Program for Concordia Forsikring cup 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 39.82 | |
2 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 41.08 | |
3 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 42.06 | |
4 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 45.06 | |
5 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 45.31 | |
6 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 50.70 | |
7 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 51.07 | |
8 | 351 | Christiansen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 50 m | 1:00.68 | |
9 | 367 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 50 m | 1:05.00 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 34.86 | |
2 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 36.38 | |
3 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 37.39 | |
4 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.79 | ||
5 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 38.66 | |
6 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 38.92 | |
7 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 39.21 | |
8 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.35 | ||
9 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 39.46 | |
10 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.78 | ||
11 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.93 | ||
12 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 40.67 | |
13 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 50 m | 41.75 | |
14 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 42.08 | |
15 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 50 m | 42.78 | |
16 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 50 m | 43.89 | |
17 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 44.03 | |
18 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 44.70 | |
19 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 45.13 | ||
20 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 45.17 | |
21 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 46.11 | |
22 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 47.95 | |
23 | 365 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:00.73 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 33.46 | |
2 | 563 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 34.32 | ||
3 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 34.93 | |
4 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 35.29 | ||
5 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 35.82 | ||
6 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 35.87 | |
7 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 36.00 | |
8 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 37.08 | |
9 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.10 | ||
10 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 37.44 | |
11 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 38.64 | |
12 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 39.30 | |
13 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 39.48 | ||
14 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 39.66 | |
15 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 40.07 | ||
16 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 41.82 | |
17 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 46.77 | ||
18 | 585 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 50 m | 48.29 | |
19 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 50.39 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 32.49 | ||
2 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 33.05 | |
3 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 33.34 | |
4 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 33.57 | |
5 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 33.71 | |
6 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.01 | |
7 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 34.25 | |
8 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 34.56 | |
9 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 35.64 | |
10 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 35.81 | |
11 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 35.87 | ||
12 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 35.88 | |
13 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 36.02 | ||
14 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 36.61 | |
15 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 37.82 | ||
16 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 38.01 | ||
17 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 38.17 | |
18 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 38.43 | |
19 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.68 | |
20 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 38.73 | |
21 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 38.78 | ||
22 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 40.24 | |
23 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 41.41 | |
24 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 45.15 | |
25 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 45.44 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 27.84 | |
2 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 31.24 | |
3 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 31.36 | |
4 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 31.55 | |
5 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 31.60 | |
6 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 31.61 | |
7 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 31.82 | ||
8 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 32.03 | |
9 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 32.11 | ||
10 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 32.59 | |
11 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 32.67 | |
12 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 33.17 | |
13 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 33.19 | |
14 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 33.43 | |
15 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 33.53 | ||
16 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 33.76 | |
17 | 696 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 34.20 | |
18 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 34.32 | ||
19 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 34.63 | ||
20 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 34.73 | |
21 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 34.83 | |
22 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 35.11 | |
23 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 35.24 | |
24 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 35.30 | |
25 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 50 m | 35.49 | |
26 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 35.81 | |
27 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 36.00 | |
28 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 36.71 | |
29 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 37.07 | ||
30 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 37.80 | ||
31 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 37.87 | ||
32 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 38.31 | |
33 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 38.33 | |
34 | 547 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 38.62 | ||
35 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 38.93 | ||
36 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 39.84 | ||
37 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 40.90 | |
38 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 41.62 | |
39 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 41.63 | ||
40 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 41.89 | ||
41 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 42.25 | ||
42 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 42.68 | |
43 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 44.33 | |
44 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m |
Årg. 0-1998 |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 28.10 | |
2 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.74 | ||
3 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 30.34 | ||
4 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 30.68 | ||
5 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 31.23 | |
6 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 31.34 | |
7 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.89 | ||
8 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 32.82 | |
9 | 537 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 50 m | 33.02 | |
10 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 33.15 | ||
11 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 33.52 | |
12 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 33.59 | |
13 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 33.87 | |
14 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 34.93 | ||
15 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 36.17 | ||
16 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 38.00 | ||
17 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 38.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |