Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Herrer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 12:37 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
745 |
2 |
Asbjørn Topp Tholle |
2004 |
0467AM |
HOLBÆK |
|
25m |
|
688 |
3 |
Anton Knudsen |
2003 |
0387AN |
RØNNE |
|
25m |
4:40.46 |
740 |
4 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
4:01.62 |
170 |
5 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
4:22.77 |
267 |
6 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
645 |
1 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
MK 31 |
|
25m |
3:47.67 |
265 |
2 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:47.34 |
626 |
3 |
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
0589AB |
GSK |
|
25m |
3:36.38 |
621 |
4 |
Mathias Simoni |
2002 |
0281AS |
AIF |
|
25m |
3:30.00 |
627 |
5 |
Anton Skov Grell |
2004 |
0469AE |
GSK |
|
25m |
3:34.72 |
628 |
6 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
3:42.57 |
689 |
7 |
Phillip Quist |
2003 |
0395AN |
RØNNE |
|
25m |
3:47.35 |
625 |
8 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
3:50.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
710 |
1 |
Jakob Hald |
2003 |
0305AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:28.04 |
707 |
2 |
Troels Fogh |
2004 |
0435AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:24.71 |
713 |
3 |
Jonathan Tuxen Rosing |
2003 |
0311AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:23.87 |
711 |
4 |
Mads Guldborg Knudsen |
2003 |
0385AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:22.22 |
148 |
5 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GTI |
|
25m |
3:22.93 |
706 |
6 |
Carl-Anton Drauschke |
2003 |
0339AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:23.98 |
266 |
7 |
Joachim Lanzky Otto |
2001 |
0117AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:24.83 |
270 |
8 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:28.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
330 |
1 |
Mikkel Lyngbye Nybroe |
2004 |
0469AA |
VEST |
|
25m |
3:20.55 |
312 |
2 |
Carl Magnus Krievs |
2002 |
0257AD |
VEST |
|
25m |
3:12.19 |
292 |
3 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
3:10.75 |
712 |
4 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:08.05 |
664 |
5 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
3:10.00 |
742 |
6 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
3:12.05 |
702 |
7 |
Anas El Ayadi |
2003 |
0301AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:12.88 |
714 |
8 |
Kristoffer Sandfeld |
2003 |
0313AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:20.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
25m |
3:05.71 |
580 |
2 |
Simon Wrist-Elkjær |
2002 |
0293AF |
VAT CPH |
|
25m |
3:03.78 |
198 |
3 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
3:00.51 |
728 |
4 |
Karl-Emil Rohr |
2001 |
0185AH |
VAT CPH |
|
25m |
2:55.05 |
704 |
5 |
Valdemar Brøns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:58.66 |
239 |
6 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:03.33 |
303 |
7 |
Frederik Helms |
2001 |
0171AL |
VEST |
|
25m |
3:04.24 |
715 |
8 |
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
0339AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:06.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:54.46 |
83 |
2 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
2:53.11 |
117 |
3 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
GTI |
|
25m |
2:50.91 |
592 |
4 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
VI39 |
|
25m |
2:50.64 |
708 |
5 |
Jet Lee Fuhrmann |
2004 |
0487AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:50.77 |
575 |
6 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VAT CPH |
|
25m |
2:51.71 |
716 |
7 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:54.07 |
308 |
8 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
25m |
2:54.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
2:48.15 |
699 |
2 |
Alessandro de Castro |
2002 |
|
VEST |
|
25m |
2:47.00 |
120 |
3 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
2:45.65 |
55 |
4 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
2:43.97 |
641 |
5 |
Daniel Brylov |
2000 |
0063AA |
MK 31 |
|
25m |
2:45.60 |
593 |
6 |
Mohammed Ghizzaui |
2003 |
0371AG |
VI39 |
|
25m |
2:45.70 |
583 |
7 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
VAT CPH |
|
25m |
2:47.88 |
705 |
8 |
Carl Emil Hertz Bugge |
2003 |
0315AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:48.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Christoffer Hove |
2002 |
0241AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:42.26 |
313 |
2 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
2:41.20 |
587 |
3 |
Rasmus Langvad |
2000 |
0045AD |
VAT CPH |
|
25m |
2:37.68 |
542 |
4 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VAT CPH |
|
25m |
2:36.54 |
118 |
5 |
Benjamin Nørgaard Eriksen |
2002 |
0257AC |
GTI |
|
25m |
2:37.05 |
49 |
6 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
25m |
2:39.59 |
455 |
7 |
Emil Mosegaard |
2001 |
0187AM |
TVS IF |
|
25m |
2:41.95 |
595 |
8 |
Joakim Køhn |
2003 |
0375AE |
VI39 |
|
25m |
2:43.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
588 |
1 |
Thomas Langvad |
2002 |
0223AC |
VAT CPH |
|
25m |
2:35.34 |
46 |
2 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:33.84 |
121 |
3 |
Casper Mørkhøj Hartington |
2002 |
0239AF |
GTI |
|
25m |
2:29.70 |
298 |
4 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
2:28.21 |
10 |
5 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:29.19 |
242 |
6 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:32.84 |
561 |
7 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VAT CPH |
|
25m |
2:35.14 |
125 |
8 |
Jonathan Forsberg Møller |
2000 |
0019AM |
GTI |
|
25m |
2:35.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:27.01 |
106 |
2 |
Hans Mølbak Petersen |
2001 |
0137AG |
GTI |
|
25m |
2:17.64 |
302 |
3 |
Niklas Beyer Hansen |
1997 |
9707AF |
VEST |
|
25m |
2:16.76 |
91 |
4 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
25m |
2:15.72 |
102 |
5 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
GTI |
|
25m |
2:15.95 |
291 |
6 |
Casper Davidsen |
1999 |
9979AA |
VEST |
|
25m |
2:17.36 |
571 |
7 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
VAT CPH |
|
25m |
2:18.72 |
244 |
8 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:27.60 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
26 september 2015 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
10:32 |
|