Startliste for Alm Brand Aalborg Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Alm Brand Aalborg Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
26 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Aalborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:21 |
|
|
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Indledende (5) |
Sponsor: MAN Fredrikshavn |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
623 |
2 |
Emma Steen |
2000 |
0076BC |
SØHESTEN |
|
25m |
5:56.98 |
4 |
3 |
Trine G. Sørensen |
1997 |
9752AR |
BRÆDSTRUP |
|
25m |
5:37.82 |
212 |
4 |
Laura Rønn Danielsen |
2004 |
0404AP |
AALBORG |
|
25m |
5:20.83 |
40 |
5 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
SMUT |
|
25m |
5:21.15 |
622 |
6 |
Katrine Kristensen |
1997 |
9706AN |
SØHESTEN |
|
25m |
5:45.07 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
1 |
Nikoline V Gallop |
2003 |
0396AR |
AALBORG |
|
25m |
5:15.79 |
658 |
2 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
|
TRITON V |
|
25m |
5:12.43 |
191 |
3 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
0362AL |
AAS |
|
25m |
5:08.56 |
315 |
4 |
Mette Baack |
2000 |
0028AU |
AGF |
|
25m |
5:04.54 |
320 |
5 |
Mia Borgensgaard |
2003 |
0368AT |
AGF |
|
50m |
5:07.23 |
69 |
6 |
Anne Dybro Nielsen |
2003 |
0336AW |
IKAST |
|
25m |
5:10.79 |
302 |
7 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
0328AP |
AALBORG |
|
25m |
5:12.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
82 |
1 |
Svava Kj. Gregersen |
2004 |
0426AC |
TRITON V |
|
25m |
5:01.45 |
510 |
2 |
Liv Hingeberg |
2001 |
0154AK |
ODDER |
|
25m |
4:59.85 |
399 |
3 |
Anna Mathiasen |
2000 |
0066AP |
THISTED |
|
25m |
4:58.15 |
363 |
4 |
Naya Høgholt Sejr |
2003 |
0352AF |
AGF |
|
25m |
4:57.70 |
652 |
5 |
Maiken Kjærsgaard |
2002 |
0296AN |
S 68 |
|
25m |
4:58.00 |
96 |
6 |
Ella Christiansen |
2003 |
0366AK |
TRITON V |
|
50m |
4:58.57 |
400 |
7 |
Julie Kappel Petersen |
2002 |
0282AN |
THISTED |
|
25m |
5:00.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
603 |
1 |
Lærke Juul Nielsen |
2000 |
0006AN |
PINGVINEN |
|
25m |
4:57.69 |
402 |
2 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
0338AI |
THISTED |
|
25m |
4:53.19 |
290 |
3 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
0136AF |
AALBORG |
|
50m |
4:40.81 |
219 |
4 |
Jackie Gade |
1998 |
9836AS |
AALBORG |
|
25m |
4:19.77 |
157 |
5 |
Karina Høybye Olesen |
2001 |
0106AA |
NYBORG |
|
25m |
4:27.44 |
200 |
6 |
Anne Bøjstrup Bertelsen |
2002 |
0204AU |
AALBORG |
|
25m |
4:46.67 |
604 |
7 |
Cecilie Tommerup Sørensen |
2001 |
0118AM |
PINGVINEN |
|
25m |
4:55.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Louise Houe Andersen |
2003 |
0384AN |
VIBORG |
|
25m |
4:56.46 |
80 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
4:48.32 |
405 |
3 |
Karoline Sørensen |
2002 |
0236AI |
THISTED |
|
25m |
4:35.61 |
269 |
4 |
Mie Ø. Nielsen |
1996 |
9662AF |
AALBORG |
|
25m |
4:04.38 |
208 |
5 |
Amalie Bærentsen |
2000 |
0078AE |
AALBORG |
|
25m |
4:20.84 |
294 |
6 |
Emma Stecher |
2003 |
0316AJ |
AALBORG |
|
25m |
4:44.13 |
632 |
7 |
Lærke Høgsted |
2003 |
0332AG |
S 68 |
|
25m |
4:54.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:21 |
|