Ohjelma Eurogames 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 59
|
Competition name |
Eurogames |
|
Print Date |
07 August 2015 |
|
|
Competition place |
Stockholm |
|
Print Time |
07:45 |
|
|
Organizer |
|
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
05 August 2015 |
|
|
|
|
Event 59, 100m Backstroke Men |
Finals (11) |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
994 |
3 |
Brent Quinn |
1983 |
30-34 |
DCAC |
|
50m |
|
992 |
4 |
Berend Voorhaar |
1961 |
50-54 |
SC AufRuhr |
|
50m |
|
993 |
5 |
Neil Frye |
1979 |
35-39 |
San Franci |
|
50m |
|
991 |
6 |
Pierrick Yvon |
1986 |
25-29 |
Aquahomo a |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
995 |
0 |
Paul Denizeaux |
1989 |
25-29 |
Front Runn |
|
50m |
|
1093 |
1 |
Johannes Schick |
1960 |
55-59 |
Abseitz |
|
25m |
2:30.00 |
1091 |
2 |
Pablo Davila-Jijon |
1970 |
45-49 |
Positive S |
|
25m |
2:08.00 |
1089 |
3 |
Barton Parnes |
1956 |
55-59 |
Long Beach |
|
25m |
1:58.00 |
1087 |
4 |
Matti Vartiainen |
1951 |
60-64 |
Stockholm |
|
25m |
1:55.00 |
1088 |
5 |
Gert Lorenz |
1965 |
50-54 |
Vorspiel S |
|
25m |
1:57.00 |
1090 |
6 |
Hans Stevens |
1963 |
50-54 |
Nat Utrech |
|
25m |
2:00.00 |
1092 |
7 |
Neil Hart |
1945 |
70-74 |
San Franci |
|
25m |
2:10.00 |
1094 |
8 |
Ken Heard |
1938 |
75-79 |
ORSO |
|
25m |
3:30.05 |
996 |
9 |
Kevin Muehleman |
1993 |
20-24 |
District o |
|
50m |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1083 |
0 |
Tom Malcolm |
1954 |
60-64 |
Team New Y |
|
25m |
1:45.00 |
1085 |
1 |
Stanley Hansen |
1947 |
65-69 |
TNYA |
|
25m |
1:45.00 |
1081 |
2 |
Borja Melgosa |
1977 |
35-39 |
Halegatos |
|
25m |
1:42.00 |
1080 |
3 |
Donald Wilson |
1957 |
55-59 |
Out To Swi |
|
25m |
1:40.00 |
1078 |
4 |
Wouter Vinken |
1964 |
50-54 |
Upstream |
|
25m |
1:37.99 |
1079 |
5 |
Simon Randerson |
1957 |
55-59 |
Positive S |
|
25m |
1:39.05 |
1248 |
6 |
David Kim |
1975 |
40-44 |
San Franci |
|
25m |
1:40.00 |
1082 |
7 |
Alvaro Catala |
1981 |
30-34 |
Gay Sport |
|
25m |
1:44.00 |
1084 |
8 |
Marcus Hernandez |
1976 |
35-39 |
West Holly |
|
25m |
1:45.00 |
1086 |
9 |
Roger Naegele |
1960 |
55-59 |
Vorspiel S |
|
25m |
1:46.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1076 |
0 |
Christian Hellwig |
1949 |
65-69 |
San Franci |
|
25m |
1:35.95 |
1075 |
1 |
Frankin Mansilla |
1960 |
55-59 |
Boston-LAN |
|
25m |
1:35.00 |
1072 |
2 |
Brun Mietzner |
1977 |
35-39 |
Vorspiel S |
|
25m |
1:32.02 |
1070 |
3 |
Paulo Figueiredo |
1946 |
65-69 |
West Holly |
|
25m |
1:32.00 |
1068 |
4 |
David Leclair |
1967 |
45-49 |
Team Flori |
|
25m |
1:30.19 |
1069 |
5 |
David Kirvan |
1964 |
50-54 |
West Holly |
|
25m |
1:31.00 |
1071 |
6 |
Fredrik Axling |
1963 |
50-54 |
Stockholm |
|
25m |
1:32.00 |
1073 |
7 |
Christian Baumann |
1976 |
35-39 |
FVV Frankf |
|
25m |
1:33.00 |
1074 |
8 |
Dawson Nash |
1953 |
60-64 |
District o |
|
25m |
1:35.00 |
1077 |
9 |
Yohann Nicolas |
1976 |
35-39 |
Paris Aqua |
|
25m |
1:37.01 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1066 |
0 |
Mark Rödiger |
1985 |
30-34 |
Halegatos |
|
25m |
1:30.00 |
1065 |
1 |
Scott Breiler |
1982 |
30-34 |
Orca Swim |
|
25m |
1:30.00 |
1061 |
2 |
Stefan Zanders |
1961 |
50-54 |
Duesseldor |
|
25m |
1:29.00 |
1058 |
3 |
Morten Henrik Petersen |
1989 |
25-29 |
Pan Idræt |
|
25m |
1:25.00 |
1055 |
4 |
Philip Collins |
1962 |
50-54 |
Out To Swi |
|
25m |
1:25.00 |
1054 |
5 |
Brad Cole |
1958 |
55-59 |
TNYA. METR |
|
25m |
1:25.00 |
1060 |
6 |
Hans Maas |
1965 |
50-54 |
HHZV Plons |
|
25m |
1:28.28 |
1062 |
7 |
Jan Briffaerts |
1971 |
40-44 |
BRUSSELS G |
|
25m |
1:30.00 |
1067 |
8 |
Johnny Nguyen |
1986 |
25-29 |
Copenhagen |
|
25m |
1:30.00 |
1064 |
9 |
Tonci Kranjcevic Batalic |
1974 |
40-44 |
qSPORT |
|
25m |
1:30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1057 |
0 |
Jonay Hernández Díaz |
1981 |
30-34 |
TodoTriTra |
|
25m |
1:25.00 |
1052 |
1 |
Tristan Bray |
1985 |
30-34 |
Wett Ones |
|
25m |
1:24.00 |
1051 |
2 |
Christian Vogel |
1968 |
45-49 |
Abseitz St |
|
25m |
1:24.00 |
1048 |
3 |
Evertjan Masurel |
1956 |
55-59 |
HHZV Plons |
|
25m |
1:22.26 |
1046 |
4 |
Dirk Dorsemagen |
1971 |
40-44 |
Vorspiel S |
|
25m |
1:20.79 |
1047 |
5 |
Charles Carson |
1954 |
60-64 |
Team New Y |
|
25m |
1:22.00 |
1049 |
6 |
Sterling Fuhriman |
1975 |
40-44 |
QUAC |
|
25m |
1:23.84 |
1050 |
7 |
Hans de Groot |
1959 |
55-59 |
Nat Utrech |
|
25m |
1:24.00 |
1056 |
8 |
Roger Furger |
1967 |
45-49 |
Gay Sport |
|
25m |
1:25.00 |
1053 |
9 |
Chris Burt |
1955 |
60-64 |
Team Flori |
|
25m |
1:25.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1044 |
0 |
Michael Doyle |
1959 |
55-59 |
ASV Wien |
|
25m |
1:20.04 |
1658 |
1 |
Jason Stone |
1975 |
40-44 |
Orca Swim |
|
50m |
1:20.00 |
1039 |
2 |
Abe Menchaca |
1957 |
55-59 |
San Diego |
|
25m |
1:20.00 |
1042 |
3 |
Huub Faas |
1959 |
55-59 |
Gaysport Z |
|
25m |
1:20.00 |
1035 |
4 |
John Tustin |
1976 |
35-39 |
District o |
|
25m |
1:19.00 |
1038 |
5 |
Carlos Cinalli |
1970 |
45-49 |
PANTERES G |
|
25m |
1:19.88 |
1040 |
6 |
Leo Espinosa |
1960 |
55-59 |
ORCA |
|
25m |
1:20.00 |
1041 |
7 |
Idan Levy |
1974 |
40-44 |
TLV Nemos |
|
25m |
1:20.00 |
1043 |
8 |
Bill Korey |
1963 |
50-54 |
Team Flori |
|
25m |
1:20.02 |
1045 |
9 |
Gary Groenheim |
1968 |
45-49 |
Out To Swi |
|
25m |
1:20.31 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1034 |
0 |
Arnd Sartor |
1973 |
40-44 |
SC Janus |
|
25m |
1:19.00 |
1036 |
1 |
Juan Pedraz Araujo |
1981 |
30-34 |
Halegatos |
|
25m |
1:19.00 |
1031 |
2 |
Marco Hogervorst |
1970 |
45-49 |
HHZV Plons |
|
25m |
1:18.50 |
1029 |
3 |
Markus Steinmetz |
1987 |
25-29 |
Düsseldorf |
|
25m |
1:17.02 |
1027 |
4 |
Ulysse Bolopion |
1980 |
35-39 |
