2020-02-23   23:39:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: HT Emballage 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  27.85   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  29.80   
285  Svensson Therese  1991  LANDSKRONA  AX7891  25 m  30.98   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  31.09   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  31.15   
194  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  31.64   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  31.65   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  31.75   
197  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  31.86   
10  256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  31.86   
11  274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  32.18   
12  188  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  50 m  33.70   
13  204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  34.11   
14  231  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  34.15   
15  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  35.39   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  35.56   
17  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  36.67   
18  229  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  50 m  37.07   
19  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  37.34   
20  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  37.52   
21  202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  37.54   
22  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  50 m  37.64   
23  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  38.17   
24  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  38.32   
25  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  38.34   
26  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  50 m  38.81   
27  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  39.19   
28  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.65   
29  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  40.14   
30  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  40.43   
31  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  40.52   
32  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  40.64   
33  233  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  41.15   
34  230  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  41.62   
35  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  42.76   
36  176  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  44.55   
37  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  44.86   
38  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  45.26   
39  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  45.47   
40  193  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  45.78   
41  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  45.80   
42  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  46.11   
43  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  46.13   
44  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  46.90   
45  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  46.97   
46  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  46.98   
47  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  46.98   
48  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  47.47   
49  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  25 m  49.12   
50  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  50 m  49.26   
51  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  52.91   
52  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  53.62   
53  186  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  57.72   
54  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  57.98   
55  183  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  58.70   
56  175  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  50 m     
57  214  Pålsson Elina  2002  HÖÖRS SS  BN9202  50 m     
58  257  Jönsson Ida  2006  LANDSKRONA  AN0406  50 m     
59  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Kött & Sånt Löddeköpinge 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  26.86   
267  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  27.00   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  27.21   
225  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  27.38   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  27.51   
241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  28.81   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  30.43   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  30.57   
189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  30.73   
10  261  Lindén Linus  1993  LANDSKRONA  AN6593  50 m  30.89   
11  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  31.59   
12  300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  31.63   
13  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  31.87   
14  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  32.58   
15  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  33.27   
16  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  33.52   
17  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  33.63   
18  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  33.69   
19  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  34.00   
20  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  34.99   
21  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  35.97   
22  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  36.13   
23  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  37.14   
24  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  37.15   
25  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  37.71   
26  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  39.48   
27  177  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  39.71   
28  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  41.17   
29  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  44.62   
30  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  45.76   
31  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  48.38   
32  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  25 m  48.44   
33  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  49.89   
34  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  50.14   
35  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  50.99   
36  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  52.28   
37  192  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m  55.56   
38  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m  58.71   
39  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: FAMA Trading 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  1:02.08   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:08.73   
197  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:10.57   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:11.36   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:11.95   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:12.26   
204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  1:14.71   
221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:15.59   
256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  1:16.85   
10  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:18.90   
11  265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:21.72   
12  220  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  1:22.01   
13  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:22.27   
14  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  1:22.40   
15  202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:23.82   
16  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:23.97   
17  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:24.56   
18  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:24.87   
19  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:25.09   
20  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  1:26.05   
21  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  1:26.54   
22  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:27.16   
23  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:28.26   
24  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  1:29.43   
25  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  1:29.49   
26  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:37.47   
27  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  1:53.87   
28  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m     
29  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  50 m     
30  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: ICA NÄRA Häljarpshallen 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  58.07   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  1:01.74   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  1:02.14   
243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  1:05.61   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.27   
184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  1:11.53   
174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  1:13.14   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:14.00   
301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:14.27   
10  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:14.96   
11  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:15.93   
12  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  1:17.59   
13  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  1:22.97   
14  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:23.68   
15  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  1:26.88   
16  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  1:27.63   
17  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  50 m  1:31.22   
18  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:33.47   
19  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:34.60   
20  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  25 m  1:38.35   
21  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  50 m  1:50.64   
22  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
23  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m     
24  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
5_S
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Petör 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
218  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  32.83   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  33.83   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  35.64   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  36.35   
194  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  37.47   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  38.20   
244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  38.90   
188  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  39.34   
202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  39.79   
10  274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  40.27   
11  256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  41.00   
12  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  41.96   
13  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  42.81   
14  229  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  43.37   
