Program för DM / JDM Skåne & Blekinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
DM/JDM |
|
Utskriftsdatum |
17 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
13:27 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 19, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Hemrex AB |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
3 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
11:01.31 |
214 |
4 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
50m |
10:42.01 |
218 |
5 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
50m |
10:43.94 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
333 |
1 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
50m |
10:41.34 |
310 |
2 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
50m |
10:24.25 |
324 |
3 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
10:13.47 |
89 |
4 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
10:12.60 |
169 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
10:13.46 |
194 |
6 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
50m |
10:19.57 |
3 |
7 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
10:26.91 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
351 |
1 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:51.70 |
105 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
9:42.97 |
377 |
3 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
9:34.63 |
141 |
4 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
9:34.54 |
259 |
5 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
50m |
9:34.57 |
155 |
6 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
9:34.64 |
225 |
7 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
9:43.43 |
161 |
8 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
9:57.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
9:27.09 |
5 |
2 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:22.11 |
175 |
3 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:11.64 |
284 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
8:48.54 |
346 |
5 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:02.08 |
183 |
6 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:16.49 |
43 |
7 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
9:24.27 |
286 |
8 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:28.55 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
17 oktober 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:27 |
|