Program for Sydpoolen Knatte Cup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 100m Medley P 11-12 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 104 | Lw Erik | 2003 | SDERTLJE | AH1303 | 25 m | 1:15.07 | |
2 | 300 | Kvist Mattias | 2003 | SMO SS | AB5503 | 25 m | 1:17.97 | |
3 | 110 | Oerther Theo | 2003 | SDERTLJE | AF0503 | 25 m | 1:19.92 | |
4 | 211 | Westholm Hugo | 2004 | TBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:22.16 | |
5 | 195 | Persson Taylor Isac | 2003 | TBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:22.38 | |
6 | 146 | Sderberg Malte | 2004 | SDERTRN | AL1904 | 25 m | 1:25.22 | |
7 | 212 | strand Erik | 2003 | TBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:25.87 | |
8 | 55 | Malmring Viktor | 2003 | SPRVGEN | AO7903 | 25 m | 1:26.52 | |
9 | 199 | Rune Isac | 2003 | TBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:27.43 | |
10 | 264 | Berglund Vilgot | 2003 | VSTERS | AH6703 | 25 m | 1:27.88 | |
11 | 191 | Lrinc Simon | 2003 | TBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:29.94 | |
12 | 321 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRNGNS | AK4904 | 25 m | 1:30.30 | |
13 | 173 | Gabrielsson Liam | 2003 | TBY SIM | AK5503 | 25 m | 1:31.75 | |
14 | 204 | Stein Tor | 2003 | TBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:33.31 | |
15 | 26 | Annas Gustav | 2003 | SPRVGEN | AL0303 | 25 m | 1:33.69 | |
16 | 46 | Holmstrm Jesper | 2003 | SPRVGEN | AO4903 | 25 m | 1:34.09 | |
17 | 296 | Bjrklund Liam | 2003 | SMO SS | AB6503 | 25 m | 1:34.23 | |
18 | 38 | Hansson Dyln Adam | 2003 | SPRVGEN | AP6103 | 25 m | 1:34.66 | |
19 | 285 | Rehnman Isak | 2004 | VSTERS | AI5304 | 25 m | 1:37.24 | |
20 | 20 | Windisch Leo | 2003 | GUSTAVSBER | AJ2703 | 25 m | 1:38.99 | |
21 | 288 | Rundgren Samuel | 2004 | VSTERS | AK4304 | 25 m | 1:39.15 | |
22 | 27 | Annas Markus | 2004 | SPRVGEN | AF1704 | 25 m | 1:40.70 | |
23 | 6 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RNN | AN2103 | 25 m | 1:40.76 | |
24 | 85 | Berg Emil | 2003 | SDERTLJE | AK4903 | 25 m | 1:42.28 | |
25 | 43 | Holmberg Casper | 2004 | SPRVGEN | AP5304 | 25 m | 1:45.26 | |
26 | 223 | Fabel Rikard | 2003 | VSBY SS | AE5903 | 25 m | 1:46.23 | |
27 | 15 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:48.10 | |
28 | 182 | Kappling Albin | 2003 | TBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:48.65 | |
29 | 119 | Thorm Rova Johan | 2004 | SDERTLJE | AK7504 | 25 m | 1:49.47 | |
30 | 19 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:49.90 | |
31 | 98 | Karlstrm Huerta Spencer | 2004 | SDERTLJE | AR2504 | 25 m | 1:50.47 | |
32 | 16 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:53.79 | |
33 | 158 | Bergvall Nicholas | 2004 | TBY SIM | AN6104 | 25 m | 1:59.77 | |
34 | 303 | Sjstrand Teodor | 2004 | SMO SS | AL2304 | 25 m | 2:00.40 | |
35 | 248 | Simonsson Ragnar | 2004 | VSBY SS | AM1904 | 25 m | 2:06.58 | |
36 | 90 | Edgren Alvin | 2003 | SDERTLJE | AQ8703 | 25 m | ||
37 | 96 | Johansson Ludvig | 2003 | SDERTLJE | AQ0703 | 25 m | ||
38 | 138 | Majta Jakob | 2003 | SDERTRN | AV9703 | 25 m | ||
39 | 148 | Agneborg Elvin | 2003 | TBY SIM | AO9703 | 25 m | ||
40 | 150 | Ahlberg Fredrik | 2003 | TBY SIM | AR7903 | 25 m | ||
41 | 175 | Grundin Fredrick | 2003 | TBY SIM | AR8703 | 25 m | ||
42 | 235 | Malmborg William | 2003 | VSBY SS | AW8503 | 25 m | ||
43 | 289 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VSTERS | AT4103 | 25 m | ||
44 | 315 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRNGNS | AR9103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 02 oktober 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simfrbundet | Utskriftstid | 17:01 |