Program for Masters-mestaruuskilpailut
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lauantaiaamu
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tolvanen Lauri | 1988 | BS-PU | 88A065 | 50 m | 1:05.58 | 1:05.58 | |
2 | Köymäri Lari | 1988 | HSS | 88A071 | 50 m | 1:10.41 | 1:10.41 | |
3 | Rutanen Eerikki | 1972 | TuUS | 72A002 | 50 m | 1:11.57 | 1:11.57 | |
4 | Hienonen Juho | 1986 | AUi | 86A178 | 25 m | 1:08.67 | 1:11.67 | |
5 | Latvala Kaleva | 1984 | KUS-GSS | 84A039 | 25 m | 1:11.98 | 1:14.98 | |
6 | Ahonen Markku | 1981 | UPOT | 81A015 | 25 m | 1:13.17 | 1:16.17 | |
7 | Torssonen Petteri | 1984 | JoUS | 84A085 | 25 m | 1:13.62 | 1:16.62 | |
8 | Hillo Simo | 1972 | UKK | 72A028 | 25 m | 1:14.07 | 1:17.07 | |
9 | Pöyhölä Mika | 1966 | S.C.P. | 66A052 | 25 m | 1:14.66 | 1:17.66 | |
10 | Ohtonen Kim | 1966 | Speedo | 66A044 | 25 m | 1:15.29 | 1:18.29 | |
11 | Kanto Mauri | 1963 | KaKa | 63A045 | 25 m | 1:16.18 | 1:19.18 | |
12 | Mustonen Kai | 1966 | SeUi | 66A049 | 25 m | 1:16.54 | 1:19.54 | |
13 | Hiltunen Panu | 1966 | SWIM | 66A023 | 50 m | 1:20.66 | 1:20.66 | |
14 | Hakanen Aarne | 1977 | RaUS | 77A035 | 25 m | 1:17.86 | 1:20.86 | |
15 | Burman Christer | 1968 | VUS-VSS | 68A005 | 25 m | 1:18.50 | 1:21.50 | |
16 | Rönkkö Pasi | 1970 | S.C.P. | 70A148 | 50 m | 1:21.55 | 1:21.55 | |
17 | Kähkönen Sami | 1969 | Hydra | 69A059 | 25 m | 1:19.22 | 1:22.22 | |
18 | Nikula Matti | 1960 | OuLo | 60A041 | 25 m | 1:19.42 | 1:22.42 | |
19 | Myllymäki Jani | 1976 | Cetus | 76A086 | 25 m | 1:19.90 | 1:22.90 | |
20 | Vuollet Tomi | 1975 | VUS-VSS | 75A101 | 25 m | 1:21.11 | 1:24.11 | |
21 | Terestsenkov Aleksei | 1963 | UCLUB | 50 m | 1:25.09 | 1:25.09 | ||
22 | Soininen Janne | 1966 | Cetus | 66A028 | 25 m | 1:22.91 | 1:25.91 | |
23 | Nordström Tero | 1968 | AUi | 68A074 | 25 m | 1:23.01 | 1:26.01 | |
24 | Lairola Juha | 1955 | AUi | 55A011 | 50 m | 1:26.98 | 1:26.98 | |
25 | Nylund Tom | 1959 | RaUS | 59A056 | 25 m | 1:24.62 | 1:27.62 | |
26 | Lounela Juhana | 1969 | ÅSK | 69A071 | 50 m | 1:27.94 | 1:27.94 | |
27 | Hautamaa Kimmo | 1966 | LrU | 66A018 | 25 m | 1:25.23 | 1:28.23 | |
28 | Iakovlev Petr | 1979 | NEVA | 50 m | 1:28.50 | 1:28.50 | ||
29 | Luige Aksel | 1949 | UCLUB | 50 m | 1:30.16 | 1:30.16 | ||
30 | Hellste´n Kari | 1959 | SWIM | 59A027 | 25 m | 1:28.14 | 1:31.14 | |
