Program för MedleyCup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor A-E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 124 | Åberg Louise | 1995 | ÅKERSBERGA | AM6895 | 25 m | 31.14 | |
2 | 125 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 31.32 | |
3 | 70 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 32.21 | |
4 | 107 | Rekola-Weckström Tilda | 2000 | ÅKERSBERGA | AI6400 | 25 m | 32.79 | |
5 | 13 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 33.45 | |
6 | 19 | Berglund Daniella | 2002 | LIDINGÖ SK | BB8402 | 25 m | 34.53 | |
7 | 25 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 34.70 | |
8 | 47 | Sjöberg Tova | 2001 | NORRTÄLJE | BC3401 | 25 m | 34.73 | |
9 | 99 | Langemar Ebba | 1999 | ÅKERSBERGA | BD7699 | 25 m | 34.85 | |
10 | 11 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 35.27 | |
11 | 28 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 35.73 | |
12 | 100 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 35.89 | |
13 | 117 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 35.98 | |
14 | 81 | Gustafsson Saga | 1999 | ÅKERSBERGA | BH8899 | 25 m | 36.06 | |
15 | 41 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 36.26 | |
16 | 87 | Ignell Julia | 2002 | ÅKERSBERGA | AG7802 | 25 m | 36.92 | |
17 | 86 | Högström Emelie | 1999 | ÅKERSBERGA | AR5299 | 25 m | 37.24 | |
18 | 85 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 37.45 | |
19 | 43 | Pettersson Emma | 2001 | NORRTÄLJE | AV2201 | 50 m | 37.79 | |
20 | 31 | Wrembicki Stefanie | 2001 | LIDINGÖ SK | AT1201 | 50 m | 37.82 | |
21 | 62 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 39.40 | |
22 | 67 | Barkarö Angelica | 2002 | ÅKERSBERGA | BS4202 | 25 m | 39.69 | |
23 | 33 | Andersson Linn | 1999 | NORRTÄLJE | BS3299 | 25 m | 39.72 | |
24 | 35 | Filipsson Ebba | 2001 | NORRTÄLJE | BF1201 | 25 m | 39.97 | |
25 | 3 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | AW8402 | 25 m | 40.23 | |
26 | 29 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 40.33 | |
27 | 120 | Westholm Ella | 2001 | ÅKERSBERGA | AR6401 | 25 m | 40.33 | |
28 | 39 | Järnebrink Emma | 2003 | NORRTÄLJE | BG3203 | 50 m | 40.47 | |
29 | 50 | Åkerblom Thindra | 2003 | NORRTÄLJE | AK3603 | 50 m | 40.72 | |
30 | 122 | Westmoreland Tina | 2002 | ÅKERSBERGA | AG5802 | 25 m | 41.15 | |
31 | 111 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | 41.41 | |
32 | 78 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 41.74 | |
33 | 37 | Ingemarson Bonnie | 2002 | NORRTÄLJE | BU6202 | 25 m | 42.22 | |
34 | 2 | Eriksson Madicken | 2003 | KANAANS SS | AX8203 | 25 m | 42.26 | |
35 | 6 | Pettersson Ester | 2005 | KANAANS SS | AD6405 | 25 m | 42.86 | |
36 | 38 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 42.86 | |
37 | 9 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BK7699 | 25 m | 43.06 | |
38 | 15 | Edvinsson Ida | 2004 | GUSTAVSBER | AE0804 | 25 m | 44.67 | |
39 | 66 | Ahlberg Stephanie | 2001 | ÅKERSBERGA | BM0201 | 25 m | 45.13 | |
40 | 55 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 45.77 | |
41 | 42 | Mattsson Tuva | 2004 | NORRTÄLJE | AP1804 | 25 m | 46.16 | |
42 | 23 | Kutsenko Katja | 2004 | LIDINGÖ SK | AT5404 | 25 m | 46.22 | |
43 | 16 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 46.77 | |
44 | 17 | Auxtova Dominika | 2004 | LIDINGÖ SK | BI4804 | 25 m | 47.75 | |
45 | 59 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 48.03 | |
46 | 106 | Pirkizri Melina | 2003 | ÅKERSBERGA | AA6203 | 25 m | 48.35 | |
47 | 27 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 25 m | 50.39 | |
48 | 56 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 25 m | 50.59 | |
49 | 44 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 53.97 | |
50 | 110 | Stendrake Embla | 2005 | ÅKERSBERGA | AI0205 | 25 m | 58.38 | |
51 | 57 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 50 m | 1:00.11 | |
52 | 49 | Zetterström Moa | 2005 | NORRTÄLJE | AA9805 | 25 m | 1:00.28 | |
53 | 24 | Leander Alice | 2004 | LIDINGÖ SK | AJ1804 | 25 m | 1:01.85 | |
54 | 7 | Brunnberg Hilma | 2003 | KANAANS SS | 25 m | |||
55 | 20 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | ||
56 | 22 | Glifberg Elin | 2004 | LIDINGÖ SK | AW4804 | 25 m | ||
57 | 34 | Carlsson Lina | 2002 | NORRTÄLJE | BU7202 | 25 m | ||
58 | 45 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 25 m | ||
59 | 52 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | ||
60 | 60 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | ||
61 | 61 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | ||
62 | 77 | Frejd Denise | 2003 | ÅKERSBERGA | BI8603 | 25 m | ||
63 | 79 | Galway Nathalie | 2005 | ÅKERSBERGA | AA2205 | 25 m | ||
64 | 94 | Järås Stina | 2003 | ÅKERSBERGA | BT9203 | 25 m | ||
65 | 103 | Nyberg Moa | 2001 | ÅKERSBERGA | AR4401 | 25 m | ||
66 | 108 | Rönnbro Nora | 2004 | ÅKERSBERGA | AU8404 | 25 m | ||
67 | 114 | Thyrberg Saga | 2003 | ÅKERSBERGA | BI1803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 12 maj 2015 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap | Utskriftstid | 19:42 |