Startliste for Nykredit Gentofte Open 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 62
|
Stævne navn |
Nykredit Gentofte Open |
|
Udskriftsdato |
27 september 2015 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
12:46 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 september 2015 |
|
|
|
|
Løb 62, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
Tino Floris |
1998 |
9883AR |
HELSINGE |
|
25m |
33.75 |
213 |
3 |
Gustav Frydensberg |
1999 |
9911AJ |
LYNGBY |
|
25m |
27.77 |
112 |
4 |
Alexander Mogensen |
1999 |
9987AP |
HELSINGE |
|
25m |
28.29 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Kasper Leisted Bertelsen |
1997 |
9703AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
27.39 |
338 |
2 |
Adam Hansen |
1998 |
9883AP |
GENTOFTE |
|
25m |
26.72 |
104 |
3 |
Matthias Spring Granhøj |
1999 |
9947AD |
HELSINGE |
|
25m |
26.27 |
167 |
4 |
Christian Andersen |
1999 |
9913AH |
SØLLERØD |
|
25m |
26.31 |
216 |
5 |
Simon Ajken Hansen |
1999 |
9905AK |
LYNGBY |
|
25m |
26.94 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Oliver Berggren Smidt |
1997 |
9711AM |
LYNGBY |
|
25m |
26.01 |
79 |
2 |
Jesper Frost Thomsen |
1997 |
9723AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
25.76 |
117 |
3 |
Mads Steen Petersen |
1997 |
9765AJ |
HELSINGE |
|
25m |
25.63 |
173 |
4 |
Pierre Høgenhaug |
1999 |
9939AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
25.72 |
378 |
5 |
Magnus Koch Sonnenborg |
1997 |
9715AC |
ALLERØD |
|
25m |
26.00 |
261 |
6 |
Johan Feld Sørensen |
1999 |
9979AJ |
LYNGBY |
|
25m |
26.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
371 |
1 |
Emil Engels Henriksen |
1999 |
9937AD |
ALLERØD |
|
25m |
25.28 |
80 |
2 |
Andreas Vestergaard |
1999 |
9997AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
24.96 |
332 |
3 |
Thomas Eriksen |
1975 |
7549AA |
GENTOFTE |
|
25m |
24.76 |
253 |
4 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
25m |
24.95 |
388 |
5 |
Alexander Eggers |
1999 |
9967AD |
BIRKERØD |
|
25m |
25.08 |
377 |
6 |
Maxemillian Pedersen |
1996 |
9635AC |
ALLERØD |
|
25m |
25.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
269 |
1 |
Thomas Bech |
1998 |
9857AM |
FARUM |
|
25m |
24.39 |
210 |
2 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
9903AA |
LYNGBY |
|
25m |
23.42 |
393 |
3 |
Frederik Dalhøj Paulsen |
1998 |
9833AK |
BIRKERØD |
|
25m |
23.32 |
114 |
4 |
Lasse Lykke Nielsen |
1995 |
9555AA |
HELSINGE |
|
25m |
23.35 |
336 |
5 |
Asbjørn Garne |
1995 |
9563AD |
GENTOFTE |
|
25m |
24.37 |
365 |
6 |
Anton Borring Andersen |
1999 |
9919AD |
ALLERØD |
|
25m |
24.55 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
27 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
12:46 |
|