Program for Swim of Hope 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1
Gren 3, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: FAMA Trading |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 289 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 1:02.08 | |
2 | 274 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:08.73 | |
3 | 197 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:10.57 | |
4 | 277 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:11.36 | |
5 | 239 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:11.95 | |
6 | 228 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:12.26 | |
7 | 204 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 1:14.71 | |
8 | 221 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:15.59 | |
9 | 256 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:16.85 | |
10 | 279 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:18.90 | |
11 | 265 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:21.72 | |
12 | 220 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:22.01 | |
13 | 238 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 25 m | 1:22.27 | |
14 | 208 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:22.40 | |
15 | 202 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 1:23.82 | |
16 | 237 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 25 m | 1:23.97 | |
17 | 254 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:24.56 | |
18 | 224 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:24.87 | |
19 | 246 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:25.09 | |
20 | 207 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 1:26.05 | |
21 | 275 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 1:26.54 | |
22 | 181 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 1:27.16 | |
23 | 203 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:28.26 | |
24 | 244 | Dorenda Laura | 2001 | LANDSKRONA | AD2401 | 25 m | 1:29.43 | |
25 | 171 | Bensby Alva | 2003 | SK LÖDDE | AX6203 | 25 m | 1:29.49 | |
26 | 191 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:37.47 | |
27 | 236 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 50 m | 1:53.87 | |
28 | 272 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | ||
29 | 278 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 50 m | ||
30 | 283 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 21 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 15:25 |