Program för Serneke International
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 4
Heatlista Gren 39
|
Tävling |
Serneke International |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Alingsås |
|
Utskriftstid |
07:11 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 39, 100m Frisim C D E pojkar |
Finaler (9) |
Sponsor: Sparbanken Alingsås |
10 år och yngre: Hannes Wrenne (2004) 1:17.76 2014-09-07 |
11 - 12 år: Albin Lövgren (1999) 1:04.42 2011-09-11 |
13 - 14 år: Albin Lövgren (1999) 56.62 2013-09-06 |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
Filip Hoff |
2005 |
AI8505 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
121 |
3 |
Fredrik Pettersson |
2003 |
AW1503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
129 |
4 |
Otto Thelin |
2001 |
AZ3301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
Tim Jansson |
2005 |
AE9905 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
330 |
3 |
Emil Storberg |
2004 |
AE8504 |
FALKENBERG |
|
25m |
|
22 |
4 |
Liam Johansson |
2001 |
AZ1101 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
289 |
5 |
Filip Carlqvist |
2004 |
AS7104 |
VARBERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
23 |
1 |
Elias Klebom |
2007 |
AA3107 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:09.71 |
13 |
2 |
Jesper Figas |
2003 |
AH5303 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:43.34 |
211 |
3 |
Alvin Silow |
2005 |
AF0905 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:40.60 |
309 |
4 |
Alvin Åkesson |
2005 |
AH4505 |
VARBERG |
|
25m |
1:41.29 |
340 |
5 |
Svante Friberg |
2005 |
ai4505 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:46.15 |
286 |
6 |
Lucas Axelsson |
2005 |
AK5705 |
VARBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
341 |
1 |
Linus Friberg |
2004 |
ap8104 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:38.85 |
319 |
2 |
Emil Curlow |
2002 |
AO7902 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:36.57 |
62 |
3 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:30.64 |
212 |
4 |
Isak Silow |
2002 |
AV1102 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:36.35 |
78 |
5 |
Gustav Arnell |
2003 |
AR0703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:38.78 |
299 |
6 |
Samuel Lövenklev |
2003 |
AU7703 |
VARBERG |
|
25m |
1:39.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Sam Heidarpour |
2004 |
AR6504 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:29.00 |
110 |
2 |
Love Mellegård farstén |
2003 |
AS9503 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:23.62 |
3 |
3 |
Noel Bohlin |
2003 |
AM4903 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:22.18 |
85 |
4 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:23.28 |
325 |
5 |
Alexander Mcadam |
2004 |
AE7504 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:24.95 |
327 |
6 |
Mats Rehn |
2002 |
AW8902 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:29.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Arvid Lindmark |
2002 |
AB3902 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:18.53 |
113 |
2 |
Marcus Nordberg |
2002 |
AM4302 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.38 |
133 |
3 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:13.01 |
344 |
4 |
Peter Jivanov |
2002 |
av8902 |
SKARA SS |
|
25m |
1:14.45 |
118 |
5 |
Johan Olsson Fagerberg |
2001 |
AR8301 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:16.45 |
301 |
6 |
Teo Mravac |
2004 |
AC8504 |
VARBERG |
|
25m |
1:20.55 |
|
|
Heat 7 (9) (10 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Gustav Öhman |
2005 |
AE7505 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:30.41 |
284 |
2 |
Julius Andersson |
2005 |
AE9505 |
VARBERG |
|
50m |
1:27.77 |
198 |
3 |
Henrik Kraemer |
2005 |
AD7505 |
LIDKÖPING |
|
50m |
1:19.13 |
297 |
4 |
Arvid Kvorning |
2005 |
AB9705 |
VARBERG |
|
50m |
1:23.08 |
295 |
5 |
Kailan Jimenez |
2005 |
AE4505 |
VARBERG |
|
50m |
1:30.28 |
302 |
6 |
Joseph Ornek |
2005 |
AE5705 |
VARBERG |
|
50m |
1:30.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Filip Martinsson |
2003 |
AK8703 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:17.05 |
236 |
2 |
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:16.49 |
10 |
3 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:09.61 |
221 |
4 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:14.09 |
24 |
5 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:16.97 |
71 |
6 |
Kevin Söderqvist |
2004 |
AF9704 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:17.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:09.99 |
315 |
2 |
Dennis Andersson |
2001 |
AU0701 |
FALKENBERG |
|
25m |
1:06.03 |
140 |
3 |
Ted Niklasson |
2001 |
AD4701 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:01.65 |
229 |
4 |
Herbert Grahn |
2001 |
AJ0901 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:03.78 |
338 |
5 |
Linus Pettersson |
2002 |
AC3902 |
SVENLJUNGA |
|
50m |
1:08.60 |
9 |
6 |
Oscar Eliasson |
2001 |
AI9301 |
ALINGSÅS |
|
50m |
1:11.42 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
07:11 |
|