Program för Masters SM 50m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Uppsala Taxi |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 44 | Gustafsson Emma | 1990 | SK NEPTUN | BR9690 | 50 m | 29.06 | |
2 | 236 | Westerlund Lina | 1995 | WISBY SS | BD5295 | 25 m | 30.26 | |
3 | 135 | Norberg Maria | 1963 | KSLS | AA0263 | 50 m | 30.29 | |
4 | 308 | Stein Madeleine | 1990 | LIN UAIFSS | AZ1690 | 50 m | 30.74 | |
5 | 252 | Wengrud Hanna | 1984 | VÄSTERÅS | AE1284 | 25 m | 30.89 | |
6 | 306 | Hultberg Johanna | 1993 | LIN UAIFSS | AN6893 | 25 m | 31.16 | |
7 | 169 | Persson My | 1986 | MKK | AP9286 | 50 m | 31.73 | |
8 | 197 | Qvale Elin | 1983 | SKK | AE8483 | 25 m | 31.94 | |
9 | 244 | Claesson Emma | 1989 | VÄSTERÅS | BK8489 | 25 m | 32.06 | |
10 | 137 | Eliasson Cassandra | 1991 | KRISTINEHA | AW2891 | 25 m | 32.12 | |
11 | 8 | Arktoft Ann-Louise | 1964 | SK NEPTUN | AA3264 | 50 m | 32.50 | |
12 | 201 | Nilsson Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 32.81 | |
13 | 159 | Gällerdal Högfeldt Helena | 1975 | LASS | AB6575 | 25 m | 33.38 | |
14 | 36 | Lofter Anna | 1973 | SK NEPTUN | AA6873 | 50 m | 33.65 | |
15 | 249 | Hübinette Caroline | 1987 | VÄSTERÅS | AB5287 | 25 m | 33.84 | |
16 | 10 | Andersson Ida | 1989 | SK NEPTUN | AR7289 | 50 m | 34.00 | |
17 | 81 | Brodin Kristina | 1989 | SÖDERTÄLJE | BQ9289 | 50 m | 34.22 | |
18 | 264 | Rohlin Marika | 1966 | ÖSA | AA6266 | 25 m | 34.30 | |
19 | 310 | Koponen Vera | 1968 | SPIF SF | AA2868 | 25 m | 34.31 | |
20 | 167 | Bracht Cordelia | 1964 | MKK | AA8864 | 25 m | 34.80 | |
21 | 37 | Leinsköld Gunilla | 1955 | SK NEPTUN | AA2255 | 50 m | 34.97 | |
22 | 40 | duracher lucie | 1982 | SK NEPTUN | AD7482 | 50 m | 35.00 | |
23 | 64 | Nordin Carolina | 1987 | SS04 | AL9287 | 50 m | 35.00 | |
24 | 294 | Bergman Johanna | 1989 | SÖDERTÄLJE | AJ9889 | 50 m | 35.00 | |
25 | 119 | Svanberg Jeanette | 1970 | GÖTEBORG | AB2270 | 25 m | 35.80 | |
26 | 80 | Talus Eva | 1989 | SÖDERTÄLJE | AH4689 | 50 m | 36.49 | |
27 | 332 | Rhodin Maria | 1955 | LULEÅ SS | AA0255 | 50 m | 36.60 | |
28 | 91 | Axling Bitte | 1946 | DANDERYD | AA1246 | 25 m | 37.54 | |
29 | 223 | Brunnberg Lena | 1965 | UPSALA S | AA7465 | 50 m | 38.65 | |
30 | 260 | Bure Harriet | 1946 | ÖSA | AA0246 | 50 m | 39.50 | |
31 | 11 | Pock Marika | 1966 | SK NEPTUN | AB2266 | 50 m | 45.00 | |
32 | 28 | Levin Harriet | 1948 | SK NEPTUN | AA3248 | 50 m | 45.00 | |
33 | 265 | Tsychkova Elena | 1967 | ÖSA | AA2267 | 25 m | 45.00 | |
34 | 7 | Örne Lotta | 1959 | KUNGSBACKA | AA0459 | 25 m | 45.42 | |
35 | 39 | Lajunen Anu | 1966 | SK NEPTUN | AA8866 | 50 m | 49.83 | |
36 | 100 | Svenson Margit | 1961 | DANDERYD | AA8461 | 25 m | 53.35 | |
37 | 327 | Fundberg Kristina | 1969 | ESKILSTUNA | AA7669 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 26 november 2015 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 18:29 |