2020-09-25   05:40:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 toukokuu 2015         
 
 
 
Laji 12, 100m Rintauinti Tytöt  Loppukilpailut (21) 
Erä 1 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m     
Julia Huovinen  2004  04A760  AQUILA    25m     
Matilda Byholm  2003  03A901  Gladius    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi-stiina Ahti  2003  03A921  STRiksu    25m     
Ada-maj Saarinen  2004  04A688  ORCA    25m     
Maria Mustonen  2005  05A222  ORCA    25m     
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m     
Ella-maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    25m     
Saga Jatkola  2004  04A532  BS-PU    25m     
Olivia Kailanko  2004  04A517  SGR    25m     
Lilja Pulkkinen  2004  04A680  KoU    25m     

 
Erä 3 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Mulari  2002  02B192  SGR    25m     
Nea Leino  2004  04A359  KoU    25m  2:23.13  2:26.13 
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    25m  2:13.56  2:16.56 
Sanni Porkkala  2004  04A034  SeUi    50m  2:13.48  2:13.48 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    50m  2:14.74  2:14.74 
Venla Varvikko  2005  05A076  Cetus    50m  2:18.11  2:18.11 
Wilma Sirén  2003  03A632  SGR    25m     
Eeva Nousiainen  2003  03A815  LrU    25m     

 
Erä 4 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Eloranta  2004  04A171  Vanders    25m  2:06.16  2:09.16 
Kukka Peill  2005  05A112  Cetus    50m  2:06.41  2:06.41 
Annika Lekander  2004  04A554  KoU    25m  2:03.15  2:06.15 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  2:02.95  2:05.95 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  2:06.08  2:06.08 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    50m  2:06.30  2:06.30 
Alexandra Chaker  2004  04A010  Cetus    25m  2:04.47  2:07.47 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    25m  2:07.02  2:10.02 

 
Erä 5 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  2:00.10  2:03.10 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  1:59.67  2:02.67 
Eevi Uitti  2004  04A247  Cetus    50m  2:00.50  2:00.50 
Essi Kortelainen  2003  03A367  Vanders    50m  1:59.00  1:59.00 
Saga Höijer  2005  05A174  Cetus    50m  1:59.49  1:59.49 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    50m  2:01.73  2:01.73 
Lotta Lahti  2003  03A543  Cetus    25m  1:59.79  2:02.79 
Lilja Oberwahrenbrock  2004  04A601  Octopus    50m  2:05.68  2:05.68 

 
Erä 6 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nella Kukkonen  2003  03A326  KeUi    50m  1:57.95  1:57.95 
Saana Tertsunen  2003  03A567  RiUS    25m  1:54.10  1:57.10 
Roona Karola  2004  04A099  KeUi    50m  1:56.58  1:56.58 
Noora Hirvonen  2003  03A448  JoUS    25m  1:52.61  1:55.61 
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  1:53.06  1:56.06 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    25m  1:53.71  1:56.71 
Aida Pasma  2003  03A816  RiUS    25m  1:54.71  1:57.71 
Nea Grundström  2003  03A355  Cetus    25m  1:55.25  1:58.25 

 
Erä 7 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  1:54.63  1:54.63 
Lotta Heinimäki  2003  03A644  HSS    25m  1:51.42  1:54.42 
Aava Aula  2004  04A128  HU    50m  1:54.18  1:54.18 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    50m  1:54.01  1:54.01 
Senni Toikka  2003  03A663  KoU    50m  1:54.13  1:54.13 
Maria Pesso  2002  02A299  SGR    50m  1:54.32  1:54.32 
Sini Heikkilä  2003  03A899  SalU    25m  1:51.48  1:54.48 
Noora Koukkari  2004  04A497  KoU    25m  1:52.02  1:55.02 

 
Erä 8 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    50m  1:53.19  1:53.19 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:49.16  1:52.16 
Anna Mattila  2004  04A644  HSS    50m  1:52.03  1:52.03 
Essi Kallunki  2004  04A052  Vanders    50m  1:51.65  1:51.65 
Milla Hännikäinen  2004  04A214  LaUS    25m  1:48.85  1:51.85 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:52.10  1:52.10 
Viljaana Myllärinen  2004  04A492  UI    50m  1:52.61  1:52.61 
Kristina Nikkinen  2004  04A291  KoU    50m  1:53.63  1:53.63 