Paris Aqua |
|
25m |
1:17.00 |
1028 |
5 |
Balázs Jekkel |
1982 |
30-34 |
Atlasz Spo |
|
25m |
1:17.00 |
1030 |
6 |
Robert Weyhenke |
1952 |
60-64 |
Upstream A |
|
25m |
1:18.00 |
1032 |
7 |
Sam Smedinghoff |
1984 |
30-34 |
DC Aquatic |
|
25m |
1:18.74 |
1033 |
8 |
Jeffrey Mead |
1956 |
55-59 |
DCAC |
|
25m |
1:19.00 |
1037 |
9 |
Paulo Valencia |
1970 |
45-49 |
DSC - Down |
|
25m |
1:19.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
990 |
0 |
Peter Haeusler |
1965 |
50-54 |
FVV Frankf |
|
50m |
1:16.00 |
1016 |
1 |
Federico Lupp |
1961 |
50-54 |
FVV |
|
25m |
1:15.00 |
1023 |
2 |
Geminio Grossi |
1969 |
45-49 |
Downtown S |
|
25m |
1:15.00 |
1020 |
3 |
Carlos Florez |
1975 |
40-44 |
West Holly |
|
25m |
1:15.00 |
1021 |
4 |
Michael Ferris |
1977 |
35-39 |
Team New Y |
|
25m |
1:15.00 |
1018 |
5 |
James Ansell |
1966 |
45-49 |
Different |
|
25m |
1:15.00 |
1024 |
6 |
Brendan Garvin |
1980 |
35-39 |
DCAC |
|
25m |
1:15.00 |
1017 |
7 |
Andreas Kaisinger |
1966 |
45-49 |
Abseitz St |
|
25m |
1:15.00 |
1025 |
8 |
Roger Siegloch |
1972 |
40-44 |
Abseitz St |
|
25m |
1:15.10 |
1026 |
9 |
Michel Belt |
1990 |
25-29 |
Paris Aqua |
|
25m |
1:16.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1015 |
0 |
Frédéric Brandt |
1982 |
30-34 |
Paris Aqua |
|
25m |
1:13.00 |
1013 |
1 |
Jamie Malcolm |
1974 |
40-44 |
TNYA |
|
25m |
1:12.16 |
1012 |
2 |
James Vaucher |
1983 |
30-34 |
Team Flori |
|
25m |
1:12.00 |
1009 |
3 |
Lorenzo di Silvio |
1983 |
30-34 |
TNYA |
|
25m |
1:10.44 |
1007 |
4 |
Claes Lindgren |
1978 |
35-39 |
Stockholm |
|
25m |
1:09.33 |
1008 |
5 |
Nicholas Niiro |
1986 |
25-29 |
SF Tsunami |
|
25m |
1:10.00 |
1010 |
6 |
James Damron |
1969 |
45-49 |
Team New Y |
|
25m |
1:11.00 |
1011 |
7 |
Rhys Williams |
1973 |
40-44 |
Out To Swi |
|
25m |
1:12.00 |
1014 |
8 |
Young Jeong |
1992 |
20-24 |
Atlanta Ra |
|
25m |
1:12.33 |
1022 |
9 |
James Thompson |
1983 |
30-34 |
Out To Swi |
|
25m |
1:15.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1005 |
0 |
Kristian Tennebø |
1975 |
40-44 |
Lambertset |
|
25m |
1:08.50 |
1003 |
1 |
Chris Unsworth |
1991 |
20-24 |
University |
|
25m |
1:08.00 |
1001 |
2 |
Stan Dekker |
1979 |
35-39 |
HHZV Plons |
|
25m |
1:07.70 |
999 |
3 |
Linus Junefelt |
1992 |
20-24 |
Jönköpings |
|
25m |
1:06.87 |
997 |
4 |
Luis Manuel Diez Mendoza |
1972 |
40-44 |
Club Depor |
|
25m |
59.00 |
998 |
5 |
Patrick Barrett |
1981 |
30-34 |
District o |
|
25m |
1:03.00 |
1000 |
6 |
Adrian Sucipto |
1990 |
25-29 |
london orc |
|
25m |
1:07.00 |
1002 |
7 |
Charles Ludeke |
1988 |
25-29 |
Team New Y |
|
25m |
1:08.00 |
1004 |
8 |
Neill Williams |
1968 |
45-49 |
DCAC |
|
25m |
1:08.20 |
1006 |
9 |
Stefan Jadestig |
1984 |
30-34 |
Stockholm |
|
25m |
1:08.90 |
Generated by WinGrodan 1.24.00 |
Print Date |
07 August 2015 |
Licensed to: Simklubben Neptun |
Print Time |
07:45 |
|