Program för Höstsimiaden 2015, Osby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag förmiddag
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Höstsimiaden 2015 |
|
Utskriftsdatum |
21 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Osby |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Osby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Bröstsim Damer 12 år |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
2 |
Moa Bagan |
2003 |
|
KSLS |
|
25m |
|
102 |
3 |
Linnea Althini |
2003 |
|
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
140 |
4 |
Sigrid Argenius |
2003 |
BL1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
171 |
5 |
Thelma Andersson |
2003 |
|
KSLS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Ellinor Henriksson |
2003 |
AC6803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:56.94 |
315 |
2 |
Frida Christiansen |
2003 |
AE0603 |
S 71 |
|
25m |
1:56.09 |
328 |
3 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:52.80 |
48 |
4 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
50m |
1:54.75 |
281 |
5 |
Carlyne Jersov |
2003 |
BI3403 |
OSBY SS |
|
25m |
1:56.36 |
37 |
6 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:25.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Alexandra Petersen |
2003 |
AC1803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:46.17 |
24 |
2 |
Astrid Persson |
2003 |
AB9203 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:45.28 |
131 |
3 |
Freja Hallberg |
2003 |
AB2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:44.50 |
334 |
4 |
Anja Schönbäck |
2003 |
BB6203 |
SPIGGARNA |
|
25m |
1:45.15 |
18 |
5 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:45.30 |
337 |
6 |
Moa Fagerström |
2003 |
AN4803 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:46.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Ella Wadling |
2003 |
AF8403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:43.90 |
356 |
2 |
Mila Lamminsaari |
2003 |
BN3603 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:40.65 |
407 |
3 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
1:38.81 |
284 |
4 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:40.47 |
394 |
5 |
Tekla Hult |
2003 |
BC3803 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:41.14 |
38 |
6 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:44.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Maja Olson |
2003 |
AB3603 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:38.62 |
239 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:37.12 |
116 |
3 |
Ella Persson |
2003 |
AX2403 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:36.16 |
395 |
4 |
Emilia Johansson |
2003 |
BE6403 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:36.95 |
45 |
5 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
1:37.77 |
359 |
6 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:38.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
368 |
1 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:35.58 |
120 |
2 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.56 |
360 |
3 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:34.40 |
241 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:34.45 |
344 |
5 |
Hilja Volmberg |
2003 |
AN7803 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:35.32 |
133 |
6 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:36.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Agnes Risholm |
2003 |
AP7803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:34.30 |
321 |
2 |
Hanna Ngo |
2003 |
AE1603 |
S 71 |
|
25m |
1:33.42 |
187 |
3 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:32.75 |
148 |
4 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:33.37 |
408 |
5 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
1:34.11 |
73 |
6 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:34.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
1:32.03 |
75 |
2 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
1:31.51 |
251 |
3 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.14 |
61 |
4 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
1:30.73 |
103 |
5 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:31.51 |
358 |
6 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:32.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:29.80 |
118 |
2 |
Alva Söderberg |
2003 |
AP8803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:28.38 |
209 |
3 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:24.26 |
295 |
4 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:25.38 |
188 |
5 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
1:28.91 |
325 |
6 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:29.95 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
21 november 2015 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
Utskriftstid |
08:20 |
|