2020-02-24   00:08:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Swim of Hope 2015    Utskriftsdatum  22 augusti 2015   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  22 augusti 2015         
 
 
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer  Finaler (8) 
Sponsor: Petör 
 
Beräknad start 10:58 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
257  Ida Jönsson  2006  AN0406  LANDSKRONA    50m   
297  Julia Keldebäk  2005    SK LÖDDE    50m   
216  Amanda Blomkvist  2007  AD0607  SS IDEN    50m   
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
232  Linnea Sjöholm  2007  AD2607  SS IDEN    25m  1:09.51 
271  Ia Pettersson  2008  AA6208  LANDSKRONA    50m  1:02.73 
249  Nelly Gustavsson  2004  BD7804  LANDSKRONA    50m  59.40 
236  Filippa Andersson  2002  AM2602  LANDSKRONA    50m  59.02 
283  Yasmine Strandh  2006  AB7406  LANDSKRONA    50m  59.09 
210  Isabella Hua  2007  AE0607  HÖÖRS SS    50m  1:00.15 
260  Thyra Larsson  2005  AW1205  LANDSKRONA    25m  1:06.39 
200  Amanda Rosquist  2007  AC0607  SK LÖDDE    50m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
182  Ida Husby  2006  AF1406  SK LÖDDE    50m  57.82 
175  Amanda Dihle  2006  AF2406  SK LÖDDE    25m  57.71 
193  Victoria Olsson  2002  BP5402  SK LÖDDE    50m  55.11 
272  My Pettersson  2006  AF2206  LANDSKRONA    50m  53.91 
183  Tilde Klehn  2004  AY8804  SK LÖDDE    50m  54.90 
217  Angelica Böhme  2003  AR3603  SS IDEN    50m  55.98 
245  Moa Ekberg  2006  AF4406  LANDSKRONA    50m  57.75 
247  Thowe Eliasson  2006  AF6206  LANDSKRONA    50m  58.04 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
278  Ella Röiseth  2005  AE0805  LANDSKRONA    25m  52.24 
172  Emilia Berg  2005  AJ2605  SK LÖDDE    25m  52.23 
230  Tuva Rosén Sundström  2002  AT7802  SS IDEN    25m  51.47 
293  Myra Ramström-Andersson  2005  AC3605  RONNEBY SS    25m  50.40 
171  Alva Bensby  2003  AX6203  SK LÖDDE    50m  50.82 
280  Tova Siversson  2005  AE4805  LANDSKRONA    25m  51.58 
264  Fanny Moreau  2003  AF3603  LANDSKRONA    50m  52.23 
201  Emelie Rosquist  2004  AX1204  SK LÖDDE    25m  52.52 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
292  Lovisa Nilsson  2006  AA0606  RONNEBY SS    25m  49.49 
207  Carolina Åsberg  2002  BD1802  SK LÖDDE    25m  49.04 
222  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    25m  47.69 
191  Julia Nilsson  2004  AF7804  SK LÖDDE    50m  47.20 
234  Moa Törneman  2001  AN6401  SS IDEN    25m  47.63 
254  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    50m  47.83 
252  Fanny Hess  2004  AD4404  LANDSKRONA    25m  49.16 
275  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    50m  49.68 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
233  Anna Twedberg  2003  AR4203  SS IDEN    50m  46.39 
237  Melinda Andersson  2000  AI1600  LANDSKRONA    25m  45.68 
203  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LÖDDE    50m  45.09 
281  Livia Sjunnesson  2005  AB8405  LANDSKRONA    25m  44.60 
224  Elin Hansen  2000  AV6600  SS IDEN    25m  44.72 
262  Linnéa Lindh  2003  AI3803  LANDSKRONA    50m  45.17 
209  Tindra D´ Aubigné  2004  AQ1204  HÖÖRS SS    25m  45.95 
               

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
238  Elsa Assarsson  2001  AD1401  LANDSKRONA    25m  44.27 
229  Kajsa Persson  2000  AN0800  SS IDEN    25m  43.37 
181  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LÖDDE    25m  41.96 
274  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    25m  40.27 
256  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    25m  41.00 
251  Emma Hassling  2004  AD5404  LANDSKRONA    25m  42.81 
279  Tilde Röiseth  2003  AF5603  LANDSKRONA    25m  43.46 
221  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    25m  44.43 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
188  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  39.34 
265  Isabelle Moreau  2001  AM0201  LANDSKRONA    25m  38.20 
277  My Rydgren  1999  AT5699  LANDSKRONA    25m  36.35 
218  Jenny Christensson  1996  BD4696  SS IDEN    25m  32.83 
198  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  33.83 
194  Vivianne Olsson  2000  AV5600  SK LÖDDE    25m  37.47 
244  Laura Dorenda  2001  AD2401  LANDSKRONA    25m  38.90 
202  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  39.79 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  22 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner