Ohjelma SM/JSM 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sundsvall |
|
Utskriftstid |
20:34 |
|
|
Arrangör |
SSF/Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juli 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 200m Fjärilsim Herrar |
Försök (5) |
Sponsor: BILBOLAGET |
SR: Simon Sjödin (1986) 1:57.01 2009-07-28 |
SJR: Christoffer Wallin (1990) 2:00.94 2009-07-04 |
MR: Simon Sjödin (1986) 1:58.32 2014-07-02 |
FM: Simon Sjödin 1:58.32 |
|
Heat 1 (5) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
Victor Johansson |
1998 |
AA7798 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:05.30 |
95 |
3 |
Gustav Swedenborg |
1998 |
AD7598 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:18.68 |
166 |
4 |
Niclas Hvalgren |
1995 |
AC9195 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:18.36 |
13 |
5 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:18.42 |
567 |
6 |
Jacob Danielsson |
1998 |
AB9798 |
SPIF SF |
|
50m |
2:18.73 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Erik Boström |
1997 |
AV5997 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
2:17.48 |
306 |
2 |
Jesper Olsson |
1998 |
AJ2798 |
POSEIDON |
|
50m |
2:16.28 |
292 |
3 |
Henrik Podéus |
1995 |
AG2195 |
NKK |
|
50m |
2:15.64 |
529 |
4 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:14.79 |
113 |
5 |
Erik Nicklasson |
1998 |
AG2598 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:15.16 |
187 |
6 |
Mattias Grynning |
1999 |
AJ0599 |
LASS |
|
50m |
2:16.21 |
142 |
7 |
Anton Johansson |
1996 |
AJ5996 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:16.49 |
560 |
8 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:17.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Joel Westerlind |
1996 |
AD2796 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
2:14.26 |
44 |
2 |
Filip Dolk |
1996 |
AG5996 |
HS |
|
50m |
2:13.79 |
477 |
3 |
Oskar Ericsson |
1997 |
AF9397 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:13.22 |
241 |
4 |
Edvin Qvirist |
1995 |
AC6995 |
MASS |
|
50m |
2:12.88 |
335 |
5 |
Oscar Olsson |
1999 |
AK2199 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:13.06 |
110 |
6 |
David Larsson |
1996 |
AH7196 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:13.51 |
290 |
7 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
50m |
2:13.91 |
472 |
8 |
Oskar Iwarsson |
2000 |
AI0300 |
TUREBERG |
|
50m |
2:14.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Patrik Löfgren |
1996 |
AA4396 |
MASS |
|
50m |
2:12.65 |
395 |
2 |
Carl Rogne |
1996 |
AC9796 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:12.08 |
89 |
3 |
Viktor Fridsjö |
1998 |
AO4798 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:06.40 |
112 |
4 |
Markus Malm |
1997 |
AE7397 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:03.43 |
109 |
5 |
Henry Kerman |
1997 |
AI6597 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:05.95 |
231 |
6 |
Joachim Bratt |
1995 |
AE6395 |
MASS |
|
50m |
2:10.32 |
155 |
7 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:12.56 |
522 |
8 |
Filip Björkholm |
1998 |
AP5798 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:12.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Marcus Kindberg |
1993 |
AI6993 |
SK RAN |
|
50m |
2:16.65 |
54 |
2 |
Makis Jörgensen |
1992 |
AE1792 |
HS |
|
50m |
2:14.17 |
189 |
3 |
Kalle Lindborg |
1994 |
AX1994 |
LASS |
|
50m |
2:09.85 |
267 |
4 |
Simon Sjödin |
1986 |
AG6786 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:57.22 |
353 |
5 |
Viktor Björk |
1992 |
AW9592 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:06.11 |
67 |
6 |
Robbin Steén |
1987 |
AE5187 |
HS |
|
50m |
2:10.39 |
400 |
7 |
Theodor Hansson |
1994 |
AG8394 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:14.59 |
43 |
8 |
Niklas Andersson |
1992 |
AL3992 |
HS |
|
Yard |
1:52.42 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:34 |
|