Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 63
|
Tävling |
Head Summer Cup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
27 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:48 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 63, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
503 |
0 |
Kristin Thorhallsdottir |
2003 |
BV4603 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
439 |
1 |
Josephine Premat |
2003 |
BT8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
523 |
2 |
Ella Lundvall |
2002 |
BO2602 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
58.81 |
535 |
3 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
56.03 |
507 |
4 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
54.33 |
445 |
5 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
54.96 |
335 |
6 |
Jennifer Brodin |
2003 |
BH6603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
56.60 |
640 |
7 |
Maja Berngrim |
2003 |
BR5403 |
SS04 |
|
50m |
|
488 |
8 |
Emma Norrback |
2003 |
BU2803 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
0 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
53.95 |
381 |
1 |
Elvira Weid |
2003 |
BI4203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.74 |
329 |
2 |
Sinna Asmerom |
2003 |
BC3603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
51.88 |
34 |
3 |
Emili Eskel |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
51.51 |
217 |
4 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
50.47 |
615 |
5 |
Shirina Kellokoski |
2003 |
AI9203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
50.53 |
377 |
6 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
51.87 |
368 |
7 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
52.63 |
609 |
8 |
Diana Azarian |
2003 |
AV6803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.79 |
616 |
9 |
Dorota Krause |
2002 |
BU3802 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
0 |
Carina Kvadsheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
50.23 |
281 |
1 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
49.51 |
35 |
2 |
Isabel Sarap |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
48.44 |
203 |
3 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
48.29 |
59 |
4 |
Marie Eek |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
47.87 |
288 |
5 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
48.25 |
345 |
6 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.32 |
685 |
7 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
50m |
48.76 |
60 |
8 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
50.09 |
179 |
9 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
50.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
0 |
Filippa Hedlund |
2003 |
BG1203 |
SALA SS |
|
25m |
47.45 |
62 |
1 |
Una Borchgrevink |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
47.11 |
531 |
2 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
47.05 |
383 |
3 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.98 |
414 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.65 |
410 |
5 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
46.88 |
25 |
6 |
Mena Nelly Nurk |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
47.00 |
576 |
7 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
47.07 |
480 |
8 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.36 |
659 |
9 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
50m |
47.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
365 |
0 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
46.25 |
456 |
1 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.10 |
67 |
2 |
Lisa Holeberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
45.98 |
658 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
45.67 |
73 |
4 |
Hedda Rörnes Bakke |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
45.54 |
406 |
5 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
45.58 |
438 |
6 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.79 |
591 |
7 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
50m |
46.08 |
420 |
8 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.21 |
285 |
9 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
46.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
294 |
0 |
Selma Petré |
2002 |
AX3202 |
SALTSJÖB |
|
50m |
45.21 |
63 |
1 |
Ella Kristine Johannessen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
45.12 |
57 |
2 |
Henie Hurum Flaata |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
44.15 |
56 |
3 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
43.96 |
484 |
4 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.88 |
583 |
5 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
43.89 |
559 |
6 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
43.99 |
83 |
7 |
Tia Sasuthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
44.70 |
168 |
8 |
Kristine Kleppestrand |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
45.16 |
688 |
9 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
25m |
45.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
408 |
0 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
43.38 |
405 |
1 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
42.98 |
364 |
2 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.94 |
549 |
3 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.79 |
728 |
4 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
42.59 |
505 |
5 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.73 |
284 |
6 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
50m |
42.92 |
718 |
7 |
Cornelia Niring |
2002 |
AY3202 |
SPIF SF |
|
25m |
42.95 |
750 |
8 |
Hanne Grete Hanvere |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
43.20 |
177 |
9 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
43.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
0 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.20 |
358 |
1 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.59 |
6 |
2 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
KANAANS SS |
|
50m |
41.42 |
756 |
3 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
50m |
41.08 |
110 |
4 |
Jette Viik |
2002 |
|
SHARK |
|
50m |
40.95 |
451 |
5 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
40.99 |
266 |
6 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
41.37 |
403 |
7 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.49 |
702 |
8 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
41.87 |
444 |
9 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
42.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
544 |
0 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.35 |
758 |
1 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
50m |
39.81 |
139 |
2 |
Helena Heinlo |
2003 |
|
USK |
|
50m |
38.77 |
448 |
3 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.38 |
74 |
4 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
37.43 |
22 |
5 |
Grete Anette Treiman |
2002 |
|
AUD |
|
25m |
37.54 |
459 |
6 |
Isabell Barrios |
2002 |
AP8602 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.75 |
198 |
7 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.53 |
409 |
8 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
25m |
39.81 |
166 |
9 |
Henriette Dale |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
40.59 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 juni 2015 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
Utskriftstid |
14:48 |
|