Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 18
|
Kilpailu |
Vantaa Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
08:11 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
23 toukokuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (9) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Järvinen |
2002 |
02A765 |
HTU |
|
25m |
|
|
3 |
Frans Bärlund |
2001 |
01A022 |
UiTa |
|
25m |
|
|
4 |
Matti Salán |
1999 |
99A606 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksanteri Nord |
2002 |
02A814 |
Vanders |
|
25m |
|
|
2 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
50m |
1:40.20 |
1:40.20 |
3 |
Aatu Harju |
2002 |
02A334 |
HU |
|
50m |
1:36.74 |
1:36.74 |
4 |
Ilari Silventoinen |
2002 |
02A127 |
SiWa |
|
25m |
1:34.81 |
1:36.81 |
5 |
Tino Lukkaroinen |
2002 |
02A246 |
RiUS |
|
50m |
1:42.38 |
1:42.38 |
6 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Max Åström |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
50m |
1:35.45 |
1:35.45 |
2 |
Valtteri Salmela |
2000 |
00A599 |
RiUS |
|
25m |
1:26.69 |
1:28.69 |
3 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
50m |
1:22.03 |
1:22.03 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
1:28.93 |
1:30.93 |
6 |
Samuel Leppänen |
2002 |
02A317 |
SiWa |
|
50m |
1:36.12 |
1:36.12 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veeti Vainionpää |
2001 |
01B069 |
SiWa |
|
25m |
1:18.93 |
1:20.93 |
2 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
25m |
1:16.14 |
1:18.14 |
3 |
Leo Mikkonen |
2002 |
02A233 |
Cetus |
|
25m |
1:15.43 |
1:17.43 |
4 |
Miika Pänttönen |
1999 |
99A880 |
UiTa |
|
50m |
1:17.92 |
1:17.92 |
5 |
Elmeri Helenius |
2000 |
00A408 |
UiTa |
|
25m |
1:17.46 |
1:19.46 |
6 |
Axel Olander |
2002 |
02A531 |
NoPy |
|
50m |
1:21.64 |
1:21.64 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
25m |
1:14.42 |
1:16.42 |
2 |
Anton Heinonen |
2000 |
00A009 |
NumKis |
|
25m |
1:14.05 |
1:16.05 |
3 |
Roope Aro |
2000 |
00A167 |
NoPy |
|
50m |
1:13.40 |
1:13.40 |
4 |
Taneli Lantta |
2001 |
01A493 |
Vanders |
|
50m |
1:13.54 |
1:13.54 |
5 |
Tuomas Saraneva |
2000 |
00A326 |
RiUS |
|
50m |
1:16.22 |
1:16.22 |
6 |
Otso Helstelä |
2000 |
00A052 |
RiUS |
|
50m |
1:16.97 |
1:16.97 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Timi Torkkel |
2001 |
01A015 |
HäUS |
|
25m |
1:10.54 |
1:12.54 |
2 |
Lauri Kuitunen |
1998 |
98A566 |
HyUS |
|
50m |
1:11.14 |
1:11.14 |
3 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
50m |
1:09.67 |
1:09.67 |
4 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
00A448 |
UiTa |
|
50m |
1:10.54 |
1:10.54 |
5 |
Lauri Koskela |
1999 |
99A317 |
UiTa |
|
25m |
1:09.48 |
1:11.48 |
6 |
Jakob Sievers |
2000 |
00A730 |
UiTa |
|
25m |
1:11.05 |
1:13.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Niko Somila |
1999 |
99A521 |
SGR |
|
50m |
1:08.59 |
1:08.59 |
2 |
Aarne Sarkima |
1999 |
99B029 |
TuUS |
|
50m |
1:08.27 |
1:08.27 |
3 |
Jesse Koskinen |
1999 |
99A889 |
RiUS |
|
50m |
1:07.77 |
1:07.77 |
4 |
Lassi Ruohonen |
1998 |
98A125 |
SGR |
|
50m |
1:08.00 |
1:08.00 |
5 |
Juho Seppälä |
1999 |
99B048 |
SiWa |
|
50m |
1:08.38 |
1:08.38 |
6 |
Jaakko Reinonen |
2001 |
01A300 |
HäUS |
|
25m |
1:07.41 |
1:09.41 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Jämsén |
2000 |
00A637 |
JUK |
|
50m |
1:07.32 |
1:07.32 |
2 |
Niklas Uitto |
2000 |
00A672 |
UiTa |
|
50m |
1:06.81 |
1:06.81 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
00A472 |
UiTa |
|
25m |
1:04.63 |
1:06.63 |
5 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
1:07.26 |
1:07.26 |
6 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
SGR |
|
25m |
1:05.63 |
1:07.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Antti Leiponen |
1998 |
98A235 |
JUK |
|
25m |
1:02.89 |
1:04.89 |
2 |
Henrik Häkkinen |
1998 |
98A261 |
HyUS |
|
50m |
1:01.92 |
1:01.92 |
3 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
25m |
57.42 |
59.42 |
4 |
Rasmus Kujala |
1999 |
99A190 |
RiUS |
|
50m |
1:01.23 |
1:01.23 |
5 |
Mikhail Novikov |
1998 |
|
EKRAN |
|
50m |
1:03.00 |
1:03.00 |
6 |
Niklas Valkonen |
1997 |
97B255 |
HyUS |
|
25m |
1:03.41 |
1:05.41 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspäivämäärä |
24 toukokuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
08:11 |
|