Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
13:06 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 31, 100m Fjärilsim C D pojkar |
Finaler (4) |
Sponsor: Uponor |
11 - 12 år: Albin Lövgren (1999) 1:13.13 2011-09-10 |
13 - 14 år: Albin Lövgren (1999) 1:01.07 2013-09-06 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
325 |
2 |
Alexander Mcadam |
2004 |
AE7504 |
FALKENBERG |
|
25m |
|
257 |
3 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:07.02 |
275 |
4 |
Love Offrell |
2004 |
AG1104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
109 |
5 |
Oscar Ljungqvist |
2002 |
AQ5702 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Johan Olsson Fagerberg |
2001 |
AR8301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:35.63 |
133 |
2 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:31.30 |
338 |
3 |
Linus Pettersson |
2002 |
AC3902 |
SVENLJUNGA |
|
50m |
1:28.60 |
148 |
4 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.56 |
329 |
5 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:31.80 |
189 |
6 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:40.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
179 |
1 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:48.14 |
236 |
2 |
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:34.24 |
10 |
3 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:23.66 |
176 |
4 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:30.66 |
71 |
5 |
Kevin Söderqvist |
2004 |
AF9704 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:35.72 |
139 |
6 |
Filip Martinsson |
2003 |
AK8703 |
KARLSBORG |
|
50m |
1:49.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Oliver Larsson |
2001 |
AU1301 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:21.00 |
151 |
2 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:17.30 |
259 |
3 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.58 |
251 |
4 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:11.87 |
140 |
5 |
Ted Niklasson |
2001 |
AD4701 |
KARLSBORG |
|
50m |
1:20.75 |
315 |
6 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:27.41 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:06 |
|