Ohjelma Sydpoolen Knatte Cup 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 18, 50m Ryggsim P 11-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 104 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 36.10 | |
2 | 300 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 36.67 | |
3 | 151 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | 37.97 | |
4 | 110 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 38.73 | |
5 | 195 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 50 m | 38.90 | |
6 | 211 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 40.45 | |
7 | 264 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 40.72 | |
8 | 321 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 41.45 | |
9 | 199 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 41.46 | |
10 | 173 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 41.74 | |
11 | 296 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 42.46 | |
12 | 26 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 42.55 | |
13 | 327 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 42.64 | |
14 | 183 | Ladis Dimitris | 2003 | TÄBY SIM | AS4503 | 25 m | 43.58 | |
15 | 38 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 43.71 | |
16 | 55 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 25 m | 43.77 | |
17 | 46 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 44.21 | |
18 | 223 | Fabel Rikard | 2003 | VÄSBY SS | AE5903 | 25 m | 44.21 | |
19 | 119 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 44.30 | |
20 | 85 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 45.15 | |
21 | 315 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 25 m | 45.39 | |
22 | 285 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 45.67 | |
23 | 288 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 46.08 | |
24 | 43 | Holmberg Casper | 2004 | SPÅRVÄGEN | AP5304 | 25 m | 46.64 | |
25 | 27 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 25 m | 46.93 | |
26 | 175 | Grundin Fredrick | 2003 | TÄBY SIM | AR8703 | 25 m | 48.30 | |
27 | 289 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 48.81 | |
28 | 20 | Windisch Leo | 2003 | GUSTAVSBER | AJ2703 | 25 m | 49.18 | |
29 | 178 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 49.77 | |
30 | 303 | Sjöstrand Teodor | 2004 | ÖSMO SS | AL2304 | 25 m | 50.17 | |
31 | 98 | Karlström Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AR2504 | 25 m | 50.39 | |
32 | 99 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 51.21 | |
33 | 19 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 51.29 | |
34 | 191 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 51.57 | |
35 | 16 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 52.86 | |
36 | 240 | Ovuka Anton | 2004 | VÄSBY SS | AL3904 | 50 m | 54.44 | |
37 | 6 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 25 m | 55.09 | |
38 | 15 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 55.43 | |
39 | 93 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 57.54 | |
40 | 64 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | AQ9704 | 50 m | 58.07 | |
41 | 202 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 58.14 | |
42 | 248 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 1:01.84 | |
43 | 90 | Edgren Alvin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ8703 | 25 m | 1:02.43 | |
44 | 18 | Sundqvist Dennis | 2003 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
45 | 25 | Alm Joel | 2004 | SPÅRVÄGEN | AQ9504 | 25 m | ||
46 | 96 | Johansson Ludvig | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ0703 | 25 m | ||
47 | 146 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | ||
48 | 204 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | ||
49 | 235 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | ||
50 | 251 | Sundgren Oliver | 2003 | VÄSBY SS | AW7303 | 25 m | ||
51 | 257 | Zardiashvili Gigi | 2003 | VÄSBY SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 oktober 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 17:01 |