2020-02-24   00:54:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

2_S
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Kött & Sånt Löddeköpinge 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  26.86   
267  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  27.00   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  27.21   
225  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  27.38   
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  27.51   
241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  28.81   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  30.43   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  30.57   
189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  30.73   
10  261  Lindén Linus  1993  LANDSKRONA  AN6593  50 m  30.89   
11  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  31.59   
12  300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  31.63   
13  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  31.87   
14  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  32.58   
15  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  33.27   
16  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  33.52   
17  301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  33.63   
18  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  33.69   
19  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  34.00   
20  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  34.99   
21  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  35.97   
22  299  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  36.13   
23  215  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  37.14   
24  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  37.15   
25  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  37.71   
26  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  39.48   
27  177  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  39.71   
28  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  41.17   
29  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  44.62   
30  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  45.76   
31  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  48.38   
32  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  25 m  48.44   
33  253  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  49.89   
34  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  50.14   
35  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  50.99   
36  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  52.28   
37  192  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m  55.56   
38  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  50 m  58.71   
39  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner