Program för Mix Megapol Simcup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 1/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Mix Megapol Simcup 2015. |
|
Utskriftsdatum |
26 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:09 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 50m Frisim F-11 |
Finaler (5) |
Beräknad start 10:26 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Moa Westerberg |
2004 |
|
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
169 |
2 |
Josefin Bohman |
2004 |
BL0404 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
156 |
3 |
Anastasija Lindström |
2004 |
BD8804 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
1:03.00 |
165 |
4 |
Amanda Berlin |
2004 |
|
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
167 |
5 |
Tove Björnsson |
2004 |
AY1604 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
170 |
6 |
Lovisa Bolander |
2004 |
AY0604 |
SIGTUNA SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Karin Rehnholm |
2004 |
AV3204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
57.33 |
39 |
2 |
Cornelia Johansson |
2004 |
BC4804 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
53.17 |
137 |
3 |
Aisa Adilovic |
2004 |
BA1204 |
NKK |
|
25m |
47.97 |
90 |
4 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
48.23 |
224 |
5 |
Susanna Sjöberg |
2004 |
AQ1404 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
55.27 |
32 |
6 |
Lova Eriksson |
2004 |
AT6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:00.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
45.44 |
101 |
2 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
42.92 |
120 |
3 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
41.69 |
94 |
4 |
Thea Lekberg |
2004 |
AR0404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
41.81 |
58 |
5 |
Jessika Ton |
2004 |
AP6804 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
45.00 |
144 |
6 |
Kasandra Svan |
2004 |
AQ0404 |
NKK |
|
25m |
45.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
40.07 |
34 |
2 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.26 |
215 |
3 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.78 |
132 |
4 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
36.97 |
122 |
5 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
37.73 |
3 |
6 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
40.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
35.88 |
21 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
33.11 |
17 |
3 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
31.97 |
16 |
4 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
32.84 |
13 |
5 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
34.41 |
7 |
6 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
36.33 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
26 september 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:09 |
|