15  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  43.46   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  44.27   
17  221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  44.43   
18  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  44.60   
19  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  44.72   
20  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  45.09   
21  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  45.17   
22  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  45.68   
23  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  45.95   
24  233  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  50 m  46.39   
25  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  50 m  46.84   
26  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  50 m  47.20   
27  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  47.63   
28  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  47.69   
29  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  47.83   
30  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  49.04   
31  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  49.16   
32  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  49.49   
33  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  49.68   
34  204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  49.97   
35  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  50 m  50.09   
36  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  50.40   
37  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  50 m  50.82   
38  230  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  51.47   
39  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  51.58   
40  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  52.23   
41  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  52.23   
42  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  52.24   
43  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  52.52   
44  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  53.91   
45  183  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  50 m  54.90   
46  193  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  55.11   
47  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  55.98   
48  175  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  57.71   
49  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  57.75   
50  182  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  50 m  57.82   
51  247  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  58.04   
52  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  59.02   
53  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m  59.09   
54  249  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m  59.40   
55  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  1:00.15   
56  271  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  50 m  1:02.73   
57  260  Larsson Thyra  2005  LANDSKRONA  AW1205  25 m  1:06.39   
58  232  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  1:09.51   
59  200  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  50 m     
60  216  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  50 m     
61  257  Jönsson Ida  2006  LANDSKRONA  AN0406  50 m     
62  297  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
6_S
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Genarps Lådfabrik 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  30.63   
300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  31.99   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  50 m  32.26   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  32.48   
241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  33.90   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  34.26   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  34.95   
301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  35.40   
174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  36.13   
10  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  38.32   
11  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  39.20   
12  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  40.14   
13  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  40.20   
14  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  41.52   
15  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  41.70   
16  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  41.80   
17  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  50 m  41.87   
18  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  42.14   
19  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  43.15   
20  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  43.43   
21  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  43.63   
22  177  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  44.09   
23  189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  45.86   
24  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  46.37   
25  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  47.13   
26  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  47.22   
27  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  47.29   
28  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  47.90   
29  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  48.06   
30  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  50 m  49.22   
31  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  50.03   
32  258  Larmark Carl  2005  LANDSKRONA  AB4105  25 m  51.50   
33  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  52.83   
34  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  53.28   
35  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  53.52   
36  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  1:03.65   
37  178  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:03.98   
38  227  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  1:04.33   
39  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
40  226  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
7_S
Gren 7, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Butik Maria 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  58.71   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  1:00.07   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:02.32   
256  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  1:02.72   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:03.39   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:03.50   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:03.89   
221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:04.33   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:05.27   
10  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  1:08.31   
11  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  50 m  1:10.55   
12  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:10.72   
13  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  1:10.84   
14  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  1:12.34   
15  231  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:12.37   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:13.24   
17  220  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  1:13.72   
18  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  1:14.82   
19  176  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:15.17   
20  229  Persson Kajsa  2000  SS IDEN  AN0800  25 m  1:15.20   
21  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  50 m  1:15.22   
22  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:15.39   
23  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:16.35   
24  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:16.97   
25  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:17.05   
26  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:17.26   
27  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  25 m  1:19.35   
28  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:21.42   
29  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:21.72   
30  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  50 m  1:21.94   
31  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  1:23.42   
32  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:26.11   
33  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  50 m  1:26.37   
34  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  1:27.23   
35  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  1:27.31   
36  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:27.64   
37  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:30.07   
38  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  1:30.36   
39  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  1:32.05   
40  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:32.55   
41  214  Pålsson Elina  2002  HÖÖRS SS  BN9202  25 m  1:33.18   
42  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:33.59   
43  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  1:36.42   
44  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  25 m  1:36.51   
45  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  1:37.55   
46  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  1:39.16   
47  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:47.41   
48  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m     
49  249  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m     
50  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
8_S
Gren 8, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Landskronahem 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  53.03   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  53.83   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  55.05   
267  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  56.24   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  56.92   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  57.77   
243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  58.89   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:01.71   
199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:02.02   
10  174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  1:03.56   
11  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  1:03.82   
12  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:04.00   
13  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  1:04.32   
14  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  50 m  1:04.33   
15  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  1:04.74   
16  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:06.25   
17  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:08.59   
18  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  1:08.75   
19  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  1:08.85   
20  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:10.90   
21  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:12.85   
22  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  1:14.09   
23  177  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:16.19   
24  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:17.92   
25  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:18.13   
26  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  1:18.20   