 
Erä 9 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Kuosmanen  2002  02B051  HäUS    50m  1:51.45  1:51.45 
Wilma Sundt  2006  06A142  Cetus    50m  1:51.19  1:51.19 
Hanna Catalano  2003  03A078  Gladius    25m  1:47.91  1:50.91 
Lumi Luoma  2005  05A133  HyUS    50m  1:50.19  1:50.19 
Julia Laine  2002  02A522  HU    25m  1:47.44  1:50.44 
Liina-milana Isotalo  2003  03A849  SalU    25m  1:48.04  1:51.04 
Jannika Hirvonen  2004  04A408  Cetus    50m  1:51.22  1:51.22 
Lilly Fitzpatrick  2003  03A426  Cetus    50m  1:51.49  1:51.49 

 
Erä 10 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Kuuva  2002  02A830  LrU    25m  1:46.37  1:49.37 
Nelly Plukka  2003  03A545  Cetus    25m  1:45.95  1:48.95 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  1:45.71  1:48.71 
Erika Korpela  2003  03A851  SalU    25m  1:45.25  1:48.25 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    50m  1:48.55  1:48.55 
Annika Heikkilä  2003  03A516  LaUS    25m  1:45.93  1:48.93 
Henni Havén  2004  04A499  SiWa    50m  1:49.19  1:49.19 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    25m  1:46.38  1:49.38 

 
Erä 11 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    50m  1:47.67  1:47.67 
Wilma Savonen  2004  04A096  Cetus    50m  1:47.12  1:47.12 
Kielo Hankonen  2003  03A361  HSS    50m  1:46.86  1:46.86 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    50m  1:46.15  1:46.15 
Oona Ura  2004  04A321  HU    25m  1:43.57  1:46.57 
Ella Tommola  2003  03A108  LaUS    25m  1:44.09  1:47.09 
Milja Mäkinen  2004  04A192  KoU    25m  1:44.53  1:47.53 
Martina Uusitalo  2003  03A541  Cetus    50m  1:47.81  1:47.81 

 
Erä 12 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    50m  1:45.95  1:45.95 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  1:45.43  1:45.43 
Auri Keurulainen  2004  04A255  Cetus    50m  1:45.24  1:45.24 
Nea Mustonen  2004  04A265  LaUS    25m  1:41.58  1:44.58 
Iida Herrala  2004  04A283  SiWa    25m  1:42.22  1:45.22 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  1:45.38  1:45.38 
Greta Beszteri  2004  04A257  Cetus    50m  1:45.73  1:45.73 
Linda Merimaa  2002  02A335  LaUS    50m  1:46.12  1:46.12 

 
Erä 13 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    50m  1:44.52  1:44.52 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    50m  1:44.44  1:44.44 
Aino Villanen  2003  03A334  SalU    50m  1:44.28  1:44.28 
Tuuli Pippuri  2005  05A146  Cetus    50m  1:44.02  1:44.02 
Emma Laasonen  2002  02A392  Cetus    50m  1:44.12  1:44.12 
Milla Salminen  2003  03A609  HäUS    50m  1:44.42  1:44.42 
Tinka Rokka  2003  03A363  AQUILA    50m  1:44.45  1:44.45 
Josephine Otis  2004  04A417  Cetus    50m  1:44.57  1:44.57 

 
Erä 14 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:40.78  1:43.78 
Stefania Pavlidi  2003  03A409  HSS    25m  1:40.57  1:43.57 
Wilma Långström  2004  04A170  HSS    50m  1:43.43  1:43.43 
Nicole Sundell  2003  03A228  Cetus    50m  1:43.16  1:43.16 
Oona Puolakka  2003  03A294  Cetus    50m  1:43.23  1:43.23 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  1:40.45  1:43.45 
Nelli Vartiainen  2002  02A900  HäUS    50m  1:43.57  1:43.57 
Janna Salminen  2003  03A489  LaUS    50m  1:43.88  1:43.88 

