2020-02-24   00:58:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swim of Hope 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

6_S
Gren 6, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Genarps Lådfabrik 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
250  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  30.63   
300  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  50 m  31.99   
270  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  50 m  32.26   
255  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  32.48   
241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  33.90   
242  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  25 m  34.26   
180  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  34.95   
301  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  35.40   
174  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  36.13   
10  199  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  38.32   
11  295  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  39.20   
12  243  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  40.14   
13  206  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  40.20   
14  196  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  41.52   
15  179  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  41.70   
16  184  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  41.80   
17  296  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  50 m  41.87   
18  187  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  42.14   
19  212  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  43.15   
20  259  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  43.43   
21  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  43.63   
22  177  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  44.09   
23  189  Mårtensson Elias  1997  SK LÖDDE  AV6997  25 m  45.86   
24  195  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  46.37   
25  211  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  47.13   
26  287  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  47.22   
27  273  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  47.29   
28  288  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  47.90   
29  269  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  48.06   
30  286  Tengberg Alexander  2003  LANDSKRONA  AH7303  50 m  49.22   
31  276  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  50.03   
32  258  Larmark Carl  2005  LANDSKRONA  AB4105  25 m  51.50   
33  294  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  52.83   
34  205  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  53.28   
35  213  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  50 m  53.52   
36  291  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  1:03.65   
37  178  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:03.98   
38  227  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  25 m  1:04.33   
39  190  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  50 m     
40  226  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  21 augusti 2015 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  15:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner