2020-09-22   06:08:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Laviaarit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

6_S
Laji 6, 100m Perhosuinti Tytöt 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
791  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  1:10.93  1:12.93   
917  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  1:14.54  1:14.54   
659  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  1:13.69  1:15.69   
33  Winqvist Nea  2002  BS-PU  02A729  50 m  1:15.72  1:15.72   
684  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  50 m  1:15.73  1:15.73   
962  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  1:14.60  1:16.60   
574  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:15.49  1:17.49   
1074  Issakainen Emma  2002  UI  02A714  25 m  1:17.34  1:19.34   
634  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  25 m  1:18.07  1:20.07   
10  338  Vasara Jonna  2002  SGR  02A118  50 m  1:20.26  1:20.26   
11  970  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:20.81  1:20.81   
12  985  Ingberg Charlotte  2002  Octopus  02A370  25 m  1:19.17  1:21.17   
13  604  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  50 m  1:23.47  1:23.47   
14  1068  Vaajanen Viivi  2002  ORCA  02A567  25 m  1:21.98  1:23.98   
15  433  Antikainen Ellen  2003  Cetus  03A384  50 m  1:25.29  1:25.29   
16  824  Paalanen Minttu  2003  LaUS  03A274  25 m  1:24.17  1:26.17   
17  890  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  1:24.45  1:26.45   
18  1135  Arola Aino-olivia  2002  AQUILA  02A654  50 m  1:26.64  1:26.64   
19  612  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  50 m  1:26.83  1:26.83   
20  245  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:27.13  1:27.13   
21  606  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  1:26.28  1:28.28   
22  958  Ilcheva Snezhana  2003  SomE  03A472  25 m  1:27.03  1:29.03   
23  671  Sundell Nicole  2003  Cetus  03A228  25 m  1:27.49  1:29.49   
24  217  Kareinen Jenny  2002  KeUi  02A000  25 m  1:29.51  1:31.51   
25  1031  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  25 m  1:29.81  1:31.81   
26  833  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  50 m  1:32.58  1:32.58   
27  493  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  1:31.15  1:33.15   
28  162  Selonen Tilda  2003  HU  03A772  25 m  1:31.95  1:33.95   
29  628  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  50 m  1:34.41  1:34.41   
30  285  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:32.63  1:34.63   
31  821  Nurminen Ronja  2002  LaUS  02A536  50 m  1:34.64  1:34.64   
32  818  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  1:32.74  1:34.74   
33  872  Räikkönen Senni  2003  LrU  03A504  25 m  1:33.01  1:35.01   
34  1019  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  1:33.38  1:35.38   
35  489  Javadi Negiin  2002  Cetus  02A652  25 m  1:34.54  1:36.54   
36  952  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  1:34.67  1:36.67   
37  99  Reiniluoto Siiri  2003  HSS  03A203  25 m  1:36.41  1:38.41   
38  648  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  50 m  1:38.43  1:38.43   
39  820  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:36.76  1:38.76   
40  284  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  50 m  1:39.76  1:39.76   
41  831  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  50 m  1:39.82  1:39.82   
42  689  Wacklin Cami  2002  Cetus  02A131  25 m  1:37.89  1:39.89   
43  844  Valdmees Helena Victoria  2002  LaUS  02A579  25 m  1:38.57  1:40.57   
44  736  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  1:38.66  1:40.66   
45  212  Harju Sofia  2002  KeUi  02A556  50 m  1:42.14  1:42.14   
46  819  Merimaa Linda  2002  LaUS  02A335  25 m  1:42.75  1:44.75   
47  921  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  1:42.80  1:44.80   
48  794  Heikkilä Annika  2003  LaUS  03A516  25 m  1:44.88  1:46.88   
49  534  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  25 m  1:45.00  1:47.00   
50  307  Tertsunen Saana  2003  RiUS  03A567  25 m  1:46.09  1:48.09   
51  311  Tuura Julia  2004  RiUS  04A297  25 m  1:46.53  1:48.53   
52  265  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  1:49.18  1:51.18   
53  176  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  1:50.75  1:52.75   
54  767  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  25 m  1:59.03  2:01.03   
55  18  Jatkola Saga  2004  BS-PU  04A532  25 m       
56  51  Heinimäki Lotta  2003  HSS  03A644  25 m       
57  83  Nikkinen Alexandra  2003  HSS  03B014  25 m       
58  145  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m       
59  406  Lehtola Oona  2003  TuUS  03A498  25 m       
60  480  Höijer Saga  2005  Cetus  05A174  25 m       
61  575  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  25 m       
62  644  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  25 m       
63  654  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  25 m       
64  932  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  25 m       
65  934  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  25 m       
66  1119  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.05  Tulostuspäivämäärä  16 toukokuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner