Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 56
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
14:25 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 56, 200m Medley C D flickor |
Finaler (6) |
Sponsor: Sparbanken Alingsås |
11 - 12 år: Shi Zhengying (1999) 2:32.40 2011-09-11 |
13 - 14 år: Fu Yiran (1997) 2:29.09 2011-09-11 |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
Jessica Linder |
2004 |
AZ2804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
64 |
3 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
49 |
4 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
|
137 |
2 |
Maja Fredriksson |
2004 |
AH4404 |
KARLSBORG |
|
25m |
4:07.23 |
210 |
3 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
50m |
3:51.80 |
296 |
4 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
3:56.07 |
283 |
5 |
Izabelle Andersson |
2004 |
AM9204 |
VARBERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
3:42.90 |
128 |
2 |
Sirin Sponga |
2002 |
BO4802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:38.91 |
114 |
3 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:32.05 |
82 |
4 |
Stella Buer |
2004 |
AZ3604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:37.71 |
337 |
5 |
Louise Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
SVENLJUNGA |
|
50m |
3:39.41 |
208 |
6 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
50m |
3:49.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:24.41 |
333 |
2 |
Arieta Halilaj |
2002 |
AW5802 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
3:09.34 |
116 |
3 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:02.30 |
195 |
4 |
Alexandra P. Hukvist |
2001 |
AL5201 |
LIDKÖPING |
|
25m |
3:03.37 |
119 |
5 |
Hanna Palmér |
2002 |
BR1602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:16.54 |
135 |
6 |
Sofia Öhman |
2003 |
BA2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:24.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:13.22 |
142 |
2 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
50m |
3:01.32 |
241 |
3 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:39.38 |
138 |
4 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
KARLSBORG |
|
50m |
2:57.91 |
12 |
5 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
ALINGSÅS |
|
25m |
3:10.91 |
16 |
6 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
ALINGSÅS |
|
25m |
3:14.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Agnes Svantesson |
2001 |
AM2201 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:51.61 |
201 |
2 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
50m |
2:46.56 |
40 |
3 |
Klara Tistrand |
2001 |
AD9801 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:35.99 |
219 |
4 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:38.25 |
207 |
5 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
2:48.36 |
120 |
6 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:56.28 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:25 |
|