Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 13, 50m Ryggsim Damer B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 70 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 32.07 | ||
2 | 475 | Gebart Hanna | 2000 | S 02 | AB4400 | 25 m | 32.28 | |
3 | 637 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 25 m | 32.85 | |
4 | 649 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 33.01 | |
5 | 114 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 25 m | 33.75 | |
6 | 309 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 25 m | 33.76 | |
7 | 759 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 25 m | 33.92 | |
8 | 749 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 25 m | 34.06 | |
9 | 656 | Sellmo Elsa | 2000 | HVETLANDA | AP1200 | 25 m | 34.70 | |
10 | 412 | Palmqvist Lisa | 2000 | OSKARSHAMN | AK4800 | 25 m | 34.90 | |
11 | 215 | Gunnarsson Johanna | 1999 | GÖTEBORG | AT1499 | 25 m | 35.39 | |
12 | 719 | Wallin Emma | 1999 | ÅKERSBERGA | BH7899 | 25 m | 35.64 | |
13 | 107 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 35.82 | |
14 | 737 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 25 m | 36.08 | |
15 | 650 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 25 m | 36.27 | |
16 | 229 | Johansson Amanda | 2000 | GÖTEBORG | AJ9400 | 25 m | 36.45 | |
17 | 691 | Bremark Felicia | 2000 | VÄXJÖ SS | BK2800 | 25 m | 36.79 | |
18 | 189 | Berggren Andrea | 2000 | GÖTEBORG | BC5800 | 25 m | 36.87 | |
19 | 121 | Johansson Louise | 1999 | ELFSBORG | BF0299 | 25 m | 37.13 | |
20 | 296 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 37.40 | |
21 | 793 | Karlsson Linnea | 1999 | FALKENBERG | BJ1899 | 25 m | 37.51 | |
22 | 439 | Olofsson Ellen | 2000 | S 77 | BK3600 | 25 m | 37.66 | |
23 | 711 | Gustafsson Saga | 1999 | ÅKERSBERGA | BH8899 | 25 m | 37.67 | |
24 | 208 | Eriksson Felicia | 2000 | GÖTEBORG | BI7200 | 50 m | 37.70 | |
25 | 128 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 25 m | 37.77 | |
26 | 687 | Augustsson Vendela | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ6200 | 25 m | 37.84 | |
27 | 641 | Gildert Sanna | 2000 | HVETLANDA | BB9200 | 25 m | 37.92 | |
28 | 368 | Jensen Louise | 1999 | KUNGÄLV | AZ4699 | 25 m | 37.95 | |
29 | 457 | Borg Wermäng Regina | 1999 | S 02 | AG5899 | 25 m | 37.97 | |
30 | 688 | Bergström Ebba | 2000 | VÄXJÖ SS | AZ3200 | 25 m | 38.04 | |
31 | 482 | Kaldrup Malin | 2000 | S 02 | AA1600 | 25 m | 38.19 | |
32 | 66 | Trangmyr Lisa | 2000 | Lambertset | 25 m | 38.37 | ||
33 | 713 | Högström Emelie | 1999 | ÅKERSBERGA | AR5299 | 25 m | 38.43 | |
34 | 712 | Häggblad Ylwali | 2000 | ÅKERSBERGA | AB2600 | 25 m | 38.98 | |
35 | 254 | Olsson Brandtvig Tove | 2000 | GÖTEBORG | BL0800 | 25 m | 39.06 | |
36 | 795 | Rehn Elsa | 2000 | FALKENBERG | BQ1800 | 25 m | 39.06 | |
37 | 646 | Henrysson Julia | 2000 | HVETLANDA | AW9400 | 25 m | 39.52 | |
38 | 514 | Wendt Elin | 1999 | S 02 | AJ2299 | 25 m | 39.75 | |
39 | 725 | Lindholm Ellen | 1999 | ÄLMHULT | AP8899 | 25 m | 40.48 | |
40 | 502 | Shafie Anna | 1999 | S 02 | AF0899 | 25 m | 41.60 | |
41 | 443 | Ryding Elina | 2000 | S 77 | BG2800 | 25 m | 42.24 | |
42 | 673 | Nilsson Ellen | 2000 | VÄRNAMO SS | BD9400 | 50 m | 43.47 | |
43 | 386 | Björnbom Alice | 1999 | MASS | AQ3899 | 25 m | 43.79 | |
44 | 487 | Lipatnikova Anna | 2000 | S 02 | AD2600 | 25 m | 44.42 | |
45 | 660 | Åkerblom Amanda | 2000 | HVETLANDA | AR3200 | 25 m | 50.88 | |
46 | 65 | Teigen Camilla | 2000 | Lambertset | 25 m | |||
47 | 463 | Cartabellotta Aurora | 1999 | S 02 | BS4699 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 27 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben S 02 | Utskriftstid | 18:10 |