imre Arvidsson Lundblom |
2003 |
AA1303 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:24.61 |
642 |
4 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
SS04 |
|
25m |
1:23.27 |
539 |
5 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:24.35 |
245 |
6 |
Johan Werkmästar |
2002 |
AI4502 |
FALUN |
|
25m |
1:24.76 |
580 |
7 |
Axel von Goës |
2002 |
AP1502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.73 |
542 |
8 |
Alexander Bergström |
2002 |
AP2502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.47 |
290 |
9 |
Arvid Hallenborg |
2002 |
AM1902 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:29.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
0 |
Malte Svärd |
2003 |
AC3703 |
FALUN |
|
25m |
1:20.97 |
371 |
1 |
Aaron O´Malley |
2002 |
AI3902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.78 |
560 |
2 |
Karl Lingham |
2002 |
AM0502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.25 |
321 |
3 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
1:20.18 |
401 |
4 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:19.95 |
725 |
5 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
1:20.03 |
478 |
6 |
Gustav Jonsson |
2002 |
AG6502 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:20.23 |
15 |
7 |
Kaurit Lilienberg |
2002 |
|
AUD |
|
25m |
1:20.30 |
564 |
8 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.78 |
380 |
9 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:21.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
0 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
1:18.92 |
255 |
1 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.37 |
303 |
2 |
Axel Flykt-Rosén |
2002 |
AQ5102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.97 |
602 |
3 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:17.43 |
397 |
4 |
Albin Hedlund |
2003 |
AA0903 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:16.93 |
385 |
5 |
Gordon Ölund |
2002 |
AT1102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.31 |
437 |
6 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:17.96 |
710 |
7 |
Daniel Löwenberg |
2003 |
AE1303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.28 |
296 |
8 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
1:18.60 |
37 |
9 |
Markus Erik Tommula |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
1:19.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
0 |
Alex Artur Märtmaa |
2002 |
|
USK |
|
50m |
1:16.45 |
376 |
1 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.20 |
433 |
2 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:14.96 |
492 |
3 |
Photsawa Phootepkhum |
2002 |
AV4302 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:13.41 |
310 |
4 |
Hugo Lindskog |
2002 |
AG8102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.35 |
494 |
5 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:13.36 |
566 |
6 |
Lukas Roosmark |
2002 |
AI1702 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.95 |
333 |
7 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:15.59 |
465 |
8 |
Kevin Cheng |
2002 |
AI8702 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:16.41 |
736 |
9 |
Edvin Wirdby Myren |
2002 |
AH1902 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.45 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
26 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:08 |
|