27  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  1:23.00   
28  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  1:23.09   
29  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  50 m  1:23.69   
30  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  1:23.76   
31  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  1:25.59   
32  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:28.25   
33  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:30.69   
34  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m  1:35.10   
35  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  1:37.02   
36  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  50 m  1:41.21   
37  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
38  192  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m     
39  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
9_S
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: La Perla Restaurant 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  1:03.70   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  50 m  1:06.93   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:08.46   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:10.84   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:21.80   
207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  1:22.55   
221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:23.91   
203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  1:26.17   
238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  50 m  1:26.49   
10  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:28.87   
11  265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Marc 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  58.20   
267  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  59.47   
235  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  1:00.23   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  1:01.39   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  1:02.83   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.06   
199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  1:10.53   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:11.17   
179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  1:13.56   
10  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:13.90   
11  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  1:17.30   
12  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  50 m  1:21.00   
13  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  50 m  1:27.88   
14  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:28.19   
15  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:29.74   
16  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:30.56   
17  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  1:30.66   
18  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  1:48.14   
19  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m     
20  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
11_S
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Tycho Brahe 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
289  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  28.88   
218  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  30.28   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  31.25   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  32.59   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  33.36   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  34.46   
204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m  34.69   
188  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  36.92   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  37.00   
10  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  37.15   
11  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  37.83   
12  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  25 m  38.18   
13  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  38.35   
14  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  38.55   
15  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  38.55   
16  202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  38.88   
17  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  38.96   
18  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.00   
19  220  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  39.15   
20  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  39.15   
21  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  39.34   
22  233  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  39.37   
23  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  39.75   
24  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  40.05   
25  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  40.20   
26  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  40.49   
27  176  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  40.64   
28  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  40.88   
29  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  25 m  41.24   
30  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  50 m  41.85   
31  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  43.21   
32  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  43.63   
33  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  43.63   
34  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  44.06   
35  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  44.08   
36  230  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  44.22   
37  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  44.77   
38  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  45.18   
39  214  Pålsson Elina  2002  HÖÖRS SS  BN9202  25 m  45.77   
40  193  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  46.11   
41  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  46.16   
42  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  46.43   
43  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  46.53   
44  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  47.07   
45  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  47.73   
46  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  50 m  47.99   
47  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  48.52   
48  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  48.56   
49  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  49.34   
50  175  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  49.55   
51  185  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  50 m  49.67   
52  182  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  50.26   
53  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  50.50   
54  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  51.75   
55  186  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  52.70   
56  247  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  56.08   
57  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m  57.07   
58  260  Larsson Thyra  2005  LANDSKRONA  AW1205  50 m  1:01.11   
59  216  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  1:01.33   
60  302  Lundgren Saga  2005  LANDSKRONA  AF0805  25 m  1:06.30   
61  200  Rosquist Amanda  2007  SK LÖDDE  AC0607  50 m     
62  232  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  50 m     
63  249  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m     
64  297  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE    50 m     
65  298  Emanuelsson Victoria  2007  SK LÖDDE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
12_S
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Greens & Beans 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
284  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  27.98   
225  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  28.71   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  28.81   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  28.95   
300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  28.95   
235  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  30.23   
243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  30.58   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  31.00   
184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  32.72   
10  241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  33.43   
11  189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  33.59   
12  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  34.15   
13  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  34.23   
14  174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  34.60   
15  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  35.01   
16  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  35.33   
17  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  35.49   
18  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  35.50   
19  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  36.57   
20  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  37.60   
21  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  37.75   
22  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  38.06   
23  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  39.73   
24  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  40.36   
25  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  40.83   
26  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  42.52   
27  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  50 m  43.00   
28  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  45.38   
29  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  50 m  45.45   
30  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  45.54   
31  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  45.67   
32  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  46.65   
33  258  Larmark Carl  2005  LANDSKRONA  AB4105  25 m  47.04   
34  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  48.56   
35  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  49.75   
36  226  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  50.53   
37  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  52.35   
38  192  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  53.50   
39  290  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  57.47   
40  219  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  57.76   
41  173  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  50 m     
42  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Head 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
218  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  1:10.37   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:14.78   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:15.10   
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  50 m  1:16.72   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:23.63   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:26.40   
202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:27.32   
244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  25 m  1:27.40   
279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:31.56   
10  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:32.17   
