2020-01-28   06:29:53
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Swim of Hope 2015    Utskriftsdatum  22 augusti 2015   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  22 augusti 2015         
 
 
 
Gren 8, 100m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Sponsor: Landskronahem 
 
Beräknad start 11:30 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
190  Anton Nilsson  2006  AE8106  SK LÖDDE    50m   
253  Ludvig Hoff  2005  AB8705  LANDSKRONA    50m  1:41.21 
192  Ted Nilsson  2006  AE7106  SK LÖDDE    50m   
291  Edwin Kalmteg  2004  AH7704  RONNEBY SS    50m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
205  Axel Wergeland  2006  AC5506  SK LÖDDE    50m  1:35.10 
269  Rasmus Pedersen  2003  AQ7303  LANDSKRONA    25m  1:28.25 
195  Aron Paulsson  2006  AB3306  SK LÖDDE    50m  1:23.76 
276  Markus Rydgren  2003  AM3303  LANDSKRONA    25m  1:23.00 
211  Vincent Hua  2004  AS2704  HÖÖRS SS    50m  1:23.09 
288  Alfred Thunell  2002  AI9902  LANDSKRONA    50m  1:25.59 
287  Viggo Thomsen  2004  AE4904  LANDSKRONA    25m  1:30.69 
213  Benjamin Huasson  2007  AA5707  HÖÖRS SS    50m  1:37.02 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
273  Jesper Ring  2003  AF6103  LANDSKRONA    25m  1:18.13 
177  Hampus Erdös  2003  AK0303  SK LÖDDE    25m  1:16.19 
294  Arvid Svensson  2003  AJ6303  RONNEBY SS    25m  1:12.85 
295  Gustav Widerström  2000  AR3300  RONNEBY SS    25m  1:08.75 
240  Dzevad Celikovic  2001  AH8901  LANDSKRONA    25m  1:10.90 
296  Hannes Wrenne  2004  AC4304  RONNEBY SS    25m  1:14.09 
299  Anton Witzell  2004  AC4904  SK LÖDDE    50m  1:17.92 
212  Anthon Huasson  2004  AO2304  HÖÖRS SS    25m  1:18.20 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
301  Lucas Lindblom  2000  AG8500  LANDSKRONA    25m  1:06.25 
187  Lukas Miderbäck  2003  AC5903  SK LÖDDE    25m  1:04.32 
179  Ian Hangård  2002  AB5302  SK LÖDDE    25m  1:03.82 
199  Tobias Ranevi  1999  AK7999  SK LÖDDE    25m  1:02.02 
174  Tim Brinkhagen  2001  AC9901  SK LÖDDE    25m  1:03.56 
206  Nils Wergeland  2002  AE4902  SK LÖDDE    25m  1:04.00 
184  Elliot Larsson  2000  AF3300  SK LÖDDE    50m  1:04.74 
215  Andreas Bendrén  2001  AD9301  SS IDEN    25m  1:08.59 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
243  Christoffer Dellhede  2001  AD0501  LANDSKRONA    25m  58.89 
255  Oskar Hoff  1998  AH0198  LANDSKRONA    25m  56.92 
242  Filip Christensson  1991  AG5791  LANDSKRONA    25m  55.05 
284  Hampus Svensson  1999  AE5199  LANDSKRONA    25m  53.03 
250  Emil Hassling  2000  AC1900  LANDSKRONA    25m  53.83 
267  Johan Norén  1986  AF9186  LANDSKRONA    25m  56.24 
270  Tim Petersson  1999  AB9799  LANDSKRONA    25m  57.77 
180  Roy Hangård  1999  AH0999  SK LÖDDE    25m  1:01.71 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  22 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner