Program för Sim à Lund - GUL Challenge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
SIM à LUND GUL Challenge |
|
Utskriftsdatum |
07 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 200m Frisim Damer |
Finaler (9) |
Sponsor: GUL watches |
|
Beräknad start 17:07 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
Peyton Yamanaka |
2005 |
|
CIS |
|
25m |
4:10.58 |
19 |
3 |
Liyah Asvat |
2004 |
|
CIS |
|
25m |
3:30.26 |
47 |
4 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:27.39 |
3 |
5 |
Veronica Löfvall Viskum |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
3:30.00 |
11 |
6 |
Kaitlyn Cooper |
2005 |
|
CIS |
|
25m |
4:05.00 |
15 |
7 |
Clodagh Cunningham |
2002 |
|
CIS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
Michelle Napierski |
2001 |
BN4801 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:21.59 |
4 |
3 |
Felicia Löfvall Viskum |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
3:14.00 |
9 |
4 |
Merel Kernkamp |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
3:10.00 |
111 |
5 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
3:12.44 |
18 |
6 |
Katja van der Laan Chadbourne |
2004 |
|
CIS |
|
25m |
3:16.00 |
195 |
7 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:24.39 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
Luisa Zaske |
2003 |
|
CIS |
|
25m |
3:02.00 |
202 |
3 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:56.71 |
161 |
4 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:50.44 |
1 |
5 |
Aleksandra Ryzhova |
2002 |
|
CIS |
|
25m |
2:54.00 |
196 |
6 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:58.15 |
10 |
7 |
Nienke Kernkamp |
2001 |
|
CIS |
|
25m |
3:06.38 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
2:47.98 |
191 |
3 |
Malin Pålsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:47.85 |
102 |
4 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
25m |
2:41.35 |
30 |
5 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:45.17 |
117 |
6 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
2:47.96 |
205 |
7 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:48.41 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:37.22 |
162 |
3 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:36.13 |
49 |
4 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:35.34 |
46 |
5 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:35.51 |
179 |
6 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:37.09 |
214 |
7 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:39.41 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:28.90 |
173 |
3 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:27.93 |
157 |
4 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
2:27.07 |
183 |
5 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:27.46 |
233 |
6 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:28.56 |
197 |
7 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:30.74 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:26.16 |
234 |
3 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:24.60 |
235 |
4 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:23.95 |
153 |
5 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
2:24.21 |
85 |
6 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:25.43 |
131 |
7 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
25m |
2:27.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
2:22.32 |
93 |
3 |
Anna Björnberg |
1992 |
BB4892 |
POSEIDON |
|
25m |
2:17.92 |
177 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:16.52 |
33 |
5 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:17.11 |
56 |
6 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:18.54 |
215 |
7 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:22.64 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
2:15.36 |
221 |
3 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:13.91 |
238 |
4 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:06.21 |
31 |
5 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:12.80 |
90 |
6 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
2:14.00 |
53 |
7 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:16.21 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
07 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
14:49 |
|