Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 95
|
Tävling |
Head Summer Cup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:27 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 95, 50m Frisim Damer |
Finaler (13) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
766 |
3 |
Karin Grönqvist |
2002 |
BR8402 |
SPIF SF |
|
50m |
|
618 |
4 |
Mea Nyberg Ronkainen |
2002 |
BU2802 |
VÄSBY SS |
|
25m |
54.51 |
439 |
5 |
Josephine Premat |
2003 |
BT8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
0 |
Elin Nygren |
2003 |
BP3203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.18 |
242 |
1 |
Emma S. Persson |
2002 |
BJ5402 |
FALUN |
|
25m |
44.48 |
329 |
2 |
Sinna Asmerom |
2003 |
BC3603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.83 |
230 |
3 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
42.51 |
377 |
4 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.36 |
368 |
5 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
41.72 |
609 |
6 |
Diana Azarian |
2003 |
AV6803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.70 |
655 |
7 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
25m |
43.40 |
523 |
8 |
Ella Lundvall |
2002 |
BO2602 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
44.56 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
0 |
Carina Kvadsheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
40.61 |
381 |
1 |
Elvira Weid |
2003 |
BI4203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.48 |
640 |
2 |
Maja Berngrim |
2003 |
BR5403 |
SS04 |
|
25m |
40.27 |
231 |
3 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
39.23 |
314 |
4 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
39.07 |
522 |
5 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
39.10 |
179 |
6 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
40.24 |
615 |
7 |
Shirina Kellokoski |
2003 |
AI9203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.38 |
203 |
8 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.53 |
60 |
9 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
40.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
507 |
0 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.31 |
238 |
1 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
37.83 |
205 |
2 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.63 |
575 |
3 |
Ida Svensson |
2002 |
BR3402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.59 |
56 |
4 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
37.16 |
535 |
5 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
37.49 |
217 |
6 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.59 |
288 |
7 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
37.68 |
323 |
8 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
37.99 |
91 |
9 |
Elisa Tamm |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
38.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
0 |
Filippa Hedlund |
2003 |
BG1203 |
SALA SS |
|
25m |
36.67 |
58 |
1 |
Rikke Omdahl Petersen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
36.60 |
59 |
2 |
Marie Eek |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
36.50 |
62 |
3 |
Una Borchgrevink |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
36.31 |
35 |
4 |
Isabel Sarap |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
36.16 |
239 |
5 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
36.24 |
702 |
6 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
36.33 |
520 |
7 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
36.52 |
383 |
8 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.66 |
543 |
9 |
Emelie Bergwall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
438 |
0 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.11 |
652 |
1 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
35.94 |
248 |
2 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
35.65 |
408 |
3 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.39 |
480 |
4 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
35.20 |
365 |
5 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.29 |
410 |
6 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.60 |
579 |
7 |
Julia Wernros Olofsson |
2002 |
AQ4802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.80 |
57 |
8 |
Henie Hurum Flaata |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
36.11 |
34 |
9 |
Emili Eskel |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
36.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
73 |
0 |
Hedda Rörnes Bakke |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
35.03 |
576 |
1 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.92 |
420 |
2 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.82 |
246 |
3 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
34.70 |
266 |
4 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.65 |
728 |
5 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
50m |
34.67 |
134 |
6 |
Veronica Heier |
2002 |
|
USK |
|
50m |
34.75 |
573 |
7 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.87 |
285 |
8 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
35.01 |
414 |
9 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
35.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
0 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.57 |
63 |
1 |
Ella Kristine Johannessen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
34.52 |
3 |
2 |
Lupin Flink |
2002 |
aw8402 |
KANAANS SS |
|
50m |
34.41 |
367 |
3 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
34.34 |
406 |
4 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
34.29 |
456 |
5 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.31 |
685 |
6 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
25m |
34.35 |
540 |
7 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.50 |
444 |
8 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.54 |
459 |
9 |
Isabell Barrios |
2002 |
AP8602 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
34.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
645 |
0 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
50m |
34.04 |
398 |
1 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.88 |
484 |
2 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.77 |
358 |
3 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.67 |
6 |
4 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
KANAANS SS |
|
50m |
33.61 |
25 |
5 |
Mena Nelly Nurk |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
33.65 |
544 |
6 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.68 |
403 |
7 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
50m |
33.84 |
688 |
8 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
25m |
34.04 |
659 |
9 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
50m |
34.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
531 |
0 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
33.36 |
225 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
33.25 |
694 |
2 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
33.23 |
658 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
33.12 |
505 |
4 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.05 |
722 |
5 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
50m |
33.10 |
409 |
6 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.15 |
67 |
7 |
Lisa Holeberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
33.25 |
352 |
8 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
33.34 |
405 |
9 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
364 |
0 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.90 |
750 |
1 |
Hanne Grete Hanvere |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
32.80 |
396 |
2 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
32.65 |
168 |
3 |
Kristine Kleppestrand |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
32.51 |
166 |
4 |
Henriette Dale |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
32.49 |
145 |
5 |
Edle Lund |
2003 |
|
TS |
|
50m |
32.50 |
653 |
6 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
32.53 |
247 |
7 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
32.68 |
2 |
8 |
Madicken Eriksson |
2003 |
ax8203 |
KANAANS SS |
|
50m |
32.88 |
178 |
9 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
32.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
0 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
32.43 |
177 |
1 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
32.37 |
554 |
2 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
32.20 |
631 |
3 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.07 |
284 |
4 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
50m |
31.97 |
574 |
5 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.06 |
345 |
6 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.10 |
322 |
7 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
50m |
32.27 |
83 |
8 |
Tia Sasuthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
32.38 |
90 |
9 |
Hanna-Grete Vutt |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
32.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
711 |
0 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF SF |
|
25m |
31.84 |
243 |
1 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
31.71 |
541 |
2 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.01 |
74 |
3 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
30.47 |
20 |
4 |
Mariliis Palm |
2002 |
|
AUD |
|
25m |
29.30 |
272 |
5 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
29.39 |
451 |
6 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
30.97 |
749 |
7 |
Katriin Hansalu |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
31.12 |
144 |
8 |
Hege Jörgensen |
2002 |
|
TS |
|
50m |
31.82 |
448 |
9 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
31.86 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2015 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
Utskriftstid |
09:27 |
|