Ohjelma Masters SM 50m
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 29, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: ERA Mäklare Kulling |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 305 | Granström Niclas | 1990 | LIN UAIFSS | AI0390 | 25 m | 50.65 | |
2 | 317 | Sjöholm Joakim | 1963 | SPIF SF | AA5163 | 25 m | 52.39 | |
3 | 129 | Persson Erik | 1987 | KANAANS SS | AF9787 | 25 m | 54.59 | |
4 | 101 | Toll Gustaf | 1985 | DANDERYD | AD9585 | 25 m | 54.93 | |
5 | 22 | Taflin Andreas | 1973 | SK NEPTUN | AB7173 | 50 m | 55.59 | |
6 | 128 | Persson Arvid | 1990 | KANAANS SS | AI5990 | 25 m | 56.10 | |
7 | 261 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 56.10 | |
8 | 19 | Agnell Håkan | 1970 | SK NEPTUN | AA7770 | 50 m | 56.13 | |
9 | 104 | Welander Andreas | 1985 | DANDERYD | AE5385 | 25 m | 56.30 | |
10 | 316 | Renglin Rasmus | 1979 | SPIF SF | AC6179 | 25 m | 56.55 | |
11 | 114 | Florén Patrik | 1976 | GÄVLE SS | AB9176 | 25 m | 57.45 | |
12 | 216 | Bengtson Adrian | 1976 | UMEÅ SS | AA6176 | 25 m | 57.60 | |
13 | 152 | Löfgren Christian | 1980 | LIDINGÖ SK | AB9980 | 25 m | 57.75 | |
14 | 20 | Agnell Ragnar | 1967 | SK NEPTUN | AB8567 | 50 m | 58.62 | |
15 | 35 | Haglund Anders | 1961 | SK NEPTUN | AA8561 | 50 m | 59.33 | |
16 | 192 | Ölve Per | 1977 | SKURU IK | AB9977 | 50 m | 59.50 | |
17 | 311 | Lehrman Börje | 1976 | SPIF SF | AA7776 | 50 m | 59.50 | |
18 | 78 | Aarvak Tomas | 1969 | TS&LK | 50 m | 59.90 | ||
19 | 23 | Manganaro Angelo | 1974 | SK NEPTUN | AB3574 | 50 m | 1:00.00 | |
20 | 238 | Knudsen Patrik | 1981 | VÄSBY SS | AB3581 | 25 m | 1:00.19 | |
21 | 231 | Lundqvist Jon | 1971 | UPSALA S | AB5971 | 50 m | 1:00.50 | |
22 | 118 | Mentor Lennart | 1960 | GÖTEBORG | AB0360 | 25 m | 1:00.67 | |
23 | 42 | Forss Jonas | 1976 | SK NEPTUN | AB5576 | 50 m | 1:01.00 | |
24 | 72 | Pettersson Lars | 1974 | SS04 | AA5974 | 50 m | 1:01.00 | |
25 | 160 | Lindahl David | 1982 | LASS | AE5182 | 25 m | 1:01.46 | |
26 | 83 | Petersson Jonas | 1974 | ALINGSÅS | AB2174 | 25 m | 1:01.56 | |
27 | 15 | Schardt Dave | 1959 | SK NEPTUN | AB0159 | 50 m | 1:01.73 | |
28 | 296 | Grönlund Per-Magnus | 1982 | UPPSA_MAST | AD3582 | 25 m | 1:01.89 | |
29 | 69 | Sigurdh Jan | 1965 | SS04 | AA4565 | 50 m | 1:02.09 | |
30 | 99 | Sievert Björn | 1984 | DANDERYD | AF5584 | 25 m | 1:02.11 | |
31 | 93 | Bodén Henrik | 1959 | DANDERYD | AA8759 | 25 m | 1:02.21 | |
32 | 257 | Flatow Anders | 1972 | ÅKERSBERGA | AB2972 | 25 m | 1:02.35 | |
33 | 123 | Hamberg Kent | 1951 | HS | AA2151 | 25 m | 1:02.43 | |
34 | 163 | Svärd Erik | 1985 | LASS | AH3585 | 25 m | 1:02.66 | |
35 | 21 | Gustafsson Rolf | 1960 | SK NEPTUN | AA5360 | 50 m | 1:02.80 | |
36 | 214 | Norman Stefan | 1970 | TYRESÖ SS | AB1570 | 25 m | 1:02.94 | |
37 | 61 | Voigt Thiemo | 1970 | SS04 | AA6170 | 50 m | 1:03.20 | |
38 | 328 | Bejmar Jonatan | 1987 | ÖSMO SS | AN2187 | 50 m | 1:03.86 | |
39 | 230 | Lindqvist Per | 1955 | UPSALA S | AA5155 | 25 m | 1:04.00 | |
40 | 323 | Behring Stefan | 1974 | SPÅRVÄGEN | AB1974 | 50 m | 1:04.00 | |
41 | 189 | Sandahl Mats | 1967 | SKURU IK | AB5367 | 25 m | 1:04.10 | |
42 | 5 | Lundin Peter | 1959 | KUNGSBACKA | AA6559 | 25 m | 1:04.52 | |
43 | 297 | Jorlin Anders | 1976 | UPPSA_MAST | AA8576 | 25 m | 1:04.59 | |
44 | 113 | Högfors Pelle | 1987 | GIMO SS | AA5987 | 25 m | 1:04.84 | |