31 | Rautiainen Markku | 1977 | SWIM | 77A105 | 25 m | 1:28.73 | 1:31.73 | |
32 | Koivisto Hannu | 1953 | ORCA | 53A010 | 50 m | 1:32.53 | 1:32.53 | |
33 | Laaksonen Pertti | 1943 | HU | 43A003 | 50 m | 1:32.62 | 1:32.62 | |
34 | Saraneva Matti Voitto | 1970 | RiUS | 70A125 | 50 m | 1:33.72 | 1:33.72 | |
35 | Sillanpää Juhani | 1947 | HSS | 47A003 | 50 m | 1:34.16 | 1:34.16 | |
36 | Räisänen Juha | 1964 | TuUS | 64A047 | 25 m | 1:31.53 | 1:34.53 | |
37 | Vallemaa Ossi | 1954 | UCLUB | 50 m | 1:35.80 | 1:35.80 | ||
38 | Koski Harri | 1957 | SiHy | 57A024 | 25 m | 1:33.44 | 1:36.44 | |
39 | Savulahti Ari | 1972 | RiUS | 72A051 | 25 m | 1:33.51 | 1:36.51 | |
40 | Niemelä Tero | 1969 | KeUi | 69A065 | 50 m | 1:40.65 | 1:40.65 | |
41 | Piiroinen Markku | 1960 | VUS-VSS | 60A000 | 50 m | 1:40.99 | 1:40.99 | |
42 | Burebo Olle | 1944 | HELLAS SK | AA1144 | 50 m | 1:41.44 | 1:41.44 | |
43 | Raunio Urpo | 1946 | VeVe | 46A024 | 50 m | 1:42.24 | 1:42.24 | |
44 | Kainulainen Juha | 1954 | KuUS | 54A024 | 25 m | 1:39.67 | 1:42.67 | |
45 | Jokinen Marko | 1967 | SUH | 67A061 | 25 m | 1:41.59 | 1:44.59 | |
46 | Niemi Aimo | 1942 | AUi | 42A010 | 25 m | 1:44.59 | 1:47.59 | |
47 | Holma Juha | 1957 | TuUS | 57A002 | 50 m | 1:48.28 | 1:48.28 | |
48 | Muinonen Karri | 1961 | KeUi | 61A046 | 50 m | 1:48.32 | 1:48.32 | |
49 | Ikkala Markku | 1947 | SWIM | 47A005 | 50 m | 1:52.62 | 1:52.62 | |
50 | Koski Juha | 1942 | Cetus | 42A003 | 50 m | 1:52.80 | 1:52.80 | |
51 | Lahti Martti | 1937 | Cetus | 37A000 | 50 m | 1:55.35 | 1:55.35 | |
52 | Salonen Harri | 1944 | Cetus | 44A009 | 25 m | 2:03.54 | 2:06.54 | |
53 | Helind Olev | 1937 | UCLUB | 50 m | 2:07.39 | 2:07.39 | ||
54 | Liimatainen Tapani | 1944 | OuLo | 44A018 | 25 m | 2:19.70 | 2:22.70 | |
55 | Soininen Juhani | 1941 | Cetus | 41A001 | 50 m | 2:28.78 | 2:28.78 | |
56 | Nieminen Juhana | 1976 | ORCA | 76A098 | 25 m | |||
57 | Pogodin-Hannolainen Dimitri | 1976 | HäUS | 76A096 | 25 m | |||
58 | Heinonen Jorma | 1958 | RiUS | 58A017 | 25 m | |||
59 | Vaskuri Sami | 1973 | ÅSK | 73A074 | 25 m | |||
60 | Rasilainen Pertti | 1964 | IFÅ | 64A027 | 25 m | |||
61 | Heino Lasse | 1959 | RaUS | 59A049 | 25 m | |||
62 | Mitjonen Pekka | 1977 | HSS | 77A108 | 25 m | |||
63 | Korvenkangas Tuomas | 1984 | Nereus | 84A028 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 08:39 |