Program for Eurogames 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
2_S
Gren 2, 400m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Fdd |
Frening |
Licens |
Bassng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:07.00 |
|
2 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
4:18.97 |
|
3 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
4:30.00 |
|
4 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:32.00 |
|
5 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
4:32.65 |
|
6 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
4:38.00 |
|
7 |
1469 |
Bockius Edward |
1997 |
Gold |
|
25 m |
4:39.05 |
|
8 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:40.00 |
|
9 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
4:41.74 |
|
10 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
4:44.00 |
|
11 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
4:45.00 |
|
12 |
1644 |
Moothart Alex |
1990 |
West Holly |
|
25 m |
4:45.06 |
|
13 |
1643 |
Nussbaumer Andr |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
4:50.00 |
|
14 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
4:50.19 |
|
15 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:51.00 |
|
16 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:55.00 |
|
17 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
4:55.00 |
|
18 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
4:56.08 |
|
19 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
4:56.88 |
|
20 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
4:58.36 |
|
21 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
5:00.00 |
|
22 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
5:00.00 |
|
23 |
1359 |
Walther Gregory |
1984 |
West Holly |
|
25 m |
5:00.00 |
|
24 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
5:00.00 |
|
25 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
5:00.00 |
|
26 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
5:00.00 |
|
27 |
1650 |
Cardoso lvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
5:00.00 |
|
28 |
1693 |
Jewell Jo |
1985 |
Pan Idrt |
|
25 m |
5:00.00 |
|
29 |
1028 |
Jekkel Balzs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
5:01.00 |
|
30 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
5:03.00 |
|
31 |
1486 |
Gavrilov Svet |
1975 |
Ketelbinki |
|
25 m |
5:04.00 |
|
32 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
5:05.00 |
|
33 |
1653 |
Clark Matt |
1956 |
TNYA |
|
25 m |
5:05.00 |
|
34 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
USMS |
|
25 m |
5:05.03 |
|
35 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
5:05.22 |
|
36 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
5:05.49 |
|
37 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
5:09.24 |
|
38 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
5:10.00 |
|
39 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
5:10.00 |
|
40 |
1652 |
Miller Jeffrey |
1977 |
Stockholm |
|
25 m |
5:10.86 |
|
41 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
5:12.00 |
|
42 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
5:12.12 |
|
43 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
5:14.04 |
|
44 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
5:14.48 |
|
45 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
5:18.73 |
|
46 |
1654 |
Demira Onesimo |
1973 |
Team New Y |
|
25 m |
5:19.00 |
|
47 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Dsseldorf |
|
25 m |
5:20.00 |
|
48 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:20.00 |
|
49 |
1366 |
O'donnell John |
1997 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
50 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
5:20.00 |
|
51 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
52 |
1531 |
O'brien David |
1997 |
USMS / NEM |
|
25 m |
5:20.00 |
|
53 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
5:20.00 |
|
54 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
5:20.00 |
|
55 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
5:20.71 |
|
56 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
5:23.00 |
|
57 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
5:24.00 |
|
58 |
1706 |
Cruells I Pags Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
5:25.25 |
|
59 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
5:27.86 |
|
60 |
1657 |
Oosters Martin |
1972 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:29.00 |
|
61 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
5:30.00 |
|
62 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
5:30.00 |
|
63 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
5:30.00 |
|
64 |
1475 |
Reynisson Hlmgeir |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
5:30.00 |
|
65 |
1641 |
Frampton Andrew |
1986 |
DC Aquatic |
|
25 m |
5:30.00 |
|
66 |
1659 |
Papas Zachary |
1984 |
Team New Y |
|
25 m |
5:30.00 |
|
67 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:30.00 |
|
68 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:30.00 |
|
69 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:30.30 |
|
70 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
5:31.80 |
|
71 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
5:35.00 |
|
72 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:35.00 |
|
73 |
1731 |
Kas Mark |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
5:37.39 |
|
74 |
1016 |
Lupp Federico |
1961 |
FVV |
|
25 m |
5:40.00 |
|
75 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
5:40.00 |
|
76 |
1676 |
Washington Alan |
1981 |
Team New Y |
|
25 m |
5:42.36 |
|
77 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
5:43.06 |
|
78 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
5:45.00 |
|
79 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
5:45.00 |
|
80 |
1655 |
Iff Thomas |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:45.00 |
|
81 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
5:46.00 |
|
82 |
1408 |
Yeves Milln Joaqun |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
5:47.00 |
|
83 |
1660 |
Sanders Wim |
1955 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:47.60 |
|
84 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
5:48.00 |
|
85 |
1066 |
Rdiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
5:50.00 |
|
86 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
5:50.00 |
|
87 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
5:50.00 |
|
88 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:50.00 |
|
89 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
5:50.73 |
|
90 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wrmer Bre |
|
25 m |
5:51.57 |
|
91 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
5:54.00 |
|
92 |
1666 |
van Heijst Ad |
1966 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
5:54.75 |
|
93 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
5:55.00 |
|
94 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
5:55.00 |
|
95 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
5:55.00 |
|
96 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
5:55.34 |
|
97 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
5:57.00 |
|
98 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
5:57.05 |
|
99 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
5:58.00 |
|
100 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
5:59.00 |
|
101 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
6:00.00 |
|
102 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
6:00.00 |
|
103 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
104 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
6:00.00 |
|
105 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
6:00.00 |
|
106 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
6:00.00 |
|
107 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
6:00.00 |
|
108 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
6:00.00 |
|
109 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
6:00.00 |
|
110 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
6:00.00 |
|
111 |
1793 |
Nouwen Franklin |
1960 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
6:00.00 |
|
112 |
1794 |
Escobar Carlos |
1969 |
dsc |
|
25 m |
6:05.00 |
|
113 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
6:05.03 |
|
114 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
6:07.22 |
|
115 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
6:10.00 |
|
116 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
6:10.17 |
|
117 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
6:11.88 |
|
118 |
1675 |
Smits Ferdi |
1980 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
6:13.00 |
|
119 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
6:14.00 |
|
120 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
6:15.00 |
|
121 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
USMS |
|
25 m |
6:15.00 |
|
122 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
6:15.00 |
|
123 |
1737 |
Dahl Jrgen |
1966 |
Copenhagen |
|
25 m |
6:15.00 |
|
124 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
6:15.00 |
|
125 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
6:20.00 |
|
126 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
6:25.00 |
|
127 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
6:30.00 |
|
128 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjr |
1960 |
Pan Idrt |
|
25 m |
6:30.00 |
|
129 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:30.00 |
|
130 |
1680 |
Turnbull Gordon |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:30.00 |
|
131 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
6:30.00 |
|
132 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
6:30.43 |
|
133 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
6:33.03 |
|
134 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
6:37.40 |
|
135 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
6:40.00 |
|
136 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
6:40.00 |
|
137 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:40.83 |
|
138 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
6:44.49 |
|
139 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:45.00 |
|
140 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
6:45.00 |
|
141 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
6:45.00 |
|
142 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
6:47.24 |
|
143 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
6:47.24 |
|
144 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
7:00.00 |
|
145 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
146 |
1669 |
Voelker Franz |
1961 |
Isarhechte |
|
25 m |
7:00.00 |
|
147 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
7:01.38 |
|
148 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
7:06.25 |
|
149 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
7:09.39 |
|
150 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
7:13.17 |
|
151 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
7:25.00 |
|
152 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
7:30.00 |
|
153 |
1597 |
Douglass David |
1954 |
Cleveland |
|
25 m |
7:35.45 |
|
154 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
IGLA |
|
25 m |
7:42.12 |
|
155 |
1683 |
Degenaar Rudolf |
1939 |
PSV Master |
|
25 m |
8:00.00 |
|
156 |
1795 |
Reid Peter |
1997 |
Glamourhea |
|
25 m |
8:00.00 |
|
157 |
1689 |
Baker David |
1963 |
Brussels G |
|
25 m |
8:01.88 |
|
158 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
8:19.00 |
|
159 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
8:23.00 |
|
160 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
8:23.32 |
|
161 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
9:00.00 |
|
162 |
1333 |
Lopez Garcia Alfonso |
1971 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
9:59.00 |
|
163 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
10:51.11 |
|
164 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
165 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
166 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
167 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
168 |
1452 |
Gill Matthew |
1956 |
Hammerhead |
|
50 m |
|
|
169 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
170 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
171 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
172 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
173 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
174 |
1790 |
Wardrip Edward |
1997 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:54 |
|