Program för Swim of Hope 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Swim of Hope 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:58 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: FAMA Trading |
|
Beräknad start 10:17 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
236 |
4 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:53.87 |
278 |
5 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
283 |
6 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:29.49 |
203 |
2 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:28.26 |
275 |
3 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:26.54 |
246 |
4 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.09 |
207 |
5 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:26.05 |
181 |
6 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.16 |
244 |
7 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:29.43 |
191 |
8 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:37.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.56 |
202 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.82 |
238 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.27 |
265 |
4 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:21.72 |
220 |
5 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
1:22.01 |
208 |
6 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:22.40 |
237 |
7 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.97 |
224 |
8 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
1:24.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.85 |
204 |
2 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:14.71 |
277 |
3 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:11.36 |
274 |
4 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.73 |
197 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:10.57 |
228 |
6 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:12.26 |
221 |
7 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
1:15.59 |
279 |
8 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:18.90 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:58 |
|