45 | 136 | Broqvist Björn | 1963 | KRISTINEHA | AA0963 | 25 m | 1:04.85 | |
46 | 187 | Fuhr Jesper | 1988 | SKURU IK | AR9388 | 25 m | 1:04.91 | |
47 | 186 | Törnhult Pär | 1975 | SANDVIKEN | AC0175 | 50 m | 1:05.00 | |
48 | 312 | Mossmyr Harri | 1962 | SPIF SF | AA5362 | 50 m | 1:05.00 | |
49 | 130 | Steijner Andreas | 1988 | KANAANS SS | AP7388 | 25 m | 1:05.57 | |
50 | 67 | Tisell Jörgen | 1961 | SS04 | AA8161 | 50 m | 1:05.78 | |
51 | 124 | Jakubek Robert | 1959 | HS | AB1559 | 25 m | 1:05.81 | |
52 | 29 | Larsen Niels Jörgen | 1962 | SK NEPTUN | AA7162 | 50 m | 1:06.01 | |
53 | 146 | Dombos Peter | 1969 | LIDINGÖ SK | AB5569 | 25 m | 1:06.10 | |
54 | 301 | Stigson Michael | 1961 | UPPSA_MAST | AA4961 | 25 m | 1:06.11 | |
55 | 48 | Håkansson Peter | 1965 | TÄBY SIM | AA6365 | 50 m | 1:06.50 | |
56 | 258 | Svensson Petter | 1973 | ÅKERSBERGA | AB7773 | 25 m | 1:06.91 | |
57 | 62 | Gabrielsson Ulf | 1948 | SS04 | AA9148 | 50 m | 1:07.00 | |
58 | 86 | Wollersjö Kristian | 1969 | ALINGSÅS | AB4369 | 50 m | 1:07.81 | |
59 | 182 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 50 m | 1:08.04 | |
60 | 280 | Forsberg Janne | 1972 | HELLAS SK | AB9572 | 25 m | 1:08.42 | |
61 | 96 | Engstrand Anders | 1958 | DANDERYD | AA5158 | 25 m | 1:09.03 | |
62 | 150 | Helin Carl Magnus | 1976 | LIDINGÖ SK | AB3376 | 25 m | 1:09.24 | |
63 | 284 | Kussak Anders | 1964 | HELLAS SK | AA1164 | 25 m | 1:09.25 | |
64 | 246 | Ekdahl Lars | 1954 | VÄSTERÅS | AA3154 | 25 m | 1:09.47 | |
65 | 30 | Barguena Domarchi Stefano | 1991 | SK NEPTUN | BA0791 | 50 m | 1:10.00 | |
66 | 240 | Brandelius Eric | 1949 | VÄSTERÅS | AA8149 | 25 m | 1:10.09 | |
67 | 288 | Sundström Stefan | 1967 | HELLAS SK | AA8167 | 25 m | 1:10.34 | |
68 | 14 | Lundin Michael | 1974 | SK NEPTUN | AB0774 | 50 m | 1:10.61 | |
69 | 103 | Uebel Jonas | 1981 | DANDERYD | AD7381 | 25 m | 1:10.61 | |
70 | 82 | Arvidsson Hampus | 1969 | ALINGSÅS | AB7569 | 25 m | 1:12.53 | |
71 | 282 | Hanserius Kjell | 1947 | HELLAS SK | AA8147 | 25 m | 1:12.88 | |
72 | 109 | Wallmark Ivar | 1943 | ELFSBORG | AA6343 | 25 m | 1:13.11 | |
73 | 251 | Quist Håkan | 1961 | VÄSTERÅS | AB4361 | 25 m | 1:14.30 | |
74 | 285 | Ljungberg Bo | 1945 | HELLAS SK | AA3145 | 25 m | 1:14.32 | |
75 | 292 | Andersson Stefan | 1955 | UPPSA_MAST | AA6555 | 50 m | 1:14.54 | |
76 | 279 | Fogelberg Bo | 1957 | HELLAS SK | AA5157 | 25 m | 1:14.60 | |
77 | 84 | Tegstam Thomas | 1973 | ALINGSÅS | AB1773 | 25 m | 1:20.58 | |
78 | 250 | Karlsson Peter | 1963 | VÄSTERÅS | AB0563 | 25 m | 1:24.26 | |
79 | 289 | Söderqvist Anders | 1933 | HELLAS SK | AA4133 | 25 m | 1:26.71 | |
80 | 17 | Lenning Gunnar | 1942 | SK NEPTUN | AA4142 | 50 m | 1:27.00 | |
81 | 281 | Forslund Erik | 1937 | HELLAS SK | AA3137 | 25 m | 1:29.53 | |
82 | 274 | Bergengren Peter | 1938 | HELLAS SK | AA3138 | 25 m | 1:30.66 | |
83 | 90 | Arvidsson Mattias | 1969 | DANDERYD | AB0969 | 50 m | ||
84 | 127 | Ernemark Tobias | 1976 | KANAANS SS | AA1176 | 50 m | ||
85 | 133 | Westerlund Nichlas | 1980 | KARLSTAD | AC4380 | 50 m | ||
86 | 156 | Comstedt Ulf | 1976 | LASS | AB0576 | 50 m | ||
87 | 204 | Bengtson Albert | 1974 | SÖDERTÖRN | AB0974 | 50 m | ||
88 | 205 | Englund Per | 1963 | SÖDERTÖRN | AA5761 | 50 m | ||
89 | 234 | Olsson Jesper | 1975 | UPSALA S | AB8775 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 26 november 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 19:16 |