Startliste for Distancestævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 5, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:49.12 | |
2 | 115 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 4:54.21 | |
3 | 47 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 4:54.50 | |
4 | 183 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | A6 | 0152AB | 25 m | 4:56.56 | EFT |
5 | 49 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:01.87 | |
6 | 9 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 5:02.91 | |
7 | 118 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 5:03.14 | |
8 | 100 | Laugesen Julie | 2003 | VAT CPH | 0308AF | 25 m | 5:03.73 | |
9 | 117 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 5:04.27 | |
10 | 24 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 5:07.82 | |
11 | 12 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 5:14.05 | |
12 | 36 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 5:14.63 | |
13 | 17 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 5:19.92 | |
14 | 65 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 25 m | 5:20.00 | |
15 | 28 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:22.38 | |
16 | 60 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 5:22.86 | |
17 | 114 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 5:24.14 | |
18 | 46 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 5:27.22 | |
19 | 18 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 25 m | 5:36.43 | |
20 | 73 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 25 m | 5:40.87 | |
21 | 8 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:44.98 | |
22 | 29 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 5:46.48 | |
23 | 128 | Szczepanski Norah | 2003 | GENTOFTE | 0354AY | 25 m | 5:47.12 | |
24 | 13 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 25 m | 5:47.32 | |
25 | 34 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:49.92 | |
26 | 7 | Bärmann Maya Solvej H. | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 25 m | 5:50.66 | |
27 | 10 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HOVEDSTAD | 0462AK | 25 m | 5:54.45 | |
28 | 25 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 5:54.85 | |
29 | 56 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 5:55.29 | |
30 | 30 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 5:57.98 | |
31 | 19 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 5:59.72 | |
32 | 127 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 6:04.56 | |
33 | 80 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 25 m | 6:04.75 | |
34 | 124 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 0488AJ | 25 m | 6:08.95 | |
35 | 41 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 6:12.00 | |
36 | 66 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 6:15.00 | |
37 | 130 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 6:20.00 | |
38 | 37 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 6:20.22 | |
39 | 75 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 6:28.75 | |
40 | 69 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 6:29.10 | |
41 | 87 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 6:30.00 | |
42 | 71 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 6:50.00 | |
43 | 84 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 25 m | 6:53.07 | |
44 | 72 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 7:20.00 | |
45 | 64 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 7:22.37 | |
46 | 89 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 oktober 2015 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 21:18 |