11  181  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  50 m  1:34.34   
12  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:35.84   
13  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  1:36.33   
14  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:39.52   
15  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  1:40.30   
16  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:40.75   
17  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:40.94   
18  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:42.20   
19  176  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:45.44   
20  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  1:46.20   
21  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  1:51.04   
22  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  1:51.17   
23  185  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:53.35   
24  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  1:53.60   
25  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  25 m  1:55.46   
26  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  1:59.36   
27  186  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  2:00.17   
28  214  Pålsson Elina  2002  HÖÖRS SS  BN9202  50 m  2:02.74   
29  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  50 m  2:03.31   
30  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  2:12.16   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
14_S
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Team Sportia 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  1:06.57   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  1:09.89   
235  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  1:10.58   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.98   
301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:14.98   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  1:18.49   
174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  1:19.92   
206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:23.72   
243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  1:25.59   
10  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  1:27.69   
11  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  1:28.82   
12  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  1:29.58   
13  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  1:32.01   
14  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:33.26   
15  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  1:36.17   
16  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  1:39.26   
17  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  1:39.55   
18  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:43.10   
19  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:43.41   
20  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  1:43.44   
21  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  1:43.47   
22  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  1:49.29   
23  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  1:53.39   
24  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  50 m  2:01.00   
25  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
26  192  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m     
27  258  Larmark Carl  2005  LANDSKRONA  AB4105  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
15_S
Gren 15, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Ica Ankaret 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
277  Rydgren My  1999  LANDSKRONA  AT5699  25 m  27.70   
198  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  28.63   
274  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  28.81   
265  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  29.42   
228  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  29.51   
239  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  29.68   
194  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  29.84   
221  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  30.29   
204  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  50 m  30.51   
10  234  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  50 m  31.01   
11  188  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  31.49   
12  244  Dorenda Laura  2001  LANDSKRONA  AD2401  50 m  31.98   
13  231  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  32.52   
14  208  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  32.74   
15  254  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  33.04   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  33.07   
17  224  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  33.12   
18  207  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  BD1802  25 m  33.43   
19  222  Dellhede Viktoria  2003  SS IDEN  AD2403  50 m  33.71   
20  262  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  33.85   
21  248  Eriksson Linnea  2003  LANDSKRONA  AG2803  50 m  34.05   
22  203  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  34.17   
23  275  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  34.26   
24  220  Dellhede Josefin  2003  SS IDEN  AD3403  25 m  34.31   
25  176  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  34.37   
26  202  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  34.40   
27  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  50 m  34.41   
28  279  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  34.86   
29  246  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  35.15   
30  233  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  35.44   
31  252  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  36.04   
32  171  Bensby Alva  2003  SK LÖDDE  AX6203  25 m  36.07   
33  209  d´ Aubigné Tindra  2004  HÖÖRS SS  AQ1204  25 m  36.54   
34  251  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  36.66   
35  292  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  37.19   
36  264  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  50 m  37.24   
37  230  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  37.31   
38  217  Böhme Angelica  2003  SS IDEN  AR3603  25 m  37.64   
39  278  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  37.89   
40  191  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  50 m  38.10   
41  281  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  38.16   
42  193  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  50 m  38.67   
43  293  Ramström-Andersson Myra  2005  RONNEBY SS  AC3605  25 m  39.18   
44  280  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  39.41   
45  263  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  50 m  40.43   
46  272  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  40.45   
47  245  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  40.83   
48  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  50 m  41.70   
49  172  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  41.96   
50  185  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  42.48   
51  182  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  50 m  42.55   
52  201  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  42.94   
53  283  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m  43.06   
54  175  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  50 m  45.79   
55  247  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  46.71   
56  271  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  50 m  47.30   
57  268  Olsson Elin  2004  LANDSKRONA  BC8404  50 m  48.17   
58  210  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  48.58   
59  249  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m  50.50   
60  216  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  53.09   
61  232  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  53.50   
62  302  Lundgren Saga  2005  LANDSKRONA  AF0805  50 m  53.99   
63  260  Larsson Thyra  2005  LANDSKRONA  AW1205  25 m  55.18   
64  298  Emanuelsson Victoria  2007  SK LÖDDE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 
16_S
Gren 16, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Martin Moberg AB 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  24.68   
225  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  24.72   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  24.76   
284  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  24.89   
300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  25.49   
235  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  25.99   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  25.99   
267  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  26.09   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  26.61   
10  223  Fritz Erik  1992  SS IDEN  AA4792  25 m  26.79   
11  189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  27.46   
12  241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  27.87   
13  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  28.18   
14  261  Lindén Linus  1993  LANDSKRONA  AN6593  25 m  28.38   
15  180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  28.41   
16  174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  28.42   
17  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  28.53   
18  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  29.06   
19  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  29.13   
20  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  29.65   
21  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  29.67   
22  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  29.80   
23  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  29.90   
24  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  30.46   
25  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  31.01   
26  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  31.49   
27  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  33.66   
28  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  34.22   
29  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  34.51   
30  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  34.53   
31  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  34.68   
32  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  34.79   
33  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  34.97   
34  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  36.40   
35  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  50 m  37.54   
36  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  37.61   
37  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  38.27   
38  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  38.97   
39  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  50 m  39.58   
40  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  42.08   
41  226  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  42.25   
42  258  Larmark Carl  2005  LANDSKRONA  AB4105  25 m  42.27   
43  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  42.40   
44  227  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  43.96   
45  290  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  50 m  46.27   
46  219  Dahl Isak  2005  SS IDEN  AK7305  25 m  57.16   
47  173  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  50 m     
48  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner