Program för Swim of Hope 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Swim of Hope 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:58 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: Genarps Lådfabrik |
|
Beräknad start 11:10 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
50m |
|
227 |
3 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
SS IDEN |
|
25m |
1:04.33 |
291 |
4 |
Edwin Kalmteg |
2004 |
AH7704 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:03.65 |
178 |
5 |
Pelle Erdös |
2005 |
AI5305 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.98 |
190 |
6 |
Anton Nilsson |
2006 |
AE8106 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
25m |
53.28 |
258 |
2 |
Carl Larmark |
2005 |
AB4105 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.50 |
269 |
3 |
Rasmus Pedersen |
2003 |
AQ7303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
48.06 |
273 |
4 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
50m |
47.29 |
288 |
5 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
50m |
47.90 |
276 |
6 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
50.03 |
294 |
7 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
52.83 |
213 |
8 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
53.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
47.13 |
189 |
2 |
Elias Mårtensson |
1997 |
AV6997 |
SK LÖDDE |
|
25m |
45.86 |
240 |
3 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
50m |
43.63 |
187 |
4 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
50m |
42.14 |
212 |
5 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
43.15 |
177 |
6 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.09 |
195 |
7 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.37 |
287 |
8 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
25m |
47.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.80 |
206 |
2 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
40.20 |
295 |
3 |
Gustav Widerström |
2000 |
AR3300 |
RONNEBY SS |
|
25m |
39.20 |
174 |
4 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.13 |
199 |
5 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
38.32 |
243 |
6 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.14 |
179 |
7 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
50m |
41.70 |
296 |
8 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
RONNEBY SS |
|
50m |
41.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.95 |
241 |
2 |
Salim Celikovic |
1998 |
AR5198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
33.90 |
270 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.26 |
250 |
4 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.63 |
300 |
5 |
Filip Wejfeldt |
1997 |
AF3797 |
SS IDEN |
|
50m |
31.99 |
255 |
6 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.48 |
242 |
7 |
Filip Christensson |
1991 |
AG5791 |
LANDSKRONA |
|
25m |
34.26 |
301 |
8 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.40 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:58 |
|