Ohjelma UiTa Syysuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 27
|
Kilpailu |
Syysuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 syyskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
19:18 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 syyskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 27, 100m PU P14, M |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jami Ihalainen |
2003 |
03A382 |
UKK |
|
25m |
|
|
3 |
Tino Vehkalahti |
2001 |
01A439 |
TaTU |
|
50m |
1:42.25 |
1:40.25 |
4 |
Eero Ala-Karvia |
2001 |
01A295 |
UiTa |
|
25m |
1:27.85 |
1:27.85 |
5 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
25m |
1:37.10 |
1:37.10 |
6 |
Aarne Eskelinen |
2004 |
04A085 |
UiTa |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henri Heikkilä |
2003 |
03A172 |
AQUILA |
|
50m |
1:24.62 |
1:22.62 |
2 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
50m |
1:21.19 |
1:19.19 |
3 |
Saku Kovanen |
2001 |
01A517 |
TaTU |
|
50m |
1:18.87 |
1:16.87 |
4 |
Markus Heino |
2000 |
00B103 |
HäUS |
|
50m |
1:18.32 |
1:16.32 |
5 |
Iiro Kuusela |
2001 |
01A689 |
TaTU |
|
50m |
1:18.44 |
1:16.44 |
6 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
50m |
1:20.92 |
1:18.92 |
7 |
Roope Liuska |
2000 |
00A354 |
HäUS |
|
25m |
1:20.36 |
1:20.36 |
8 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
1:25.22 |
1:23.22 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemeli Leinonen |
2002 |
02A681 |
UiTa |
|
50m |
1:12.11 |
1:10.11 |
2 |
Walentin Koskinen |
2000 |
00A343 |
UiTa |
|
25m |
1:08.10 |
1:08.10 |
3 |
Jere Kekola |
2000 |
00A330 |
SeUi |
|
25m |
1:07.10 |
1:07.10 |
4 |
Juho Porkkala |
2001 |
01A128 |
SeUi |
|
50m |
1:08.19 |
1:06.19 |
5 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
50m |
1:08.96 |
1:06.96 |
6 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
00A448 |
UiTa |
|
50m |
1:09.48 |
1:07.48 |
7 |
Lauri Koskela |
1999 |
99A317 |
UiTa |
|
25m |
1:09.48 |
1:09.48 |
8 |
Aapo Eerola |
1999 |
99A042 |
TaTU |
|
50m |
1:12.58 |
1:10.58 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
1:06.60 |
1:04.60 |
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
50m |
1:05.18 |
1:03.18 |
3 |
Jaakko Löyttyniemi |
1997 |
97A919 |
HäUS |
|
50m |
1:00.78 |
58.78 |
4 |
Daniel Viitikko |
1996 |
96A701 |
JUK |
|
25m |
56.12 |
56.12 |
5 |
Pietari Virta |
1997 |
97A280 |
TaTU |
|
50m |
1:00.18 |
58.18 |
6 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
00A468 |
TaTU |
|
50m |
1:04.54 |
1:02.54 |
7 |
Lauri Jämsén |
2000 |
00A637 |
JUK |
|
50m |
1:06.28 |
1:04.28 |
8 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
50m |
1:06.91 |
1:04.91 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 syyskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
19:18 |
|