Program for Ungdoms-GP 4, Hässleholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:13.16 | |
2 | 8 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:15.04 | |
3 | 6 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 1:16.05 | |
4 | 22 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 1:17.32 | |
5 | 11 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 1:18.44 | |
6 | 15 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:20.54 | |
7 | 27 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:20.91 | |
8 | 72 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:21.15 | |
9 | 74 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:21.37 | |
10 | 49 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 1:24.26 | |
11 | 19 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:25.23 | |
12 | 119 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 1:26.21 | |
13 | 79 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 1:26.56 | |
14 | 12 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 25 m | 1:27.44 | |
15 | 118 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:28.52 | |
16 | 36 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 1:28.91 | |
17 | 29 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:29.45 | |
18 | 127 | Aronsson Thea | 2000 | TYRINGE SS | AS6400 | 25 m | 1:29.74 | |
19 | 20 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:29.95 | |
20 | 126 | Aronsson Clara | 2002 | TYRINGE SS | AE4202 | 25 m | 1:31.46 | |
21 | 84 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:31.96 | |
22 | 76 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 50 m | 1:32.08 | |
23 | 114 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 1:32.89 | |
24 | 41 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:33.22 | |
25 | 62 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 25 m | 1:33.81 | |
26 | 35 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 1:34.54 | |
27 | 107 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:35.20 | |
28 | 33 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 25 m | 1:36.04 | |
29 | 5 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 1:36.62 | |
30 | 64 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:36.82 | |
31 | 14 | Ngo Hanna | 2003 | S 71 | AE1603 | 25 m | 1:37.39 | |
32 | 121 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 1:37.50 | |
33 | 16 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:38.79 | |
34 | 106 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 25 m | 1:38.83 | |
35 | 67 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 25 m | 1:40.41 | |
36 | 130 | Lamminsaari Mila | 2003 | TYRINGE SS | BN3603 | 25 m | 1:41.58 | |
37 | 65 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 1:41.60 | |
38 | 113 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 25 m | 1:42.02 | |
39 | 66 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:44.44 | |
40 | 68 | Wadling Ella | 2003 | KARLSHAMN | AF8403 | 25 m | 1:45.46 | |
41 | 99 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:49.19 | |
42 | 63 | Holst Jonsson Isabel | 2003 | KARLSHAMN | AQ2203 | 25 m | 1:51.02 | |
43 | 80 | Johansson Josefine | 1998 | KLIPPAN | BP1698 | 50 m | 1:51.60 | |
44 | 18 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 1:55.73 | |
45 | 4 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:56.09 | |
46 | 23 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 2:01.31 | |
47 | 17 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 2:03.93 | |
48 | 21 | Ruzic Veronika | 2006 | S 71 | AH1606 | 25 m | ||
49 | 128 | Johansson Elvira | 2004 | TYRINGE SS | AV0404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 08 oktober 2015 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 09:38 |