2020-09-25   06:30:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

5_S
Laji 5, 100m Perhosuinti Pojat 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
741  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  1:01.40  1:03.40   
507  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  1:07.62  1:07.62   
1163  Einto Eetu  2001  NU  01A927  25 m  1:06.22  1:08.22   
1133  Alila Atte  2001  AQUILA  01B157  50 m  1:08.96  1:08.96   
432  Antikainen Aaron  2001  Cetus  01A977  50 m  1:09.19  1:09.19   
891  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  1:09.91  1:09.91   
827  Pernanen Timi  2001  LaUS  01A141  50 m  1:10.14  1:10.14   
550  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  1:08.35  1:10.35   
495  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  25 m  1:08.78  1:10.78   
10  339  Widbom Herman  2001  SGR  01A188  25 m  1:09.27  1:11.27   
11  636  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  50 m  1:12.07  1:12.07   
12  925  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  1:10.54  1:12.54   
13  815  Leppänen Antti  2002  LaUS  02A243  50 m  1:13.09  1:13.09   
14  1001  Malmberg Olli  2001  Octopus  01A368  25 m  1:11.66  1:13.66   
15  703  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m  1:16.14  1:18.14   
16  822  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  25 m  1:16.67  1:18.67   
17  423  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  25 m  1:17.16  1:19.16   
18  1084  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  50 m  1:19.68  1:19.68   
19  712  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  25 m  1:18.15  1:20.15   
20  292  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:18.20  1:20.20   
21  1009  Seger Aleksi  2001  Octopus  01A401  25 m  1:18.28  1:20.28   
22  1064  Shishinin Danila  2002  ORCA  02A597  25 m  1:18.42  1:20.42   
23  107  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  50 m  1:20.83  1:20.83   
24  389  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  25 m  1:18.93  1:20.93   
25  840  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  25 m  1:19.74  1:21.74   
26  674  Suomalainen Saku  2001  Cetus  01A279  25 m  1:20.00  1:22.00   
27  665  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  1:22.20  1:22.20   
28  803  Hännikäinen Manu  2003  LaUS  03A073  25 m  1:20.41  1:22.41   
29  71  Krapf Lauri  2001  HSS  01B151  50 m  1:22.80  1:22.80   
30  523  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  1:23.54  1:23.54   
31  546  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  1:25.79  1:25.79   
32  215  Jokinen Henri  2002  KeUi  02A245  25 m  1:24.35  1:26.35   
33  996  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  50 m  1:26.46  1:26.46   
34  78  Linnanen Niklas  2001  HSS  01A606  50 m  1:27.18  1:27.18   
35  197  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  1:27.80  1:27.80   
36  849  Keltanen Aapo  2001  LrKT  01B081  25 m  1:26.23  1:28.23   
37  309  Turunen Oskar  2003  RiUS  03A822  25 m  1:26.73  1:28.73   
38  104  Söderholm Rasmus  2002  HSS  02A442  25 m  1:28.01  1:30.01   
39  419  Tuomola Iivari  2002  TuUS  02A322  50 m  1:30.62  1:30.62   
40  45  Fyhr Alexander  2002  HSS  02A637  25 m  1:28.88  1:30.88   
41  461  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  1:28.93  1:30.93   
42  801  Hämäläinen Aaro  2002  LaUS  02A237  25 m  1:29.09  1:31.09   
43  806  Joenranta Valle  2002  LaUS  02A330  25 m  1:29.65  1:31.65   
44  491  Jentze Tatu  2001  Cetus  01A474  25 m  1:30.39  1:32.39   
45  251  Parviainen Leo  2003  NumKis  03A349  25 m  1:32.18  1:34.18   
46  846  Vilén Roni  2002  LaUS  02A282  25 m  1:32.20  1:34.20   
47  230  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  50 m  1:34.62  1:34.62   
48  69  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  25 m  1:33.41  1:35.41   
49  711  Åström Max  2002  Cetus  02A585  50 m  1:35.45  1:35.45   
50  782  Ursin Manu  2002  KoU  02A800  25 m  1:33.60  1:35.60   
51  765  Lekander Joonatan  2002  KoU  02A674  25 m  1:33.65  1:35.65   
52  141  Korhonen Joel  2002  HU  02A799  25 m  1:34.66  1:36.66   
53  544  Kurunsaari Pyry  2001  Cetus  01A729  50 m  1:37.99  1:37.99   
54  259  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  50 m  1:39.95  1:39.95   
55  381  Silventoinen Ilari  2002  SiWa  02A127  50 m  1:40.04  1:40.04   
56  667  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  1:40.20  1:40.20   
57  796  Helander Elmeri  2002  LaUS  02A238  25 m  1:38.25  1:40.25   
58  238  Vuori Valtteri  2001  KeUi  01A640  25 m  1:39.19  1:41.19   
59  280  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  50 m  1:42.38  1:42.38   
60  184  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  1:45.85  1:47.85   
61  1172  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  25 m  1:54.44  1:56.44   
62  1038  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner