Startliste for Hillerød Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Hillerød Cup 2015 |
|
Udskriftsdato |
08 november 2015 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 november 2015 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
|
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Laura Cheng Milsgaard |
2006 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
4:45.00 |
26 |
2 |
Mathilde Laustsen |
2003 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
4:22.25 |
230 |
3 |
Clara Guldager Olsen |
2004 |
0434AQ |
KVIK |
|
25m |
4:20.00 |
291 |
4 |
Caroline Lego Berg |
2004 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
4:20.00 |
373 |
5 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
4:40.01 |
371 |
6 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
4:45.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
4:13.73 |
241 |
2 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
4:07.37 |
27 |
3 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:54.60 |
96 |
4 |
Caroline Bach Offendal |
2002 |
0258AS |
HELSINGE |
|
25m |
4:03.20 |
235 |
5 |
Mathilde Pihl |
2005 |
0522AK |
KVIK |
|
25m |
4:12.00 |
385 |
6 |
Emma Sander |
2004 |
0482AS |
HILLERØD |
|
25m |
4:17.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
3:37.94 |
402 |
2 |
Hilja Volmberg |
2003 |
AN7803 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:27.25 |
106 |
3 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
3:24.26 |
41 |
4 |
Emma Hansen |
2004 |
0434AM |
GLADSAXE |
|
25m |
3:24.61 |
46 |
5 |
Laura Kjørtsholtsen |
2004 |
0428AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:29.94 |
50 |
6 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:46.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Anna Louise Elmgreen |
2001 |
0176AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:16.38 |
393 |
2 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:12.35 |
382 |
3 |
Sofia Rasmusen |
2001 |
0138AH |
HILLERØD |
|
25m |
3:10.01 |
278 |
4 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
50m |
3:10.39 |
369 |
5 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
3:14.26 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
Sofie Boesgaard Weeber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
25m |
3:01.82 |
216 |
3 |
Emilie Meng |
2003 |
0318AC |
KVIK |
|
25m |
2:52.27 |
151 |
4 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
25m |
2:59.95 |
40 |
5 |
Cassandra L. L. Hansen |
2002 |
0226AM |
GLADSAXE |
|
50m |
3:01.90 |
29 |
6 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
3:09.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
123 |
1 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
25m |
2:51.33 |
244 |
2 |
Liva Schmid |
2000 |
0012AV |
KVIK |
|
25m |
2:42.25 |
171 |
3 |
Laura Andersen |
2001 |
0142AA |
KVIK |
|
25m |
2:33.13 |
276 |
4 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:33.19 |
180 |
5 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
2:50.05 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
08 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:40 |
|