 
Erä 15 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Salokannel  2002  02A444  SalU    50m  1:42.91  1:42.91 
Minttu Paalanen  2003  03A274  LaUS    25m  1:39.90  1:42.90 
Jenna Kallio  2002  02A252  LaUS    25m  1:39.65  1:42.65 
Emily Cwirzen  2004  04A329  Cetus    50m  1:41.60  1:41.60 
Saga Lindeberg  2002  02A518  HSS    25m  1:38.95  1:41.95 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    25m  1:39.88  1:42.88 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  KeUi    50m  1:42.91  1:42.91 
Iisa Kääpä  2002  02A454  AQUILA    25m  1:40.01  1:43.01 

 
Erä 16 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Ahonen  2003  03A160  HSS    50m  1:41.24  1:41.24 
Ada Saarikko  2002  02A761  SalU    50m  1:41.19  1:41.19 
Matilda Kuusniemi Fishwick  2004  04A002  HSS    50m  1:40.07  1:40.07 
Oona Siltala  2002  02A535  Cetus    50m  1:39.55  1:39.55 
Milli Kosunen  2002  02A584  Cetus    50m  1:39.64  1:39.64 
Riia Hiltunen  2002  02A251  RiUS    25m  1:37.81  1:40.81 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  AUi    50m  1:41.22  1:41.22 
Julia Sairanen  2003  03A868  LaUS    25m  1:38.29  1:41.29 

 
Erä 17 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    50m  1:38.68  1:38.68 
Aada Taiponen  2004  04A449  STRiksu    25m  1:35.41  1:38.41 
Erin Ekroos  2002  02B006  STRiksu    25m  1:34.89  1:37.89 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    50m  1:36.98  1:36.98 
Helena Victoria Valdmees  2002  02A579  LaUS    50m  1:37.22  1:37.22 
Pinja Nieminen  2004  04A258  Cetus    50m  1:38.40  1:38.40 
Charlotte Ingberg  2002  02A370  Octopus    25m  1:35.42  1:38.42 
Negiin Javadi  2002  02A652  Cetus    50m  1:38.95  1:38.95 

 
Erä 18 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Pälsi  2004  04A147  HSS    50m  1:36.24  1:36.24 
Snezhana Ilcheva  2003  03A472  SomE    50m  1:35.65  1:35.65 
Saana Karell  2002  02A869  TuUS    25m  1:32.48  1:35.48 
Veera Skinnari  2003  03A090  LaUS    25m  1:32.34  1:35.34 
Sara Virtanen  2002  02A887  SWIM    50m  1:35.36  1:35.36 
Winona Forslund  2003  03A476  BS-PU    50m  1:35.52  1:35.52 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    50m  1:36.02  1:36.02 
Nella Korpela  2002  02A577  Cetus    50m  1:36.30  1:36.30 

 
Erä 19 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Kontiainen  2002  02A770  HyUS    25m  1:31.44  1:34.44 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    25m  1:31.25  1:34.25 
Sohvi Kallinen  2004  04A222  LaUS    25m  1:31.13  1:34.13 
Vilma Tuokko  2002  02A414  LaUS    25m  1:30.92  1:33.92 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  1:34.04  1:34.04 
Jenna Pulkkinen  2004  04A155  KoU    50m  1:34.18  1:34.18 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  1:31.30  1:34.30 
Liina Virta  2004  04A254  Cetus    50m  1:35.01  1:35.01 

 
Erä 20 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cecilia Johansson  2002  02A359  NumKis    25m  1:29.94  1:32.94 
Emilia Hokkanen  2003  03A503  LaUS    50m  1:31.65  1:31.65 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  SGR    25m  1:27.64  1:30.64 
Vilma Hottinen  2002  02A532  SiWa    25m  1:26.55  1:29.55 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  1:30.05  1:30.05 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:30.84  1:30.84 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    50m  1:32.51  1:32.51 
Jonna Vasara  2002  02A118  SGR    50m  1:33.28  1:33.28 

 
Erä 21 (21) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    50m  1:29.15  1:29.15 
Venla Salminen  2002  02A046  SomE    25m  1:24.47  1:27.47 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  1:25.65  1:25.65 
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  1:23.89  1:23.89 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    50m  1:25.52  1:25.52 
Jade Huhtamaa  2002  02A114  HU    25m  1:24.41  1:27.41 
Alexandra Arenius  2002  02A750  AUi    50m  1:28.28  1:28.28 
Pinja Paulomo  2002  02A288  Cetus    50m  1:29.29  1:29.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner