2020-09-25   04:27:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 toukokuu 2015         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Pojat  Loppukilpailut (17) 
Erä 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sandro Karhula  2002  02A679  Cetus    25m     
Markus Seweryn Heiskanen  2004  04A547  SGR    25m     
Oskar Bengts  2004  04A731  Cetus    25m     
Aleksandr Shakhov  2006  06A223  HU    25m  56.80  57.80 
Ilmari Laitala  2003  03A963  Cetus    25m  1:02.25  1:03.25 
Teemu Heinzmann  2007  07A080  SGR    25m     
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    25m     
Viljami Kuittinen  2004  04A847  Cetus    25m     

 
Erä 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Julius Lekander  2006  06A085  KoU    25m  55.64  56.64 
Rufus Strandell  2005  05A354  Gladius    25m  53.53  54.53 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m  50.47  51.47 
Frans Pietari Riekki  2005  05A475  JoUS    25m  49.45  50.45 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    25m  50.24  51.24 
Mikael Repo  2005  05A395  HU    25m  50.84  51.84 
Viljami Puhakka  2005  05A231  JoUS    25m  55.08  56.08 
Kalle Yli-Jama  2006  06A108  SalU    25m  56.25  57.25 

 
Erä 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lasse Niemi  2006  06A032  HU    25m  47.54  48.54 
Eetu Autio  2007  07A014  AQUILA    50m  47.29  47.29 
Matteus Einiö  2004  04A376  Gladius    50m  46.55  46.55 
Risto Kallström  2006  06A144  Cetus    25m  45.18  46.18 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  45.36  46.36 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  45.91  46.91 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    25m  47.16  48.16 
Viktor Asklöf  2004  04A639  Cetus    25m  48.03  49.03 

 
Erä 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaakko Jokinen  2003  03A533  Cetus    50m  45.17  45.17 
Pyry Pitkänen  2003  03A681  Cetus    25m  44.01  45.01 
Toivo Juselius  2005  05A370  Gladius    25m  43.85  44.85 
Leo Zurban  2004  04A720  Cetus    25m  43.64  44.64 
Veerti Juurakko  2004  04A476  Cetus    50m  44.83  44.83 
Kiarash Javidi Firooz Toussi  2003  03A600  Cetus    50m  44.89  44.89 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  44.15  45.15 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    50m  45.79  45.79 

 
Erä 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    50m  43.86  43.86 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  43.69  43.69 
Aapo Löyttyniemi  2001  01B168  HäUS    50m  42.37  42.37 
Otso Kurikka  2003  03A084  KeUi    25m  41.02  42.02 
Daniel Bun  2004  04A268  RiUS    50m  42.30  42.30 
Richard Ramstedt  2004  04A390  Cetus    50m  43.44  43.44 
Mikhail Vilesov  2005  05A393  JoUS    50m  43.77  43.77 
Samuli Kärkkäinen  2003  03A578  SiWa    25m  42.99  43.99 

 
Erä 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kuitu  2004  04A248  SiWa    25m  40.36  41.36 
Daniel Lipkin  2002  02A968  ORCA    25m  39.93  40.93 
Harri Connell  2001  01A950  Vanders    50m  40.51  40.51 
Arsenij Shadrin  2003  03A929  JoUS    50m  40.29  40.29 
Topias Ojanen  2002  02A862  RiUS    50m  40.29  40.29 
Nikita Bogdanov  2004  04A526  JoUS    25m  39.89  40.89 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    50m  41.23  41.23 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  40.89  41.89 

 
Erä 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nico Peltonen  2005  05A046  HyUS    25m  39.25  40.25 
Leevi Hautaniemi  2003  03A562  LrKT    25m  39.21  40.21 
Kalle Kauppinen  2002  02B029  ORCA    25m  38.96  39.96 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  38.75  39.75 
Emil Kuuskoski  2003  03A619  Cetus    50m  39.91  39.91 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    25m  39.19  40.19 
Sampo Nord  2005  05A071  Vanders    50m  40.23  40.23 
Joonas Jaakkola  2004  04A331  Vanders    50m  40.28  40.28 

 
Erä 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Alanko  2003  03A301  RiUS    25m  38.64  39.64 
Konsta Kukkonen  2006  06A079  KoU    25m  38.53  39.53 
Jimi Kojo  2005  05A032  AQUILA    50m  39.51  39.51 
Topi Havo  2002  02A601  HSS    50m  39.41  39.41 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    50m  39.47  39.47 
Paavo Nenonen  2005  05A022  Cetus    50m  39.52  39.52 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    50m  39.60  39.60 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    50m  39.69  39.69 

 
Erä 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    25m  38.11  39.11 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    50m  38.89  38.89 
Tapio Uzal  2001  01A125  Vanders    25m  37.70  38.70 
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HäUS    50m  38.44  38.44 
Niko Teperi  2005  05A120  Cetus    50m  38.52  38.52 
Mathias Lindfors  2002  02A479  BS-PU    25m  37.74  38.74 
Isak Jatkola  2003  03A470  BS-PU    25m  38.05  39.05 
Olli Havia  2004  04A584  SalU    25m  38.41  39.41 

 
Erä 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teo Branchicella  2002  02B109  MiUS    25m  37.30  38.30 
Aapo Kivioja  2002  02A546  KeUi    25m  37.29  38.29 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    25m  37.07  38.07 
Sami Pönkä  2003  03A583  Vanders    50m  37.92  37.92 
Ossi Kervinen  2002  02B045  JoUS    50m  37.96  37.96 
Tuomas Tolppala  2002  02A719  ORCA    50m  38.15  38.15 
Atte Linnolahti  2004  04A234  JoUS    50m  38.29  38.29 
Sebastian Bun  2002  02A855  RiUS    50m  38.40  38.40 

 
Erä 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Birger Niskanen  2002  02A527  KeUi    50m  37.64  37.64 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    25m  36.56  37.56 
Stefan Saltykov  2005  05A145  LaUS    25m  36.38  37.38 
Arsenij Afrosin  2002  02A649  AQUILA    50m  36.84  36.84 
Emil Strandell  2002  02A664  Gladius    25m  36.36  37.36 
Severi Vilkko  2002  02A951  Gladius    25m  36.41  37.41 
Samuel Seppänen  2002  02A751  AQUILA    50m  37.61  37.61 
Nikita Rezin  2003  03A445  AQUILA    25m  36.65  37.65 

 
Erä 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    50m  36.78  36.78 
Aapo Kaasinen  2003  03A431  Cetus    50m  36.63  36.63 
Jeremia Sidoroff  2001  01A832  JoUS    50m  35.98  35.98 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    50m  35.77  35.77 
Topi Myyry  2003  03A886  JoUS    25m  34.87  35.87 
Max Eriksson  2002  02A483  BS-PU    50m  36.53  36.53 
Nikas Daniel Krjukov  2002  02A438  LaUS    25m  35.64  36.64 
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    50m  36.83  36.83 

 
Erä 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Hämäläinen  2004  04A525  JoUS    50m  35.51  35.51 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    50m  35.40  35.40 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    50m  35.26  35.26 
Dorian Sadojevic Jelacik  2002  02B187  Cetus    50m  35.07  35.07 
Aarno Lind  2002  02A619  Cetus    50m  35.13  35.13 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    50m  35.39  35.39 
Otto Mikkonen  2003  03A190  JoUS    25m  34.47  35.47 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    50m  35.70  35.70 

 
Erä 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Muhammed Tantula  2002  02A645  SGR    50m  34.80  34.80 
Tuukka Inkilä  2003  03A495  Cetus    25m  33.63  34.63 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  KeUi    25m  33.48  34.48 
Leevi Ylikulppi  2003  03A266  Cetus    25m  33.18  34.18 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    25m  33.34  34.34 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    25m  33.52  34.52 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    50m  34.64  34.64 
Elias Kallonen  2003  03A106  Vanders    25m  33.81  34.81 

 
Erä 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  33.07  34.07 
Lassi Haimi  2003  03A559  KoU    50m  33.56  33.56 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    25m  32.37  33.37 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  32.07  33.07 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  32.32  33.32 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    25m  32.38  33.38 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    50m  34.05  34.05 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  33.07  34.07 

 
Erä 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  32.86  32.86 
Otto Hoffren  2002  02A253  LaUS    25m  31.64  32.64 
Timi Aaltonen  2001  01A920  KeUi    50m  32.32  32.32 
Kalle Hyttinen  2001  01B140  BS-PU    50m  31.69  31.69 
Onni-kalle Luomala  2002  02A758  JUK    25m  31.24  32.24 
Lukas Vahtera  2001  01B137  SiWa    50m  32.40  32.40 
Henri Heikkilä  2003  03A172  AQUILA    50m  32.72  32.72 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  32.02  33.02 

 
Erä 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ali Gardberg  2001  01B128  SiWa    50m  31.54  31.54 
Joona Mikkola  2001  01A475  SiWa    50m  29.27  29.27 
Kalle Mäkinen  2002  02A088  Vanders    50m  29.02  29.02 
Veeti Ruohtula  2001  01A193  JoUS    50m  27.08  27.08 
Oskari Aalto  2002  02A016  Cetus    50m  28.06  28.06 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  Cetus    50m  29.13  29.13 
Eemeli Puhakka  2001  01A537  JoUS    25m  29.43  30.43 
Veeti Vainionpää  2001  01B069  SiWa    50m  31.55  31.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner